Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Balık Dolunayı İle Arının

Balık Dolunayı, saat diliminize bağlı olarak 20/21 Eylül'de zirve yapacak. Balık Dolunayı, yılın en şahane dolunaylarından biridir. Derinden yaratıcı, sezgisel ve içten titreşimler sunarak, daha süptil frekanslara ilişkin farkındalığımızı genişletmemize yardımcı olur.

Maneviyat ve illüzyon gezegeni Neptün, bu Eylül Dolunayı altında çok aktif. Kendimizi ruhsal benliğimizin derinliklerine dalarken bulabiliriz ya da biraz nefes almak için hayatın gerçeklerinden kaçmak isterken bulabiliriz.

Bu ritüel, rüyalarınız aracılığıyla ruhsal merkezinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Zihninizi ve tüm zihinsel enerjiler ve rüyalar ülkesinde faaliyet göstermenize izin verir.

Bu çalışma ile ruhsal bedeninizi yeniden şarj ederken dinlendirici, uyumlu bir uyku gecesinin keyfini çıkarabilmeniz için sizi derin bir rahatlama durumuna sokmak için mükemmeldir.

Bu çalışma en iyi yatmadan hemen önce yapılır. En iyi 18-30 Eylül 2021 tarihleri arasında yapılır.

Balık Dolunayda Yapacağınız Çalışmada 
Lavanta, papatya tomurcukları, fesleğen, kekik, biberiye, nane,  kekik, okaliptüs, limon dilimleri, karanfil, yeşil çay ve deniz tuzu bulundurun. 

1.)  Sizinle rezonansa giren temizleyici bitkileri seçin. Bir veya birkaç bitki kombinasyonunu kullanabilirsiniz, sadece içgüdülerinize göre hareket edin ve elinizde olanı kullanın. Tüm otlarınızı bir kasede birleştirin ve ılık banyo suyunuza ekleyin.

Küvetiniz yoksa şifalı otları bir sürahi içinde suyla karıştırıp duşta üzerinize dökebilirsiniz.

Banyo yaparken aşağıdaki  okumayı dokuz kez tekrarlayın. Otları karıştırırken de bu okumayı 9 kez  tekrarlayabilirsiniz.

"Bu bitkilerin gücü ruhumu temizliyor, besliyor ve iyileştiriyor. Gitmesi gereken şeyleri çıkarsınlar ve zihnimin, bedenimin ve ruhumun enerjisini yenilesinler.”

2.)  Banyonuzu/duşunuzu tamamladıktan sonra beyaz pijama, hatta beyaz bir tişört giyin. Beyaz, saflığın ve maneviyatın titreşimini taşır ve siz uyurken arınma sürecine devam etmenize yardımcı olur. 
3.)  Yatağa girerken aşağıdaki niyeti  okuyun veya kendi duanızı dileyin.

“Uyurken netlik alabilirim (netlik almak istediğiniz her şeyi belirtin). Uyurken bir duyguyla uyanmak istiyorum (3 duyguyu listeleyin). Uyurken İlahi enejilerden Yüce Rabbimden ruhumu temizlemesine, şarj etmesine ve beslemesine yardım etmelerini istiyorum, böylece en yüksek yolumda hizalanmış hissediyorum ve atılacak en iyi adımı biliyorum. Uyurken, tepeden tırnağa yenilenmemi istiyorum. Teşekkürler teşekkürler teşekkürler."

4.)   Bu meditasyon sırasında uykuya dalarsanız, sorun değil! 

5.)  Sabah uyanır uyanmaz  aklınıza gelen ilk şeyleri niyet edin. Gördüğünüz rüyaları, nasıl hissettiğinizi veya ortaya çıkan diğer düşüncelerinizi de yazabilirsiniz.

En iyi sonucu almak için kaleminizi kağıttan kaldırmadan 3-4 sayfa arkaya ve öne yazmaya çalışın. Mantıklı gelmese veya saçma sapan yazmak zorunda kalsanız bile yazmaya devam edin. Bir bilinç akışının akmasına izin verin.

6.) Günün geri kalanında kendinize karşı nazik olun ve bol su içtiğinizden emin olun. Artık çalışmanız tamamlandı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık