Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Burcunuza Göre Hangi Bitkisiniz?

Burcunuza Göre Hangi Bitkisiniz?

Burcunuza göre hangi bitki olduğunuzu merak ediyor musunuz? O halde hemen okumaya başlayın!

Koç Burcu

Koç burcu kaktüstür. Zorluklara karşı mücadele edebilen yapısı ve açık havayı seviyor olması koç burcunun en çok kaktüse benzetilmesini beraberinde getiriyor.

Boğa Burcu

Boğa burcu ise bir bitki olsaydı kesinlikle yeşim olurdu. Çünkü bu bitki gibi boğa burcu insanları da inatçıdır ve oyunu kendi kurallarına göre oynar.

İkizler Burcu

Teraryum ikizleri en iyi anlatan tasarımlardır. Çünkü ne aşktan vazgeçerler, ne de özgürlükten ve adeta bir cam fanusa her ikisini de hapsedip korurlar.

Yengeç Burcu

Yengeç burcu insanlarını en iyi anlatan ise sukulentlerdir. Dikenleri yoktur ancak bir kaktüs kadar da dayanıklıdırlar. Ayrıca evcimen insanlardır.

Aslan Burcu

Bu burcun insanları da eksantrik bromeliad bitkisi olurdu. Bir kere bakanların dönüp tekrar baktığı bu özel bitki aslanları en iyi şekilde anlatıyor. Gösterişli oluşu da aslanı çağrıştırıyor.

Başak Burcu

Başak burcu insanları da kauçuk ağacı olurdu. Temiz, çalışkan ve dirençli olmaları bu burcun insanlarını en iyi kauçuk ağacının anlatmasını sağlıyor.

Terazi Burcu

Montera ise en çok terazi burcu insanlarını anlatıyor. Estetik açıdan harika görünen bu bitki, estetiğe düşkün olan terazi insanıyla eşleşiyor. Terazi burcu insanlarını en iyi şekilde anlatıyor.

Akrep Burcu

Akrep burcu insanları bitki olsaydı kesinlikle dreceana olurdu. Çünkü son derece netler ve sivrilerdir. Tıpkı bu ağacın yaprakları gibi…  

Yay Burcu

Alocasia ağacı yay burcu insanlarıyla eşleşiyor. Bu ağaç nasıl ki güneşsizliğe dayanamıyorsa, yay burcu insanları da kısıtlanmaya dayanamaz.

Oğlak Burcu

Minyatür ağaçlar olan bonsai çeşitleri de oğlak burcunu en iyi şekilde anlatan bitkiler oluyor. Çünkü kurallar kapsamında muntazam bir şekilde ilerleyebilirler. Bonsai ağaçlar da doğaları gereği harika uzayan bitkilerdir.

Kova Burcu

Bu burcun insanları da kuşkusuz rex begonya olurdu. Bu bitki özgürlüğünün kısıtlanmasına asla dayanamaz. Tıpkı kova burcu insanları gibi… Onlar da özgürlüklerine inanılmaz düşkündür.

Balık Burcu

Spider plant bitkisi ile balık burcu insanları arasında pek çok farklı ortak özellik bulunuyor. Bu nedenle balık burcu insanları en çok spider plant bitkisi ile eşleşiyor.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık