Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcunda Dolunay ve Burçlara Etkileri

KOÇ: Bu Dolunay sizlerin doğum haritalarınızda aşkı ve çocukları temsil eden 5nci evinizde etkili olacak. Eğer siz zorlu bir ilişkinin içindeyseniz ve bu ilişkiye kendinizi mahkum hissediyorsanız duygusal patlamalar yaşayabilir sorunların tek taraflı çözülemeyeceği gerçeğini görmemekte ısrarcı olan eş ya da sevgilinizle şiddetli bir tartışma yaşayabilirsiniz. İlişkisinde sorunlar yaşamayan Koç lar ise Aslan Dolunayı ile huzurunuzu kaçırmak için uğraşan 3ncü şahıslara dikkat etmeli ateşe körükle gidecek davranışlardan uzak durmalı ilişkinizi güçlendirip daha da iyi bir hale getirmek için çaba göstermelisiniz.

BOĞA: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda aileyi temsil eden 4ncü evde etkili olacak. Ailevi konularda küçük krizler ve aile büyüklerinin sağlık sorunları ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Küçük sorunları büyütmemeli dinamik enerjinizi sevginizi yakınlarınıza cömertçe göstermelisiniz. İş hayatınızda da mesleki sorumluluklarınızı aksatmadan yerine getirmelisiniz. Aile içinde bağlılığınız özel yaşamınızda ki huzurunuz bazı insanları fazlası ile rahatsız edebilir ve huzurunuzu kaçırmak için dillerinden adeta zehir zemberek sözler dökülerek öfkeye kapılmanıza neden olacak durumlarla karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olun ve SABRIN sizin mutluluğunuz mükafatınız olacağını bilerek hareket edin.

İKİZLER: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda iletişim yakın çevre ve ilişkileri temsil eden 3ncü evinizde etkili olacak. Ateşli Aslan Dolunayı maddi başarılara yönelik hedeflerinizde hayal kırıklıkları yaşamamanız için uzun vadeli planlar yapıp paylaşımlarınızı uluorta yapmamanız için uyarıyor sizleri. Yakın çevrenizde sözde arkadaş özde kıskanç kişilerin oyunları ile karşılaşabilir sırlarınızı ifşa olması ile zorlanabilirsiniz. Dikkatli davranın. Hedeflerinize ulaşmak için planlar oluşturmaya başlamalı ve isteklerine odaklanmalı paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz.

YENGEÇ: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda para ve gelirleri temsil eden 2nci evinizde etkili olacak. İşinizle ilgili pek çok proje ve yapılması planlanan konularda hassasiyetleriniz artabilir ve endişeye kapılarak sağlıklı kararlar vermekte zorlanabilir süreci kendi yaklaşımlarınızdan dolayı zor duruma sokabilirsiniz. Endişelenmeyi gereksiz hassasiyeti bir yana bırakmamalı yolunda giden işlerinizi çıkmaza sokabilecek konuşmalar içinde olmamalısınız. Duygusallığınız finans ve duygusal hayatınızda yanlış kararlar almanıza neden olabilir.

ASLAN: Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay sizlerin doğum haritalarınızda 1nci evinizi etkileyecek. Aşk hayatınız başta olmak üzere ikili ilişkilerinizde görüş ayrılıkları iletişim sorunları yaşayabilir. İlişkinizle ilgili gerçek olmayan hikayelere inandırılmak istenebilir 3ncü şahıslardan kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sevip sevildiğiniz bir ilişki içindeyseniz şüpheye düşmemeli ve hiç kimsenin etkisi altında kalmadan hareket etmelisiniz. Dolunay enerjisi sizleri hırçın bir ruh haline büründürebilir ve hemen herkesle tartışma eğilimi içinde olabilirsiniz yapmayın. Kalp sağlığı ile ilgili sorunları olan Aslanlar da Dolunay enerjisi ile dikkatli olmalı sağlıkları ile ilgili konularda kontrollerini yaptırmalılar.

BAŞAK: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda gizli düşmanlıklar ve ruhsal dünyanızı temsil eden 12nci evinizde etkili olacak. İş ve özel yaşamınızda gizliliğinizi koruyarak kendinizi ifade edebilir. Size ait özel konuları kurcalayan kişileri akılcı yaklaşımınızla hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Ruhsal ve duygusal olarak yaşadıklarınızı iyileştirmeye başlayacağınız bu günlerde ağırlıklarınızdan arının ve kimsenin sizinle ilgili her şeyi öğrenmelerine fırsat vermeyin.

TERAZİ: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda sosyal hayatınızı temsil eden 11nci evinizde etkili olacak. Arkadaşlık ilişkileriniz önem kazanacak. Sosyal aktiviteleriniz dernekler sosyal projeler ile ilgili konularda popülaritenizin artmasından rahatsızlık duyan kişilerin entrikaları iler karşılaşabilir iyi niyetinizin suiistimal edilmesi ile karşılaşabilirsiniz. Diplomatik davranmalı dostluk ve arkadaşlık kavramlarını birbirinden ayırt ederek herkese hak ettiği kadar değer vererek ilerlemelisiniz.

AKREP: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda kariyerinizi temsil eden 10ncu evinizi etkileyecek. İş hayatınızda duygusal yaklaşımlarda bulunmamalı sabırla hareket etmeli ön plana çıkma eğiliminde olan kişilerle rekabet içine girmeden siz sadece hedeflerinizi gerçekleştirmek için çaba göstermeye devam etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise duygularınız netleşecek ve bu etki ile sancılı ilişkilerinizi sonlandırma kararı alacaksınız.

YAY: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda eğitim inanç ve yolculukları temsil eden 9ncu evinizde etkili olacak. Yüksek hedefleriniz ayağınıza gelen önemli bir fırsatı kaçırmanıza size sunulanı daha iyisini elde etme umudu ile değerlendirememenize neden olabilir. Dikkatli olun ayaklarınız yere sağlam bassın ve gerçekçi hareket edin. Dolunay enerjisi ile dostlarınızın uyarılarını iş ve özel yaşamınızda dikkate almanız yararınıza olacaktır.

OĞLAK: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda vasiyet, sigorta gelirleri, müşterek paralar, eşin parası, nafaka, eşin erotizm gücü, üreme organları, gizli meseleler, ökült konular, sezgi ve kazaları temsil eden 8nci evinizde etkili olacak. Özellikle evli Oğlaklar eşinizin başarısı sizinle ilişkisinde ki olumlu enerjiler yakın çevrenizi fazlası rahatsız edebilir ve bu kişilerin beklenmedik rahatsız edici hamleleri ile karşılaşabilir yakınlarınızın bu tepkilerini anlamakta zorlanarak nasıl davranmanız gerektiğini belirlemekte zorlanabilirsiniz. Aslan Dolunayı duygusal olarak kendinizi savunmasız hissetmenize neden olacağından gerçekçi ve akılcı yaklaşımlarla herkese hak ettiği gibi davranmalı kimseye huzurunuzu kaçırma hakları olmadığını iyi bir dersle öğretmelisiniz.

KOVA: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda ilişki ve ortaklıkları temsil eden 7nci evinizi etkileyecek. Evli Kova’lar Karşıt burcunuz Aslan da gerçekleşen Dolunay enerjisi ile tahammülünüz azalabilir eşiniz ile yüksek sesli tartışmalar yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun bu tartışmalarda bu sefer beklemediğiniz tepkiler alarak ilişkilerinizde sonlar yaşayabilirsiniz. Öfkenizi kontrol altına almalı sonrasında pişmanlık duyacağınız yaklaşımlar içinde olmamalısınız. İş hayatınızda da hırsınız yanlış seçimlere ve yanlış yönlendirmenize neden olabilir.

BALIK: Aslan Dolunayı sizlerin doğum haritalarınızda günlük işler ve sağlığınızı temsil eden 6ncı evinizi etkileyecek. İşinizle ilgili konularda yaşanan gecikmeler verilen sözlerin zamanında yerine getirilmemesi sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir. Sizlere önerim fiziksel olarak sağlık sorunları yaşamamak için sinirlerinizi yatıştırmanıza yardımcı olacak fiziksel egzersizler yapmalı ve işinizle ilgili konularda öfke ile ani kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Bunu yaptığınız anda her şey olması gerektiği gibi olumlu ilerleyecektir. Dolunay enerjisi ile ruhunuzu dinlendirecek meditasyon dua ibadet gibi aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık