Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Başak Yeni Ayı Gökyüzünü Aydınlatacak!

Ağustos sona ererken, 27 Ağustos 2022'de Başak Yeni Ay'ı ile yeni bir ay döngüsünün başlangıcını getiriyor.

Yeni bir ay döngüsüne başlarken, kendi iç dünyamızı sıfırlamanın zamanı geldi. Artık en yüksek büyümemize ve refahımıza hizmet etmeyen şeyleri düşünmenin zamanı geldi. Bizi bir uyum, barış ve aidiyet duygusuna daha da yaklaştırmak için hangi yeni adımları, uygulamaları ve eylemleri yapabileceğimizi düşünmenin zamanı geldi.

Bunu okurken bir dakikanızı ayırın ve kendinize sorun. Kendimi uyum, huzur ve aidiyet hissine daha da yakınlaştırmak için yapabileceğim basit bir şey nedir? Kendinize karşı en küçük sevgi eylemleri bile önemlidir!
Dünyevi Başak burcuna düşen bu Yeni Ay'a topraklanmış bir enerji var. Ayaklarımızı toprağa gömmek, etrafımızı saran her şeyin bir parçası olmak ve hayatımızın mevsimiyle uyum içinde aktığımızda hayatın çok daha kolay olduğunu hatırlamak bizi çağırıyor.

Gerçekliğinizi kabul etmek, kendinizi Dünya'ya geri getirmek ve ruhunuzun burada, bu gezegende, bu zamanda olmayı seçtiğini anlamak için Başak Yeni Ayının enerjisini kullanın. Sebebi gerçekten önemli değil, ama yürümeniz gereken yerde yürüdüğünüzü bilmek, öyle hissetmese bile, varlığınıza bir huzur duygusu getirebilir. Sizin için nasıl görünüyorsa, bu fikirde gerçeği bulmak için kendinize izin verin.

Olmanız gereken yerde olduğunuzu ve şu anda ortaya çıkan her şeyin sizi en yüksek büyümenize ve ruhunuzun en yüksek ifadesine götürdüğünü tamamen ve tüm kalbinizle kabul etmek için kendinize izin verin.
Başak, Bakire Tanrıça tarafından temsil edilir ve bu Yeni Ay enerjisi altında rehberimizdir. Bakire Tanrıça gerçekten bir bütünlük sembolüdür. O kendi içinde bütün ve eksiksizdir. Varlığında dolu ve doyumludur. O kendi bilgeliğinin kaynağıdır.

Bakire Tanrıça bize kendi içsel gücümüzü harekete geçirmemizi ve ihtiyacımız olan her şeyin içimizde bulunabileceğini hatırlamamızı hatırlatır, sadece zihnimizi, bedenimizi ve ruhumuzu dinlemek ve onurlandırmak için adımlar atmamız gerekir. Sadece vücudumuza olduğu gibi kutsal bir tapınak gibi davranmayı öğrenmeliyiz.

Başak Yeni Ayının enerjisini kullanmanın en iyi yollarından biri, vücudumuzun tapınağımız olduğu fikrini somutlaştırmanın yollarını düşünmektir.

Kendinize olduğunuz kutsal varlık olarak nasıl davranabilirsiniz?

Çoğu zaman, bu sadece dinlemeyi gerektirir. Sadece vücudunuzu ve içeriden yükselen doğuştan gelen bilgeliği dinlemek.

Dikkatinizi veriyorsanız ve sezginizi dinliyorsanız, bedeniniz bir haberci olabilir. Açık bir cevabı olmayan bazı sağlık problemleriyle uğraşıyorsanız, Yüksek Benliğinizden, Meleklerden, Rehberlerden ve hatta Ay Ana'dan size bir işaret göndermelerini isteyin. Bedeninizden neye ihtiyacı olduğunu ortaya çıkarmasını isteyin ve ortaya çıkan bilgeliğe güvenin.

Bazen bu bilgelik bizi yememiz gereken doğru gıdalar, alınması gereken takviyeler veya doktorların görmesi konusunda uyarır, bazen de neyden veya kimden kaçınmamız gerektiği konusunda bizi uyarır. Bu sizin için ne anlama geliyorsa, kendi savunucunuz olun ve Başak ay titreşimleri sizi sonuna kadar destekleyecektir.

Hareket, enerji ve ateş gezegeni olan Mars, bu Yeni Ay'ın altında çok aktif. Mars'ın enerjisi bazen bizi biraz huzursuz hissettirebilir ve korkulara ve güvensizliklere tutunabileceğimiz yerlerde kıpırdanabilir. Tolerans seviyemizi de tüketebilir, sabrımızı kısar ve kolayca hüsrana uğrarız.

Bunun farkında olmak, bu duygulardan herhangi birinin ortaya çıktığını fark ederseniz, kendinize ve başkalarına karşı şefkatli olmanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, daha derin seviyelerde, Mars, gerçeğimizi konuşmamızı ve yapmak istediklerimizi yapmamızı engelleyen çözülmemiş korkularımız ve güvensizliklerimiz olduğunda, çoğu zaman içimizde bu daha az hoş duyguları harekete geçirir.

Mars, kendimizi korku veya güvensizlikten uzak tuttuğumuz yeri tetikleyebilir. Esasen, hissettiğimiz herhangi bir hayal kırıklığı veya sinirlilik, kendimiz için ayağa kalkmadığımız, kalbimizin veya tutkularımızın peşinden gitmediğimiz veya gerçek gerçeğimizde kalmadığımız yere kaçabilir.

Kendinizi biraz sinirli hissediyorsanız, kendinize bunun gerçekten nereden geldiğini sorun ve bunu yanlış insanlardan çıkarmaya dikkat edin. Başka hiçbir şey değilse, Mars enerjisi de fiziksel aktiviteye kanalize edilebilir ve Ay Başak'tayken, bu fırsatı derin bir temizlik yapmak veya alanınızı yeniden düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

Mars enerjisiyle verimli bir şekilde çalıştığımızda, bize korkularımızı aşmak ve bizi gerçekten rahatsız eden şeyi ele almak için gereken güveni ve dayanıklılığı verebilir. Bunu Yeni Ay ile birleştirerek, enerjiyi cüretkar ve korkularımızı aşmamıza yardımcı olacak niyetler belirlemek için kullanabiliriz.

Yapmak isteyip de kendinizi güvensiz hissettiğiniz bir şey varsa, küçük de olsa onları geçip geçemeyeceğinizi görmek için iyi bir zaman.

Bu Yeni Ay altında korkularınızın üstesinden gelmek için bazı niyetler belirleyin ve ardından gelen Evrenin desteğini hissedin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık