Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Çilek Süper Dolunayı İle Yeni Başlangıçlara Hazır mısınız?

SÜPER DOLUNAY ile muazzam bolluk yaratmak ve tezahür etme gücünüzü yükseltmek için tekrar düşünmenin tam zamanı!

Dolunay son derece güçlüdür   sonsuz enerjiyi bize doğru yönlendirir...


Dolunay her şeyle ilgilidir:  Potansiyel. İtme. Dönüşüm.

Manyetik aydınlatmalar, hücrelerimizi yıldırım hızında şarj ederek, içimizde titreşen bir potansiyel titreşimi yaratır. Bu nedenle Dolunaylar, ani ama derin bir dönüşümün ana zamanıdır.

Dolunay'ı daha da etkili kılan  Güneş ile göksel ortaklığıdır.

Güneş, sınırsız antik kozmik enerjinin erkeksi düzenlemesidir. Bu göksel beden gücü, kuvveti ve eylemi sembolize eder. Yelpazenin diğer ucundaki ayımız, son derece kadınsı, alıcı, hoşgörülü derin ve mistiktir.

Dolunay arifesinde, Güneş ve Ay, buluşma hazırlıkları için doğrudan karşı karşıyadır.

Eril ve dişil enerjiler birleştikçe, sınırsız yaratıcılığı ve sonsuz enerjiyi açığa çıkarırken anında yoğun bir bağ oluşur...

Ve bu gerçekleştiğinde, işler hızlı olur. Y

Hata yapmayın: Dolunay, niyetinizin kademeli olarak tezahürünü vaat etmez. Etkili güçleri o kadar hızlıdır ki, armağanları genellikle doğaüstü bir fenomen olarak algılanır. Dolunay, şüphesiz hayatınızı bir anda tamamen değiştirmek için bir fırsattır.

Ama dikkat edin.

Ne dilediğinize dikkat etmeniz gerektiğini unutmayınç Bu yaklaşan Dolunay için bundan daha doğru bir şey olamaz. Eril ve dişil kozmik enerjiler en yüksek titreşim frekanslarında buluşmak üzere ve bunu doğru yapmak için  BİR şansınız olacak DEĞERLENDİRİN!
Şu anla birlikte tepeden tırnağa tüm hücrelerim ve tüm yaşamsal alanlarımda arınıyor şifalanıyor güçleniyor KUNDALİNİ enerjisinin akışı ile tamamlanıyorum. Sağlık Aşk Huzur Para kanallarım su gibi akıyor akışın içinde yer alıyor sevginin gücü ile her anda yenileniyorum. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık