Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Eylül 2023 Aylık Burç Yorumları - Hint Astrolojisi

Eylül ayının bir ekinoks ayı olması ve dünyadaki tüm kültürlerin onu farklı şekillerde kutlaması nedeniyle astrolojik olduğu kadar astronomik de pek çok değeri vardır. Gece ve gündüzün eşitlendiği ve sonbahar mevsimini karşılamaya hazırlandığımız en güzel aydır. Eski kalıplara veda edip yeni başlangıçlara kucak açmanın zamanı geldi. Geçmişinizden ders alın. Şimdiki zamanınızı geliştirmek, bugün kim olduğunuzun bir parçasıdır, ancak bunun geleceğinizi tanımlamasına izin vermeyin. Eylül 2023 burcumuzu okuyarak bu ayı en iyi şekilde nasıl değerlendireceğinizi öğrenin.

Evrenin gezegen geçişleriyle dolup taşması nedeniyle bu Eylül ekstra özel olacak. Güneş ayın ortasında dünyevi Başak burcuna geçiyor ve Venüs Eylül başında yanmadan çıkıp ileri hareket ediyor. Başak burcundaki Mars ve Merkür Eylül ortasında Aslan burcunda ileri hareket ediyor. Jüpiter 5 Eylül'de geri hareketine başlayacak. Bazı burçlar için gecikmeler ve sıkıntılar yaşanabilir. Aynı zamanda insanların hedeflerine ulaşmak için daha çok çalışmasını sağlayacak ve bireylere bazı manevi dersler verecektir.

Güneş burcu sizin kimliğinizdir; dış benliğinizdir. Sizi ve ifadenizi yönlendiren hayati güçtür. Ay burcu  kalbiniz ve ruhunuz, duygularınız, içsel benliğinizdir. Yükselen burcunuz sosyal kişiliğinizdir. Bu sizin fiziksel bedeniniz ve dışsal tarzınızdır. Ay burcu ve yükselen burcu için herkese özel, doğru bir tarih ve doğum yerine ihtiyacımız var.

Güneş bir ay boyunca belirli bir burçta kalır, bu nedenle çok ayrıntılı bir açıklamaya gerek yoktur ve GÜNEŞ YÜKSELEN AY Burcunuz, güneşin zodyakta belirli bir yerde olduğu belirli bir ayda doğan insanlar için genel bir kılavuzdur . Doğru tahminler için üç işaretin tümü dikkate alınmalıdır.

Buradaki aylık tahminler güneş burçları ve diğer gezegenlerin güneşe göre geçişleriyle ilgilidir . Güneşin evrenimizin merkezi olması hayatımızı birçok yönden etkilemektedir. Sadece astronomik amaçlar için hayati önem taşımaz, aynı zamanda Vedik astrolojiye göre de büyük önem taşır. Güneş'in bir burçtan diğerine hareketi geleceğiniz hakkında çok şey ortaya çıkarabilir. Eylül 2023'te bizi neler bekliyor öğrenmek için okuyun.

Koç

Kariyer ve Finans

Bu güneş burcunun i iyi bir ay geçirecekler. İş yerinizde ilgi odağı olacak ve övgüler kazanacaksınız. Hedeflerinize ulaşma konusunda üstlerinizin iyi kitaplarında yer alacak ve coşkuyla dolu olacaksınız. İş adamları rakiplerini yenecek ve başarılı olacaklar. Bir süre büyük genişleme veya yatırımlardan kaçının. Finansal kazançlar bekleniyor ancak aşırıya kaçmamaya çalışın.

Sağlık

Sağlığınız konusunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Dengeli bir diyet uygulayın ve kendinizi iyi nemlendirin.

İlişkiler

Ayın ikinci yarısında partnerinizle bazı endişeli anlar yaşanacağına işaret ediyor. Partnerinizle iletişiminizi açık tutun ve egoların sizin için işleri bozmasına izin vermeyin. Ailedeki çocuklar veya gençler neşe kaynağı olacaktır. Bekarlar karşı cinsten çok fazla ilgi görecek ve buna bayılacaklar. Aşık kişiler daha derin aşık olurlar ancak tavsiyemiz herhangi bir taahhütte bulunmadan önce bir süre beklemektir.

Çözüm: İlişkilerinizde uyumu göstermek için Salı günü kırmızı bir mum yakın.

Boğa

Kariyer ve Finans

Boğa burcu insanları kariyer açısından yavaş bir başlangıç ​​yapacaklar ancak ay ilerledikçe işler aydınlanacak. Meslektaşlarınız size saygı duyacak ve çok destekleyici olacaklar. İş adamları yaratıcı fikirlerini hayata geçirecek ve ayın ilerleyen dönemlerinde başarıya ulaşacaklar. Finansman iyileşecek ancak harcamaların artması bekleniyor.

Sağlık

Sağlığınız iyi olacak ancak sağlık hedeflerinizi ve egzersiz rejiminizi korumanız gerekiyor. Kendinizi iyi durumda tutun.

İlişkiler

İlişkinize, partnerinize yaklaşmaya ve yakınlığı artırmaya çalışın. Aile şefkatli ve destekleyici olacaktır. Bekarlar bekarlık durumlarının tadını çıkaracaklar ve aşık olanlar emin olamayacaklar. Acele kararların pişmanlığa yol açtığını unutmayın, bu yüzden emin olmak için zaman ayırın.

Çözüm : Kariyer olanaklarınızı geliştirmek için Cumartesi günü siyah renkli giysiler giyin.

İkizler

Kariyer ve Finans

İkizler burcu iyi bir Eylül geçirecekler. Bu ay şans sizden yana olacak ve işteki  terfi bekleyebilirler. İş değişikliği olasılığı yüksektir. İşletmelerin büyümesi ve kar getirmesi muhtemeldir.

Sağlık

Ayın başına doğru birkaç darbe sizi tetikte tutacak. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor ve çabalarınız iyi sonuçlar verecektir.

İlişkiler

Ayın ilk yarısında partnerlerinizle huzur ve uyumun tadını çıkaracaksınız. Aileniz ihmal edilmiş hissedecektir ve yakınlarınızla ve sevdiklerinizle kaliteli zaman geçirmeniz tavsiye edilir. Ailenizi planlamaya başlamak için iyi bir zaman. Bekarlar büyük olasılıkla ruh eşlerini bulacaklar ve aşık olanlar evlenmeye hazır olacak.

Çözüm : Sağlık ve refah için biraz ağaç dikin.

Yengeç

Kariyer ve Finans

Yengeçlerin bu ay ortalama bir aylık kariyeri olacak. Bazı engeller büyüme planlarınızı altüst edebilir ve hedeflerinize ulaşamayabilirsiniz. Üstleriniz sert ve hoşgörüsüz olabilir. İş adamları rakiplerine karşı kaybedebilir ve karları beklenenden daha az olabilir.

Sağlık

Ay, Yengeç burcu için bazı diş problemleriyle başlayabilir. Ay ilerledikçe kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Ancak ailedeki yaşlı bir kişi bazı sağlık sorunlarıyla karşılaşabilir ve bu da çok fazla kaygıya neden olabilir.

İlişkiler

Bu güneş burcunun i partnerlerinden bol miktarda destek alacak ve iyi bir dostluk paylaşacak. Aile üyeleriyle bazı yanlış anlaşılmalar belirtiliyor. Bekarlar bekarlık durumlarından memnun olacaklar ve aşık olanlar kararsız ve kafaları karışacak.

Çözüm : Pazartesi günleri sarı bir mum yakın ve parasal kazancınızı gösterin.

Aslan

Kariyer ve Finans

Aslanlar iyi bir Eylül geçirecek. Başlangıçta elinizden gelenin en iyisini yapamayabilirsiniz, ancak ay ilerledikçe yaratıcılığınızın en iyi noktasında olacak ve hedeflerinize ulaşacaksınız. İşler iyi olacak ve bol miktarda para gelecek. Paranızı kullanırken dikkatli olmanız gerekiyor. Bu ay bir miras veya para alabilirsiniz.

Sağlık

Sağlık iyi olacak ama onu korumak için çaba sarfetmeniz gerekiyor. Ayın ikinci yarısında bazı mide sorunları sizi rahatsız edebilir.

İlişkiler

Partnerinizle ay ilerledikçe sorunları yaptığınız yanlış tavırlar nedeni ile onun sizden uzaklaşmasını iyileştirebileceksiniz. Tavsiyem iletişimsel olmaktır. Sorunlarınızı halının altına süpürmek yerine partnerinizle paylaşmaya çalışın. Aile bağları iyi olacak.

Çözüm : Genel sağlık için, yükselen güneşe bakır bir kapta sirke ile suyu karıştırıp ay boyunca bekleyin enerji yenilensin.

Başak

Kariyer ve Finans

Eylül ayı, Başaklar  zorluklarla karşılaşacak. Öngörülemeyen bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve bu durum amaç ve hedeflerinizi gerçekten altüst edebilir. Bu ay kendin yap politikasını benimsemeye çalışın ve meslektaşlarınız işbirliği yapmayabileceğinden mümkün olduğunca az yetki verin. İşletmeler bir aksilik yaşayabilir ve ay sonuna doğru bir miktar mali kriz yaşanabilir.

Sağlık

Başak burcu insanlarının sağlıklarına dikkat etmeleri gerekir. Sağlık kontrolü yaptırmak iyi bir fikirdir.

İlişkiler

Partnerinizle ilişkiniz normal olacaktır. İç cephede istikrar ve güvenliğin keyfine varacaksınız. Arkadaşlarınızla ilişkilerde dikkatli olmanız gerekir. Arkadaşlarınıza ve ailenize söylediklerinize dikkat etmelisiniz.

Çözüm : Daha iyi kariyer fırsatları için Çarşamba günleri yeşil yapraklı sebzeler tüketin.

Terazi

Kariyer ve Finans

Terazi güneş burcu  için Eylül, ödüllerin ayıdır. Sadece işiniz için değil, iş yerindeki dostluğunuz ve yaratıcılığınız için de ödüllendirileceksiniz. Üstleriniz bağlılığınızı ve bağlılığınızı takdir edecek ve uygun şekilde ödüllendirileceksiniz. Ayın ilk haftasından sonra işletmeler artacak ve genişleyecektir. Mali durumunuz iyi olacak ve bunları iyi planlamanız gerekiyor. Yatırım yapmak için iyi bir zaman.

Sağlık

Ayın başlarında enerjik, enerjik ve mutlu bir ruh halinde olacaksınız.

İlişkiler

Partnerinizle ilişkiniz iyi olacak. Libidonuzu artırmaya ve cinsel yaşamınızı iyileştirmeye çalışmalısınız. Aile üyeleriyle bazı farklılıklar yaşayabilirsiniz ve tavsiyemiz dikkatli olmanızdır. Bekarların partner seçimi konusunda kafası karışabilir ama aşık olanların eşleri hakkında ikinci düşünceleri olacaktır.

Çözüm : İlişkilerinizi geliştirmek ve libidonuzu arttırmak için Cuma günleri biraz bağış yapın.

Akrep

Kariyer ve Finans

Akrep burcu işte sıkıcı bir ay geçirecekler. İşle ilgili bazı aksaklıklar sizi üzebilir ve işe karşı isteksiz olmanıza neden olabilir. İşler düzelecek ve programlarınız ay ortasına kadar tekrar yoluna girecek. Ortaklıklar gelişecek ve işletmeler kazanç elde edecek.

Sağlık

İlk iki hafta sağlık açısından stresli geçebilir. Baş ağrısı, eklem ağrıları çekebilirsiniz ancak ay ilerledikçe tüm ağrılarınızın ve sızılarınızın üstesinden gelebileceksiniz. Düzenli bir sağlık ve egzersiz rejimi ile sağlığınızı iyileştirmeye yönelik çalışmaya devam etmeniz önerilir.

İlişkiler

Akrepler iç cephede barış ve uyumun tadını çıkaracaklar. Geçmişe dalmamak için çaba gösterilirse ilişkileriniz gelişecek. Aile bağları rahatlatıcı ve keyifli olacak. Bekarlar birçok yeni insanla tanışacak ve aşık olanlar evliliğe doğru ilerleyecek.

Çözüm : Sağlığınız için pozitif enerjileri çekmek için Salı günleri evde yeşil bir mum veya ampul yakın.

Yay

Kariyer ve Finans

Yay burcu , tüm takdirin kendilerine gelmesiyle birlikte bir ego artışı elde edecekler. Geçmişteki sıkı çalışmanız zengin temettüler elde edecek. İşadamları genişleme planlarını hayata geçirebilir ve iyi karlar bekleyebilirler. Bu güneş burcunun öğrencilerinin hepsi iyi performans göstermeye ve harika sonuçlar almaya hazırdır.

Sağlık

Bu ay bazı kalıtsal hastalıklar ortaya çıkabilir. Bazı şeyler her zaman kontrolünüz dışındadır ancak önceliğiniz sağlık olmalıdır.

İlişkiler

Bazı yanlış anlamalar ve iletişim boşlukları iç cephede sürtüşmeye neden olabilir. Hiçbir şey dürüstlük ve açık sözlülükten daha iyi olamaz. Sorunları ele alın ve dostane bir şekilde çözün. Ailenizle iyi bir bağ kuracaksınız ve onlar sizi destekleyecek. Bekarlar çok iyi bir zaman geçiriyor. Pek çok ilginç insanla tanışacaklar ve seçim yapmakta zorlanacaklar. Aşık  yakınlaşacak ve iyi bir neşenin tadını çıkaracaklar.

Çözüm : Genel sağlığınız için her perşembe sarı ışık altında meditasyon yapın.

Oğlak

Kariyer ve Finans

Oğlak burçları için eylül ortalama enerjiler ile dolu , ay ilerledikçe işler daha da iyiye gidecek. Yurtdışına yapacağınız bir gezi başarılı olacak ve işinizdeki beklentilerinizi artıracaktır. İşler normal bir hızda ilerleyecek ve ayın ikinci yarısında bir işbirliği veya dış bağlantı yaşanacak.

Sağlık

Ay küçük sağlık sorunlarıyla başlayacak. Göz enfeksiyonları göz ardı edilemez ancak ikinci haftadan sonra sağlığınıza kavuşacaksınız. Kişisel bakımınıza yatırım yapmak yapabileceğiniz en iyi yatırımdır.

İlişkiler

Partnerinizle olan ilişkiniz daha da gelişecek. Geçmişin hırçınlığı ortadan kalkacak ve ay ilerledikçe işler daha iyi hale gelecektir. Aile üyelerinizle iyi bir neşeyi paylaşacaksınız. Bekarlar geçmişte yaşayacak ve sonuçsuz bir ilişkiyi sürdürmeye çalışacaklar. Aşık  eşlerinin yanında rahat olacaklar. Daha sonra pişman olabileceğiniz bir şey için acele etmeyin.

Çözüm : Kariyerinizi geliştirmek için her cumartesi siyah bir köpek besleyin.

Kova

Kariyer ve Finans

Bu ay, hedeflerinizi gerçekleştirmek için çok çalışmanız gerekecek ve ilerleme yavaş olacaktır. Ay olumlu bir notla başlayacak ancak sorunsuz ilerlemeyecek. İşyerinde muhalefetle karşılaşmaya hazır olun. Bazı kayıpların beklenmesi nedeniyle iş adamlarının ay başına doğru tasarruf yapması gerekiyor.

Sağlık

Eklem ağrıları sizi rahatsız edebilir ve ay ilerledikçe daha da kötüleşebilir. Sağlıklı beslenmeli ve egzersiz yapmaya odaklanmalısınız.

İlişkiler

Bu çiftler için en iyi ay değil. Birbirinize söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Sürtünmeyi azaltmak için boşluk ve mesafe vermek en iyisidir. Yanlış anlama olasılığını ortadan kaldırmak için ailenizle zaman geçirin ve iyi iletişim kurun. Bekar  kendilerini yalnız ve perişan hissedebilirler. Olumlu bir zihniyet kazanmaya çalışmalısınız. Aşık kişiler, partnerlerinden çok yüksek beklentiler belirlememeli, eşinin görüş ve önerilerine saygı duymalıdır.

Çözüm: Daha iyi kariyer fırsatları için kuşları besleyin.

Balık

Kariyer ve Finans

Balıklar  kariyer açısından iyi bir başlangıç ​​yapacaklar. Meslektaşlarınız size saygı duyacak ve patronlarınız size büyük saygı duyacaktır. Bu ayın başlarında bir terfi ve artış bekliyoruz. İşletmeler iyi durumda olacak ancak harcamaların kontrol edilmesi gerekecek, aksi takdirde durum kontrolden çıkacak. İşle ilgili seyahatler herhangi bir kazanç sağlamayacaktır.

Sağlık

Bu ay uykusuzluk ve eklem ağrıları çekebilirsiniz. Kişisel bakım konusunda kendinizi şımartmanız gerekir.

İlişkiler

Balık burcunun ilişkileri üzerinde çalışması gerekir. Partnerinize karşı daha sabırlı olmanız, ailenize ve arkadaşlarınıza karşı daha dikkatli olmanız gerekir.

Çözüm: Sağlığınızda genel bir iyileşme görmek için balıkları besleyin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık