Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Çin Zodyaka Göre Ünlüleri Neler Bekliyor?

Cem Yılmaz ve Hadise / Aşk ve İş Hayatında Şanslı Olacak  

Cem Yılmaz / Doğum Tarihi: 23.04.1973 

Hadise / Doğum Tarihi: 22.10.1985 

Çin Astrolojisi Burçları: Öküz
Şanslı numaralar: 1, 4
Şanslı renkler: mavi, sarı, yeşil

Çalışkanlık, güvenilir, adil ve vicdanlıdırlar. Başkalarına güven verirler. Kararlı, dürüst, vatansever idealist insanlardır. Kendilerine şiddetle inanırlar, ancak aynı zamanda inatçıdırlar ve başarısız olmaktan ya da meydan okunmaktan nefret ederler. Ailevi değerleri onlar için her şeyden önemlidir. İstek ve arzularına ulaşmak için büyük bir sabırla hareket ederler ve eninde sonunda emellerine kavuşurlar. Zayıf yönleri kendilerini yeterince iyi ifade etmekte zorlanırlar ve oldukça inatçı bir doğaya sahiptirler. Öküz insanları büyük bir sağduyuya sahiptir.

• İş: 
• Servet: 
• Aşk: 
• Sağlık: 
 

 

Kerem Bursin / İş Hayatında Hedeflerine Ulaşacak 

Doğum Tarihi:  04.06.1987  

Çin Astrolojisi Burcu: Tavşan 
Şanslı numaralar: 3, 4, 9
Şanslı renkler: kırmızı, pembe, mor, mavi 

Sakin, zarif son derece zeki inatçı melankolik aşırı gizliliğe önem veren yapıda kişilerdir. Hoş gülümsemeleri ile daima etkileyicidirler. Yaptıkları her işi en ince ayrıntısına kadar düşünerek yapar ve başarılı olurlar. Başkalarının kendilerini eleştirmesinden hoşlanmazlar. Duygularını kolay ifade edebilen kişiler değillerdir.

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

Kaan Yıldırım ve Özge Özpirinçci /  Aşk’ta Kazanacak 

Kaan Yıldırım /  Doğum Tarihi: 24.12.1986

Özge Özpirinçci / Doğum Tarihi: 01.04.1986   

Çin Astrolojisi Burçları: Kaplan  
Şanslı numaralar: 1, 3, 4 
Şanslı renkler: mavi, gri, beyaz, turuncu 

Kaplanlar, meydan okumayı ve macerayı seven cesur ve aktif insanlardır. Kendinden emindirler. Kaplan yılında doğan insanlar rekabetçi, kendine güvenen kişilerdir. Bazen de atılgan kararlar verirler ve kontrol etmeleri zor olur. Ancak ne kadar zorluk veya engelle karşılaşırlarsa karşılaşsınlar, asla pes etmeyeceklerdir. Sonunda, Kaplanlar ortalama bir hayat yaşarlar sevinç, üzüntü ve bazen hayal kırıklığı vardır.Çevreleri tarafından sevilen ve aynı zamanda çekinilen insanlardır. Aceleci ve çabuk sinirlenen bir tabiata sahip olurlar. İnatçı ve sert tavırları en dikkat çekici özelliklerinin başında gelir. Lider ruhlu insanlardır. Sevgileri de öfkeleri de çok şiddetlidir.

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

Engin Altan Düzyatan ve Serenay Sarıkaya /  Sağlıklı Bir Yıl Geçirecek 

Engin Altan Düzyatan / Doğum Tarihi: 26.07.1979    

Seranay Sarıkaya  / Doğum Tarihi: 01.07.1991 

Çin Astrolojisi Burçları: Keçi 
Şanslı numaralar: 2, 7
Şanslı renkler: kahverengi, kırmızı, mor  

Keçi, tüm burç hayvanlarının sekizincisidir. Bir efsaneye göre, Yeşim İmparatoru, partisine geldikleri sırayla belirleneceğini söyledi. Keçi ve Geyik birlikte yola çıktılar, ancak bir nehri geçmeleri gerekiyordu. Mevcut tekne yoktu, bu yüzden yüzmek zorunda kaldılar. Geyik dayanamadı ve pes etti. Keçi tek başına mücadele etti ve sonunda partiye sekizinci oldu. Keçiler sevgi dolu ve özveridir, kendi çıkarlarına aykırı olsa bile her zaman başkalarını düşünürler.

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

 

Acun ile Hande Erçel / Parasına Para Katacak

Acun Ilıcalı / Doğum Tarihi: 29.05.1969     

Hande Erçel / Doğum Tarihi: 24.11.1993 

Çin Astrolojisi Burçları: Horoz
Şanslı numaralar: 5, 7, 8
Şanslı renkler: altın, kahverengi, sarı 

Güçlü görünen ancak derinlerde sevdiklerinin onayına ihtiyaç duyan karmaşık insanlardır. Horozlar işlerinde ciddidir. Eylemlerinde açık ve kararlıdırlar. Uygun olmayan ve mükemmeliyetçi gördüklerini doğrudan eleştirirler. Takımları yönetmede mantıklı ve iyidirler. Aile onlar için bir sığınak ve cennettir. Geniş bir aile isterler. Bu onları cesaretlendirecek ve destekleyecek daha fazla insan olduğu anlamına gelir. Bir şey ne kadar zor olursa olsun, pes etmeyecekler. Ancak biri yolunu tıkarsa, şiddetli tarafını ortaya çıkaracaktır. Öfkelenirlerse korkuturlar ve kolayca tartışmaya girerler. Kaybetseler bile, başkalarını kendi taraflarına ikna etmek için çeşitli yöntemler kullanırlar. Horozların gerçekten sadece sevdiklerini onaylamaları ve kendilerini bulmaları için cesaretlendirmeye ihtiyaçları vardır.

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

 

Şeyma Subaşı / İşte Kazanacak Aşkta Kaybedecek

Doğum Tarihi: 02.07.1990 

Çin Astrolojisi Burcu: At 
Şanslı numaralar: 3, 4, 9 
Şanslı renkler: yeşil, kırmızı, mor  

Mizahları ve özverileri onları her grupta popüler kılıyor. Başkalarına yardım etmek için ellerinden geleni yapmaya isteklidirler. Genellikle bir olgunluk belirtisidir, ancak bu erkekler genellikle diğerlerinden daha yavaş olgunlaşır. Ayrıca sıklıkla kendilerini abartırlar. Hatalarının ne olduğunu bilseler bile değişmeleri zordur. At yılında doğan kadınlar güzeldir ve ferahlatıcı bir aura yayarlar. Bazen nazik midillidirler, bazen de vahşi atlara dönüşebilirler. Ne olursa olsun, yaptıkları işte etkileyici ve iyidirler. Başkalarının motivasyonu ve yardımı önemli değildir. İstediklerini yaptıkları sürece başarılı olacaklardır. Net bir plana sahip olmaktansa işleri kadere bırakırlar. Atlar, kendileri olmak için alana ihtiyaç duyan özgür ruhlardır.  Çin kültüründe, hız ve özgürlüğü temsil ederler.

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

Kıvanç Tatlıtuğ

Bu Yıl Onun Yılı Olacak 

Doğum Tarihi: 27.10.1983 

Çin Astrolojisi Burcu: Domuz  
Şanslı numaralar: 2, 5, 8 
Şanslı renkler: kahverengi, sarı, gri, altın 

Domuzların güzel bir kişilikleri vardır ve hayatları iyi bir talihle kutsanmıştır. Domuzlar kalabalıkta öne çıkmayabilir. Ama çok gerçekçidirler. Diğerlerinin hepsi konuşabilir ve hiçbir şey yapmayabilir. Domuzlar tam tersidir. Harcama yapan savurganlar olmasa da, hayattan zevk almalarına izin verecekler. Eğlenceyi severler ve ara sıra kendilerini şımartırlar. Biraz materyalisttirler ama bu onların sıkı çalışmaları için motivasyon kaynağıdır. Enerjiktirler ve sıkıcı işler için bile her zaman heveslidirler. Şans verilirse, güç ve statü pozisyonlarını alacaklar. Domuz yılında doğan erkekler iyimser ve naziktir. Çok odaklıdırlar. Bir hedefe karar verdiklerinde, her şeyin planlamasını buna göre yapar ve başarılı olurlar. 

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

 

İbrahim Çelikkol / Yeni Bir Projede Yer Alacak 

Doğum Tarihi: 14.02.1982

Çin Astrolojisi Burcu: Köpek  
Şanslı numaralar: 3, 4, 9 
Şanslı renkler: yeşil, kırmızı, mor  

Dürüst ve sadık köpekler en gerçek arkadaşlar ve en güvenilir ortaktır. Bir köpeğin en belirleyici özelliği sadakatidir. Arkadaşlarını, ailelerini veya işlerini asla terk etmeyecekler. 
Dürüst ve adil, sosyal çevrelerde popülerler. Herkesin tavsiye ve yardım için bir köpek arkadaşına ihtiyacı vardır. Ayrıca başkalarının kötü alışkanlıklarını bulmalarına ve düzeltmelerine yardım etmede iyidirler. Nasıl davrandıklarına rağmen, içlerinde endişeli ve endişelidirler. Ancak bunun onları durdurmasına izin vermeyecekler. Bir şeye karar verdiklerinde, kimse onları buna karşı ikna edemez. Köpek yılında doğan erkekler oldukça gerçekçidir. İçleri daha karamsar olsalar da enerjiktirler. Çok inatçı, her zaman başkalarını düzeltmeye ve duruşlarını savunmaya hazırlar. Gösteriş yapmak istediklerinden değil. Sadece başkalarının hatalarını fark etmelerine yardım etmenin gerekli olduğunu düşünürler. Bu adamlar ailelerine derinden önem veriyorlar. İnatçılığı, sevdiklerinin karşısında kaybolur. Anlamak ve uzlaşmak için çalışırlar, bu da uyumlu bir aile yaşamıyla sonuçlanır.

 

İş: 

Servet: 

Aşk: 

Sağlık: 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık