Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2021 Gökyüzünden Haberler

Merkür Başak burcunda geri gidiyor, Jüpiter ve Satürn Oğlak burcunda doğrudan gidiyor, Merkür ve Mars Jüpiter'den açı yapıyor
Ekim ayı çok önemli bir aydır. Satürn ve Jüpiter bu ay doğrudan hareket ediyor. Satürn, 10 Ekim'de Oğlak burcundaki Ay tarafından yönetilen Sravali nakshatra'da 12 derece 49 dakika direkt oluyor. Jüpiter, 18 Ekim'de Mars'ın Oğlak burcunda yönettiği Dhanistha nakshatra'da 28 derece 18 dakikada doğrudan oluyor. Astroloji haritanızdaki doğum gezegenlerinde bu ay Satürn ve Jüpiter'in yönü çok güçlü olacak, çünkü hem Satürn hem de Jüpiter doğrudan durağan olacak.

Merkür 27 Eylül'de Terazi burcunda 1. derece 27. dakikada geri hareketine başladı. Geri giden Merkür, 1 Ekim'de Başak burcuna girecek. Merkür, 18 Ekim'de Başak burcunda 16 derecede ileri gidecek. Başak burcundaki Merkür, bu ay Oğlak burcundan Jüpiter tarafından güçlü bir şekilde açı yapacak. Venüs bu ay Akrep burcundan geçiyor. Venüs, 1 Ekim'den 16 Ekim'e kadar Akrep burcundaki Ketu ile yakın kavuşumda olacak.  
Mars, 21 Ekim'e kadar Başak burcundan geçiyor. Başak burcundaki Mars, Oğlak burcundan Jüpiter'den görünüm alacak. Mars 21 Ekim'de Terazi burcuna girdikten sonra Satürn'ün açısına girecek. Satürn ve Mars 21 Ekim-4 Aralık tarihleri arasında birbirlerine açı yapacak. Oğlak burcundan Jüpiter 16 Ekim'e kadar Güneş Başak burcunda. Oğlak burcundan Satürn Güneş'e açı yapacak. 16 Ekim-15 Kasım tarihleri arasında Terazi burcunda.
Rahu, 7 Ekim'e kadar Boğa burcunda Ay tarafından yönetilen Rohini nakshatra'dan geçiyor, ardından Boğa burcunda Güneş tarafından yönetilen Kritika nakshatra'dan geçiyor. Ketu, bu ay Akrep burcunda Satürn tarafından yönetilen Anuradha nakshatra'da geçiş yapıyor.

Bu gezegensel geçişlerin, doğum astrolojisi haritanızda faaliyet gösteren mahadasha, bhuktis ve antaralarınızla ilgili olarak yaşamlarınızı nasıl etkileyeceğini bilmek istiyorsanız, Bireysel doğum haritası analizi için bizimle iletişime geçin.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık