Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

At 2022

2022 At Astrolojisi:
Doğum Yılları
Ahşap At - 1906, 1966
Ateş Atı - 1918, 1978
Dünya Atı- 1930, 1990
Metal At - 1910, 1970
Su Atı- 1942, 2002
Çin Atı İçin Çin Burç 2022: Genel Bakış
Çin Astrolojisi 2022, yaratıcı başarılar ve yeni aşk deneyimleriyle dolu bir yıl öngörüyor. Bir atın, su kaplanı yılında büyük görevleri yerine getirmek için geri tepme işi yapması gerekmez. En küçük çabanız size tatmin edici sonuçlar verecektir. Ancak, arada sırada rahatlamak için işten ara vermeniz önerilir. Bu yıl arzularını görmezden gelme sevgili at. Eski alışkanlıklarınızı kırıp, yeni, eğlenceli ve heyecan verici şeyleri yemenin zamanı geldi. Gökyüzü çin astrolojisine göre , bu yıl hayatınızın zevklerle dolu olacağını söylüyor.

 

Çin Atı için Aşk Astrolojisi 2022
Çin at Astrolojisi 2022'ye göre, su kaplanı yılı, aşk acılarının ve acı deneyimlerin sona erdiği bir dönem olacak. Aşk hayatınızda romantik maceralar ve şehvetli özgürlük yaşamaya hazır olun sevgili at. Bu Çin burcundaki evli insanlara gelince, sonunda eşinizin evliliğiniz için ne kadar çaba sarf ettiğini ve sevginize değer verdiğini göreceksiniz. Eşinize de aynı sevgi ve ilgiyi göstereceksiniz.

Yalnız atlar, Nisan, Temmuz ve Eylül aylarında romantik bir tanışmayı dört gözle bekleyebilirler. Ama unutmayın, aşk meseleleri beyinle değil kalple çözülür. Kalbinizin sizin için doğru seçimi yapmasına izin verin.

Çin Atı için Kariyer Astrolojisi 2022
Su kaplanı yılında, atlar iş dünyasındaki sıkı çalışmalarının meyvelerini toplayacaklar. Geçmişteki tüm sıkı çalışma ve uykusuz geceler boşuna değildi. Ek gelir elde etmenize yardımcı olacak işte istikrar ve beklenmedik teklifler bekleyebilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü ortaya çıkarın, sevgili at, bundan faydalanacağınız dönem bu. Resim yapan, şiir yazan veya el işi yapan at yerlileri için 2022, yeteneklerinizi sergilemek için uygun bir yıl. Yıldızlar, özellikle sosyal ağlarınız arasında sahte alçakgönüllülüğü bırakmanızı ve gerçek sizi ortaya çıkarmanızı tavsiye ediyor.

 

Çin Atı için Finans Astrolojisi 2022
Çin burç 2022, finansal alanda tatlı sürprizler vaat ediyor. Tutkulu ve yaratıcı atlar, insanlar sonunda sizin kusursuz becerilerinizi fark ettiğinden, yeteneklerinden iyi bir gelir elde edecekler. İşletmenize çok ihtiyaç duyulan desteği sağlayacak kazançlı siparişler almaya hazır olun.

Çalışan profesyoneller için, yönetim ve üstler sıkı çalışmanızı takdir edecek ve sizi bir ikramiye veya zam ile ödüllendirecektir. Bu zodyak altındaki insanlar ev dekorasyonu veya tadilat arıyorlar, bu yıl planlarınızla devam edeceğiniz yıl. 2022, ev geliştirme ve düzen için uygundur.

 

Çin Atı için Sağlık Astrolojisi 2022
Çin atı 2022, at yerlilerine düzenli tıbbi kontrol randevularını kaçırmamalarını tavsiye ediyor. Küçük bir cahil tutum, korkunç sonuçlara yol açabilir. İçinizde herhangi bir olumsuzluğun oluşmasına izin vermeyin. Zihinsel çöküntü pek çok kişi için hoş bir manzara olmayabilir, ancak aklınızı koruduğu sürece önemli değil. Su kaplanı yılında, her seferinde bir problem çözmeniz tavsiye edilir. Tüm sorunlarınızı bir anda çözmeye çalışarak kendinize fazla yüklenmeyin. Sağlığınızı iyileştirmek için sonbaharın başında bir Sanatoryumu ziyaret edin. Asla bilemezsin; ruh eşini de orada bulabilirsin!

Çin At Astrolojisi 2022: Şanslı Unsurlar
Çiçekler- Yasemin, Kadife çiçeği, Calla Lily
Sayılar - 3, 4, 9
Yol Tarifi - Kuzeydoğu, Kuzeybatı, Güneydoğu
Değerli Taş- Topaz
Renkler- Kırmızı, Yeşil, Mor
Maçlar- Köpek, Koyun, Kaplan
Çin At Astrolojisi 2022: Şanssız Unsurlar
Sayılar - 1, 5, 6
Yol Tarifi - Kuzey, Kuzeybatı
Renkler- Altın, Beyaz, Mavi
Maç- Tavşan, Öküz, At, Sıçan

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık