Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Boğa Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Güçlü ve özgüveni yüksek olan boğa burcu kadınları çoğu kişi için ideal partnerler arasındadır. Ayakları yere sağlam basan ve rutinden hoşlanan bu kadınlara aşık olmak için 5 ayrı sebebi sizler için bir araya getirdik.

1. Özgüven

Boğa burcu kadınlarının kendilerine olan güvenleri size çok fazla çekici gelebilir. Bu burca sahip olan kadınlar aynı zamanda hitabet yetenekleri güçlü olan ve espirili olabilen kadınlardır. Hoş sohbetleri ile insanları etkilemeyi başaran boğa burcu kadınları kendilerinde olan özgüvenleri ile size de huzur verirler.

Genellikle mutlu olan boğa burcu kadınları karşılarına çıkabilecek her sorun karşısında iyi bir çözüm üretme konusunda da ünlüdür.

2. Dostluk

Boğa burcu kadınları aşık oldukları insan ile aralarında bir dostluk olmasını da ister. İyi bir dost olduğunuz kişi ile aynı zamanda ilişki yaşamanız sizin için büyük bir avantaj haline gelir. İlişki yaşayacakları kişi ile öncelikli olarak arkadaş olmayı hedefleyen bu kadınlar hayatınızın her anında size eşlik edebilecek özelliklere sahiptir.

3. Bakımlı

Boğa burcu kadınları güzelliklerine ve dış görünümlerine ekstra özen gösterirler. Güzel olmayı seven ve bu konuda ekstra dikkatli olan boğa burcu kadınları daima temiz ve titizdir. Kendisine ve yaşam alanına da son derece güzel bakan boğa burcu kadınlarının hayatta en fazla önem verdiği konular arasında bunlar yer almaktadır.

Çirkin ya da kirli görünen şeylerden asla hoşlanmayan boğa burcu kadınları, güzelliğin ne olduğunu iyi bilen kadınlardır.

4. Zeka

Boğa burcu kadınları son derece zeki ve entelektüeldir. Hayatlarında işlerine yarayabilecek olan pratik fikirlere son derece bayılırlar. Zekalarını daima problem çözebilmek için kullanan boğa burcu kadınları kendi sınırlarını korur ve bu sınırların dışına çıkmayı da sevmez.

5. Tutarlı

Boğa burcu kadınları sakin yapılı ve genellikle tutarlı davranışları olan kadınlardır. Ne istediklerini bilen boğa burcu kadınları tamamen istekleri doğrultusunda hareket ederler. Hedeflerine ulaşmadan ise asla vazgeçmezler. Tutarlı davranışlar sergileyen bir boğa kadınından etkilenmemek ise neredeyse imkansızdır.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık