Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Atatürk'ün Batı Tipi Doğum Haritası

ATATÜRK’ün DOĞUM HARİTASI Örneğin, Atatürk’ün 29 Ekim 1923 tarihinde dünyaya yeni bir devlet kurup ilk cumhurbaşkanı olması olayını doğum haritasındaki güçlü gezegenin periyodunda olması ve haritanın da bunu göstermesi veya 10 Kasım 1938 tarihinde ölümünü gösteren Dasa ve Maraka gezegenin olay ile uyum sağlaması, haritadaki yerleşimi ile sınavı kazanması gerekir. Acaba bunlar yeterli kanıt olur mu? Böyle dahi bir adamın doğum haritası bir dahiye yakışan harita olmalıdır. Dünya tarihinde rol oynamış devrimcilerin ve devlet adamlarının haritaları ile karşılaştırıldığında gücünü belli etmelidir. Bu konuda deneyimli bir astrolog olarak iddia ediyorum ki, yeryüzünde yaşamış ve önemli işler başarmış olan tüm dahi insanlar içinde Atatürk’ün doğum haritası gibi muhteşem bir astrolojik yapıya sahip olan ikinci bir kişi yoktur! Bulabildiğim tüm dünya liderleri ve ünlü kişilerin haritaları ile yaptığım karşılaştırmalı horoskop değerlendirmesi Atatürk’ün haritasının eşsiz bir güce sahip olduğunu göstermiştir.

Örneğin, Napolyon ve De Gaulle’e ait doğum haritaları ağırlık puanı olarak Atatürk’ün haritasının onda birine bile erişmemiştir. Son çeyrek yüzyıldaki Amerika başkanlarının haritalarının toplam ağırlık puanı Atatürk’ün haritasına ulaşamamaktadır. Aşağıda Mustafa Kemal Atatürk’ün Batı Astroloji sistemine göre doğum haritası görülmektedir.

Atatürk'ün Batı tipi haritasında Yükselen burcu 29 derece ile Aslan olup Güneş burcu 26 derece Boğa ve Ay burcu da 13 derece ile Oğlak'tır. Bu yerleşimlerde toprak kararlılığı ile ateş görünümü rol oynamakta ve duygularını kontrol etmekte son derece başarılı bir profil çizmektedir. Atatürk’ün horoskobunun özellikleri Atatürk’ün Batı haritasında yedi önemli gezegen; Güneş, Merkür, Plüton, Neptün, Jüpiter, Venüs ve Satürn başucunda (Mc) toplanmıştır. Boğa gibi değişmez grup burçta toplanan gezegenler kozmosta çok ender rastlanan olaylara neden olurlar. 5 Mayıs 2000 tarihinde Boğa burcunda toplanmış gezegenler de ilerde dünyayı değiştirecek bir tohum atmış olabilir. Aynı etkileşimin 1881 yılındaki kozmos olayında dünyaya nasıl büyük bir insan armağan ettiği gözden kaçırılmamalıdır. Böyle bir mistik olayı binlerce yıl içinde çok ender rastlanan bir durumdur. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık