Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Batı Astroloji 2022 Gezegen Geçişleri ve Etkileri

Venüs ve mars kavuşumları
İhale Venüs ve aksiyon odaklı Mars, 2022'de iki kez birleşiyor. Dünyanın en yakın iki gezegeni aynı burçta birleştiğinde, romantik ve finansal kıvılcımlar uçuşuyor. Ortaklıklarımızı geliştirmek, randevulara çıkmak, arkadaşlarla sosyalleşmek için planlar yapmak ve varlıklarımızın sorumluluğunu almak istiyoruz. Ayrıca, güvenimiz doruğa çıkıyor.

İlk olay  12  Şubat'ta Oğlak burcunda . Bu kombinasyondaki daha güçlü gezegen Mars'tır, çünkü Oğlak burcunda yücedir, bu da onu güçlü kılar. Ortaklıkların geleceği ve finansal planlama hakkında kararlar almak isteyeceğiz. Kendimizi nerede büyüyor ve gelişiyor görüyoruz? Birlikte olduğumuz kişi “o” mu? Para yatırmanın en kazançlı yolu nedir? Tüm bu soruların cevapları, bu belirleyici dönemde cevaplanacak.

İkinci Venüs ve Mars bağlantısı  12  Mart'ta  Kova burcunda gerçekleşecek. Bu sefer akışla gideceğiz. Kararlar ve taahhütler verildi, bu yüzden bu kozmik ittifak, hayatımızın romantik ve finans sektöründe başardıklarımız için bir sakinlik ve takdir anıdır.

Merkür gerilemesi
Merkür 2022'de dört kez geri gidecek. Bu, iletişim arızalarının, seyahat sorunlarının ve teknolojik sorunların normalden daha fazla olacağı anlamına geliyor. Doğru duyguların dile getirildiğinden emin olmak için söylenenlerin farkında olun. Ve bilgisayarlarda veya elektronik cihazlarda yedek bilgiler.

14 Ocak - 3 Şubat  Kova ve Oğlak burcundaki ilk gerilemeyi işaret ediyor. Bu gezegensel geri dönüş, Venüs geri gidişinin ortasında başladığı için, eski sevgililer geri gelebilir veya aşk ya da para konusunda geçici endişelerimiz olabilir.

10  Mayıs – 3 Haziran tarihleri  arasında İkizler ve Boğa burcunda ikinci retro hareket gerçekleşecek  . Düşünme ve yeniliği deneyimleme yollarımızı değiştirmekten korktuğumuz için şimdiki zamana geçmek zor olacaktır. Bilgi işleme konusunda esnek olun.

Üçüncü retro,  9  Eylül – 2 Ekim tarihleri  arasında Terazi burcunda gerçekleşir ve geriye doğru Başak burcuna geçer. Gerilemenin bir etkisi olacak açık ve özlü iletişim ile başkalarıyla nasıl ilişki kuracağımızı öğreneceğiz.

Dördüncü ve son Mercurial dönüşü  29  Aralık'tan 18 Ocak 2023'e  kadar Oğlak burcunda gerçekleşecek. Başarmamız gereken her şeyle ilgilenmek için yeterli zamanımız yokmuş gibi hissedeceğiz, bu da zamanımızı yeniden düzenlememiz gerektiği anlamına geliyor.

Jüpiter ve neptün bağlantısı
Şanslı Jüpiter ve rüya gibi Neptün  12  Nisan'da Balık burcunda çarpışıyor . Bu aşk için büyük bir gün. Zamanı aşacak ve kalplerimizi koşulsuz sevgiye açacak yeni bir romantik vizyona doğru ilerliyoruz.

Jüpiter
Genişleme gezegeni Jüpiter, yıla güzel Balık burcunda başlıyor. 10 Mayıs'ta Koç burcuna girer  ve 28 Ekim'e  kadar orada kalır  . Bu geçiş bizi biraz bencil yapacak, ancak hedeflerimize ulaşmamıza izin verecek. Jüpiter , mistisizm ve şefkat zamanı olacak 28 Ekim'den 20 Aralık'a  kadar  Balık'a yeniden giriyor  . Ardından Jüpiter, 20 Aralık'tan 16 Mayıs 2023'e  kadar  Koç burcuna geri döner  .

Ay Düğümleri 
Kader Düğümleri her bir buçuk yılda bir burç değiştirir. Bu, meydana gelen kozmik tonu ve tutulmaları belirlediğinden, bize getirilmekte olan enerjiyi belirler. Her bir kutuplulukta olduğu zamanda öğrenmek, deneyimlemek ve hissetmek kaderimizi gösterir.

Kader Düğümleri  18 Ocak'ta Boğa-Akrep eksenine kayıyor  (önümüzdeki bir buçuk yıl boyunca bu burçlarda kalacaklar), bizimle başkaları arasındaki duvarları yıkmamızı sağlıyor.

Kuzey Düğüm, ne çektiğimizi belirten Boğa'da olacak. Ortaklıklarda birleşme zamanı şimdi. Zevki kucaklayın ve hoşgörülü olun. Ayrıca yaratıcılık artacak. Geçmişi bırakın ve bugünle barışık olun.

Güney Ay Düğümü Akrep'te, bu da bizden yolumuza çıkmak için para veya manipülatif taktikler kullanma ihtiyacını serbest bırakmamızı istiyor. Materyalizme ve somut bir düzeyde ne inşa edebileceğimize odaklanıyoruz.

Uranüs ve Kuzey Düğümü aynı hizada
Devrimci gezegen Uranüs ve Kaderin Kuzey Düğümü  31 Temmuz'da birleşiyor . Bu, ekonomide, politikada, gıdayı nasıl tedarik ettiğimizde ve çevrede radikal bir değişim olacak. Aynı zamanda dünyanın geleceğe doğru hareket ettiği zamandır.

2022 tutulmaları
2022'de dört tutulma var. Tutulmalar, meseleleri gün ışığına çıkardıkları ve daha önce görmediğimiz şeyleri ortaya çıkardıkları için zamanın işaretleridir. Meydana geldikten sonra hemen harekete geçmeleri gerekir, bu da onları önemli olayların göstergeleri haline getirir. Güneş tutulmaları güçlü yeni aylara benzerken, ay tutulmaları yoğun dolunaylara benzer.

30 Nisan'da  Boğa burcunda bir güneş tutulması meydana  geliyor. Bu tutulma, ilişkileri geliştirmemizi, göz alıcı bir yaşam sürmemizi, kemiklerimizi dinlendirmemizi ve büyüklük inşa etmek için yaratıcı yeteneklerimizi kullanmamızı istiyor.

16 Mayıs'ta Akrep burcundaki ay tutulması   , iletişimsizliklere neden oluyor, bu yüzden duygularımız ve duygularımızla doğrudan olmamız hepimiz için çok önemli.

25 Ekim  , bizi değişmeye, dönüşmeye ve gelişmeye teşvik edecek Akrep burcundaki güneş tutulmasını getiriyor. Bu, beklediğimiz büyüme anı.

8 Kasım'da Boğa burcundaki ay tutulması   bizi egolarımızı bir kenara bırakmaya ve kime, neye ve ne pahasına olursa olsun sevdiğimiz her şeye adamaya itiyor.

Mars gerilemesi
Mars gerilemesi iki yılda bir gerçekleşir. Bu ateşli gezegen, dürtülerimizi, enerjimizi, tutkumuzu ve kendimizi savunma şeklimizi temsil ediyor. Geri giderken, titreşim bizi yorar ve normalden daha pasif hale getirir.

İkizler burcunda geri hareket  30 Ekim'de  başlar ve  12 Ocak 2023'te sona erer . Mars gerilemesi İkizler'de olduğu için sözlerimizi doğru kullanmayacağız ve konulara daha az duyarlı olmayı tercih edeceğiz. Kaygılar artacak ve azalacak, ancak savaşlarımızı ve üstlendiğimiz projeleri akıllıca seçersek gelişebileceğiz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık