Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ekim 2018 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu ay iş hayatınızda fazlası ile rekabet söz konusu olacaktır. Çabalarınızı biraz daha geliştirirseniz kazanan siz olursunuz. Bu ay  hiç bir konuda acele ile kararlar almamaya özen gösterin sakin ve rahat olun ve sağlığınız ile ilgili hiç bir şeyi ihmal etmeyin. Evli Koçlar eşinizin kendi akrabaları ile yaşayacağı finansal gerginliklere karşı dikkatli olmalı yanlışlar ardı sıra hızla ilerlerken bu duruma seyirci kalmamalısınız eşiniz size muhalefet etse bile sakinlikle ilerleyin. 

Ay karşıt burcunuz Terazi’de olduğu günler de tıbbi müdahaleler estetik operasyonlar beklediğiniz sonuçları vermeyebilir. Ay Terazi burcunda ilerlerken sağlıklı kararlar almanız güçtür. Tıbbi konular ve yeni başlangıçlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

Boğa Burcu

Bu Ay, parasal kazançları ve büyümeyi vaat eden önemli teklifler ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Yeni projelere yatırım yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için elverişli bir aydasınız. Bu ay Koyun postu giymiş kurtlara dikkat edin, çünkü bazı insanlar ilerlemenizi engellemeye kalkışacaklar dikkatli olun. Sağlık ile İşinize odaklanın,  İş hayatınızda ve komşularınız ile gereksiz uyuşmazlıklar davalık olacağınız durumlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Akrepte olduğu günler de önemli kararlar cilt bakımı estetik müdahale gibi uygulamalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu

Bu ay iş hayatınızda otoriteyi korumak için ekstra çaba göstermeli iş hayatınızda tereddütlere yer vermemelisiniz.  Sakin bir şekilde kararlar almalı itibarınızın yükseldiği bu özel zaman diliminde zihninizi berrak tutmaya çalışın. Bu ay boyunca ç. öğrenci ve çalışan İkizler için, devlet kuruluşları ile ilgili işler de oldukça iyi gelişmeler yaşanabilir.  Bekar İkizler sosyalliğiniz yeni beraberlikler ve aşkın tam merkezinde yer almanızı sağlayacak güçte.

Ay karşıt burcunuz Yay’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç Burcu

Bu ay  pek çok konuda keskinlik netlik hakim olacak. Sağlam temele dayalı her şey sizin için faydalı sonuçları beraberinde getirecek. Bu ay taşınma yerleşim değişikliği gibi düşüncelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile kıskançlık kaynaklı tartışmalar yaşayabilirsiniz.  Doğruluğundan emin olmadığınız suçlamalar yaparsanız sonuçlarına da katlanmak zorunda kalabilirsiniz. Sağ duyu empati çerçevesinden uzaklaşmamalı kalbinizde gerçekten bitirme kararı aldıysanız çirkin ve yanlış yollara sapmadan bunu yapmalısınız. 

Ay karşıt burcunuz Oğlak’ta olduğu günler de resmi işleriniz ile ilgili konularda ve yeni kararlar alırken ayrıntıları kaçırmamak için dikkatli olmalısınız.

Aslan Burcu

Bu ay seyahatleriniz sıklaşabilir gerek iş gerek eğitim hayatınızda istikrarı yakalamanız açısından sizlere tahmin etmediğiniz faydalar sağlayabilir yolculuklar. Fakat aşırı yorgunluk dikkat dağınıklığına neden olabilir zihinsel ve fiziksel olarak kendinizi güçlü tutmak için yorgunluğu dengelemelisiniz. Özel yaşamınızda ise küçük meseleleri hayatın en büyük bir sorun gibi değerlendirmelerde bulunmak mutlu giden ilişkinizi bozmaktan başka hiç bir şeye yaramayacaktır. İlişkinizi sahiplenmeli ve bunu önce kendinize sevdiğiniz insana ve çevrenize açıkça göstermekten korkmadan hareket etmelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Kova da olduğu günlerde sinirleriniz gerilebilir. Öfke kontrolü yapmakta zorlanarak ikili ilişkileriniz ve iş hayatınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. 

Başak Burcu

Gökyüzü ayın ilk haftası sağlığınızı  korumak konusunda sizleri uyarıyor. Merkezi sinir sisteminize bağlı sorunlar yaşanabilir. Başkaları için gereğinden fazla yükümlülük alarak kendinizi zorlamayın. Size yanlış yapan üzen kıran insanları değiştiremeyeceğinize göre bu kişileri hayatınızdan çıkartarak kendinize iyilik yapabilirsiniz.  Sabır, eninde sonunda başarının anahtarıdır. Her cephede istikrarlı bir ilerleme görülebilir. Nakit akışınız ayın ilerleyen günleri ile birlikte artabilir. Yaşam tarzınızı iyileştirmek için harcamalar yapabilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Balık’ta olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya ani kararlar almamaya tıbbi müdahaleler yaptırmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi Burcu

Öğrenciler için şanslı bir ay. Burs kazanabilir sınavlarınızın tümünde başarılı olabilirsiniz. İş hayatınızda yurt dışı ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu ay aile hayatınızda sorunları büyütmemeye özen gösterin. Küçük seyahatler de bu ay kazançlar sağlamanıza katkı sağlayabilir. Beklenti içinde olduğunuz pek çok konunun gerçekleşmemesi güvendiğiniz kişilerin yüzlerinde ki maskelerin düşmesi sizleri oldukça yordu. Yaşananlar zor olsa da olumsuz düşüncelerinizi zihninizden silip atma iradesini göstermeniz gereken bir aydasınız.

Ay karşıt burcunuz Koç burcunda olduğunda agresif huzursuz hissedebilir ikili ilişkilerinizde gerginlikler ruhsal sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu

Bu ay her türlü spekülasyon ve riskten uzak durun yasal olmayan işler başınıza büyük çorapların örülmesine neden olabilir. Dolayısıyla, parasal konularda sizi kendi yanlışlarına alet edebilecek herkesten uzak durun bu ay.. Yalnızlık duygunuz bu ay yükselebilir gerçek ve size değer arkadaşlarınızı ve sevdiklerinizi bu ay yakınınızda tutun. Özel yaşamınızda ise  sınırları tanımlamak ve korumak ilişkinizde oluşabilecek her türlü krizi önleyecektir. Kendinize yapılmasını istemediğiniz hiç bir şeyi sizi seven kişiye de yapmamanız gerektiğinin bilincine idrak etmelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Boğa’da olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmalı öfke ve hızla kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Yay Burcu

Ekim 2018 Burç, bundan böyle parlayan finansın parıltılarını gösterir. Kartlar üzerinde bol miktarda finansal kazanç sağladığı için ay boyunca parasal kârlar ve iyi nakit akışı vaad ediyor. Kariyer, büyüme işaretleri gösterebilir ve çalışma ortamı genel olarak hoş olmalıdır. Devlet makamlarından gelen teşvikler beklenebilir. Bu ay boyunca bolluk servetinin birikimi ile istekleri yerine getirilebilir. Genel olarak, bu ay bu yılın hazine sandığı olabilir.

Ay karşıt burcunuz İkizler’ de olduğu günler de enerjiniz diğer günlere nazaran düşük olacağından keskin kararlar almamaya özen göstermelisiniz.

Oğlak Burcu

Bu ay , yetenek ve yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız son derece şanslı enerjiler ile dolu bir ay sizler için kararlı olmalı seçimlerinizi iyi yapmalı tereddütlerinden dolayı bir arpa boyu yol kat edememiş kişilerin söylemlerini dikkate almamalısınız. Bu ay miras yada ortak maddi değerler ile ilgili konularda ise kardeşlerinizin haksızlıkları ve entrikaları ile karşılaşabilirsiniz ikili diyaloglara girip eğriyi doğru edemeyeceğinizi bilmeli hakkınız olanı yasal yollarla aramayı seçmelisiniz.

Ay karşıt burcunuz Yengeç’te olduğu günler de yeni başlangıçlardan uzak durmaya hiç kimse ile  tartışmamaya özen göstermelisiniz.

Kova Burcu

Bu ay merakınız özellikle etrafınızda bulunan kişilerin hayatları ile ilgili merakınız başınızın ağrımasına hukuki anlamda sorunlar ile karşılaşmanıza neden olabilir. Aman bu duygunuzu kontrol edin ve komiser columbo’luğa soyunmamalısınız. İş hayatınızda ise bu ay rakiplerinizin yaptığınız işte ki hatalı bir detayı yakalamalarından dolayı zorluklar yaşayabilir birlikte çalıştığınız kişilerin tepkilerini alabilirsiniz. İkili tartışmalara girmeden hatanızı düzeltmeli ve bir an evvel ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için sakin bir tutumla ilerlemelisiniz. Özel yaşamınızda ise devam eden beraberliğinizi resmileştirme kararı alarak sizin için asla evlenmez diyen pek çok kişiyi şaşkına çevirebilirsiniz.

Ay karşıt burcunuz Aslan’da olduğunda yeni başlangıçlar kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Ay’ın günlük geçişlerini www.astrodeha.comGökyüzünde bugün bölümümüzden takip edebilirsiniz.

Balık Burcu

Ekim 2018 Evli ve sorunlu ilişleri olan Balık burcu mensupları kendi istekleri ile ilişkilerini noktalama kararları alabilecekleri enerjiler ile karşı karşıya. Kutsal değerlerinizden dolayı tek taraflı fedakarlıklar ile sürdüğünüz evlilik partnerinizin çabasız kalması her şeyi tek taraflı düşünmesi bu kararı almanızda en etkin rol olabilir. Finansal kazançlar, işle ilgili seyahat olumlu sonuçlar verebileceğinden bu ay bu anlamda yoğunluklar yaşayabilirsiniz.  İş alanınızda, ortaklar iyi bir kâr kaynağı elde edeceğiniz fırsatları ve yeni iş birlikleri olanaklarını sağlayabilirler sizlere.  Tasarruflarınızı dikkatli bir şekilde yönetmelisiniz, aksi takdirde parasal kayıp olasılığı artabilir bu ay.

Ay karşıt burcunuz Başak’ta olduğu günler de enerjiniz düşük olabilir karamsarlıkla pişmanlık duyacağınız davranışlar ve kararlar alabilirsiniz bu tarz davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık