Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aslan Burcu Ay Tutulması, Balık Burcu Güneş Tutulması Yansımaları

11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek TUTULMALARIN Burçlara yansımaları.

KOÇ: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Tutulmaların yansıması ile miras geçmişten gelecek alacakların ödenmesi beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız. Tutulma enerjisi ile iş ve özel hayatınızda ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilir iş hayatınızda işbirlikleri ile şartlarınızı çok daha iyi bir hale getirebilirsiniz. Tutulmaların bir diğer yansıması ile, Yaşamınızı gerçekçi bir şekilde gözlemleyecek ve yolunda gitmeyen pek çok konu ile mücadele etmeye başlayacak karşılığını da fazlası ile alabileceksiniz. Kendinizi sevin ve aldığınız her nefesin kıymetini bilerek hareket edin. Şükredecek ne kadar çok fazla şeyin hayatınızı taçlandırdığını fark ettikçe yaşama bakış açınız olayları değerlendirme tarzınızda gelişecektir. Bu ay finansal konularda olabildiğince az risk almalı ve gerçekçi davranarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda evli Koç’lar eşin sağlık sorunları ve iş hayatında ki gerginlikler ile ilgilenebilirler. Bekar ve ilişkisi devam eden Koç’lar kimin ne dediğini önemsemeden iç dünyanıza yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek ilişkinize sevdiğiniz insana değer verin kazanan AŞK olsun!

BOĞA: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Bu güçlü enerjiler, Etkili ve köklü değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. Yıldığınız bittiğini düşündüğünüz umutlarınız yaşama sevinciniz güçlü bir şekilde diriliyor ve siz yaşama çok daha sıkı bağlarla sarılmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın. Ortaklıkları olan Boğa’lar ise finansal konularda bilginiz dışında gelişmeler olmaması adına kontrollü davranmalı tepkilerinizi açıkça ortaya koyarak hareket etmelisiniz. Tutulma enerjileri içinizde ki gücün farkındalığına eriştirecek sizleri. Sıra dışı deneyimler ezberlerinizi bozdurup özün güzelliğini keşfetmenizi ve yenilenmenizi beraberinde getirebilir sizlere. İşinizde transfer yada önemli bir değişim şansı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise gerçek Aşkın olduğu ilişkiler daha güçlenecek.

İKİZLER: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Sağlığınızla ve iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü bir dönemin müjdecisi sizler için… Geçmişte yaşadığınız acı tatlı olayların farkındalığı ve değerlendirmesini adil bir şekilde yapabilmeniz kaydıyla… Kendinize dürüst davranıp yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayların gerçek sebebini anlamaya çalışarak size yaşatılan olumsuzluklara nasıl tepkiler verdiğinizi adil bir şekilde değerlendirerek başarılı olabilirsiniz. Tutulmayı takip eden ilk 10 gün iş hayatınızda çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak sıcak gelişmelerden uzak durun. Ektiklerini biçecek sizi de içine almaya çalıştıkları oyunlarının içine kendileri düşecekler. Siz işinize odaklanın ve başka bir şeyle ilgilenmeyin. Bu tavrınız takdir toplayacak ve işinizle ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacaksınız. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan İkizler tutulmaların enerjisi ile yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz.

YENGEÇ: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjileri ile özel yaşamınız bir hayli önem kazanacak eş yada sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacak ve cesaretle uygulayacaksınız. Uygulamalısınız! Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve sezgilerinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Haksızlık ettiğinizi düşünüyorsanız özür dileyin, Haksızlığa uğradığınızın farkına vardıysanız buna bir son verin. Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın. Sizler özel yaşamınızda huzursuz olduğunuzda hayatınızın her alanına yansıtan ve adapte olmakta zorlanan duygusal insanlarsınız. Bunun bilinci ile hareket etmeyi başarmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler uzun zamandır kilitli olan gönül kapınızı AŞK’ ile açacak o özel insanla karşılaşabilir huzur dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınız da uyumlu davranışlarınız ve yapıcı tutumunuz sayesinde ayın ilerleyen günlerinde terfi alabilir farklı bir pozisyona yükselebilirsiniz.

ASLAN: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile burcunuzda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek tutulmalar iş hayatınızda da aşk hayatınızda da barış ve uyumu getirecek sizlere. İşiniz ile ilgili barış uyum ve uzlaşı sayesinde geri dönüşler yaşayabilir ve bu anlamda büyük zafer kazanabilirsiniz. İşinizi değiştirmeyi planlıyorsanız iş amaçlı seyahat edebilirsiniz. Eğer bir işadamı ya da iş kadını iseniz öğretmen Satürn'ün beşinci eviniz üzerinden geçişi yüzünden büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Hayat arkadaşınızla olan ilişkiniz daha iyi olacak ve karşılıklı olgunluk ve duyarlılık sayesinde mutluluğu yakalayacaksınız. Ayrıca tutulmaların enerjisi ile bu ay yeni bir işletmeye başlayabilirsiniz. Spiritüalizm sizin için fazlası ile etkili olacaktır. Hayat arkadaşınızın sağlıkla ilgilenmesi gerekiyor. Mars ve Satürn'ün sekizinci evde geçişi size yurtdışında seyahat etme şansı verebilir sizlere. Bu ay (Rahu) doğum haritalarınızda ilk evinizi etkileyecek sağlığınızla özel olarak ilgilenmeniz gerekiyor. Mide ile ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. 26 Şubat Balık burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasının akabinde özel yaşamınızda kadın arkadaşlardan gelecek zorluklara dikkat etmeli eş ya da sevgilinizle ilgili özel konuları kimse ile paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Aksi takdirde sırlarınızın ortaya dökülmesi ile büyük krizler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

BAŞAK: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Özelikle karşıt burcunuz Balıkta gerçekleşecek tutulma enerjisi ile seyahatlerde sorunlar aile içi ve arkadaşlarınız arasında duygusal patlamalar sonucu yaşanacak sorunlar söz konusu olabilir dikkatli ve bir o kadar da duyarlı olmalısınız. Tutulma enerjilerini pozitif yönde kullanmak için kendinizle geçmişle yüzleşmelisiniz. Ancak böylelikle içsel sıkıntılardan takıntı ve kaygılardan uzaklaşacak ruhunuzu şifalandıracak enerjileri doğru kullanabileceksiniz.. Çocuk sahibi Başaklar onların eğitim hayatları inanılmaz derecede gelişecek ve başarı çıtalarını arttırmaları ile gururlanacaksınız. Rahu'nun doğum haritalarınızda 12'nci evinizde transit geçişi nedeniyle masraflarınız artacaktır. Gözleriniz ve bacaklarınız ile ilgili sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Annenizin sağlığı konusunda biraz tetikte olmak zorundasınız. Dördüncü evdeki öğretmen Satürn ve Merkür'ün geçişine bağlı olarak, işinizde çok çalışacak ve oynanan oyunlara muhalefet ve gerçek dışı yorumlara rağmen başaracak zorlukları arkanızda bırakacaksınız. İş dünyasında büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda son derece keyifli gelişmeler söz konusu uzun zamandır güvenmek ile ilgili sorunlardan Aşka olan inancınızı kaybettiğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Aşk en tutkulu en saf en heyecanlı hali ile titretebilir yüreğinizi… Sağlam temeller üzerine kurulu bir ilişkiye adım atabilir yılın ilerleyen zamanlarında ilişkinizi resmiyete taşıyabilirsiniz.

TERAZİ: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. İş hayatınızda özellikle ortaklıkları olan Teraziler finansal konularda haksız gelişmeler ile karşılaşabilir daha önce iyi niyetinizden göremediğiniz pek çok şeyi fark ederek sizleri duygusal olarak zorlasa da gereken kararlılığı gösterip ortaklığı sonlandırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kıskançlık duygunuzun esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Kendi kurguladığınız sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Eş yada sevgilinizin yakın çevresinin ilişkinize verdiği emeği görmezden gelmemeli bu kişiler ile aranızda ki sorunları çözüme kavuşturabilmek için müdahale etmelisiniz. Tutulma enerjileri ile Bekar Teraziler aile bireyleri ve dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri ile duygusal bir yakınlaşma yaşamınızda sürpriz gelişmeleri getirebilir sizlere. Tutulmaların bir diğer yansıması ise geçmişe dayalı alacak vereceklerin uzlaşı sayesinde dengelenmesi ile finansal kaygılardan ortadan kalkması olacaktır. Geçtiğimiz aya göre kazanımlarınızın arttığı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ayrıca Ruhsal ve psikolojik sorunlarınızı çözüme kavuşturabilir kontrol etmekte zorlandığınız öfke enerjinizi uzman bir hekim yardımı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

AKREP: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları aile ve kariyeriniz ile ilgili konularda etkili olacak bitiş ve başlangıçları beraberinde getirecek. Tutulmayı takip eden 10 gün boyunca yakınlarınızın kişisel sorunlar ile uğraşabilir onlara yardımcı olabilmenin manevi hazzı ile huzur bulabilirsiniz. Tutulma enerjileri ile bu süreçte gizli düşmanlıklar iş hayatınızda sorunlara neden olabilir. Hukuki sorunlar ile de karşılaşabilirsiniz. Paniğe kapılmayıp öfke ile hareket etmediğiniz takdirde aleyhinize gelişen her şey lehinize dönecektir. Özel yaşamınızda ise geçmişin olumsuzluklarının zihninizde çarpışmasına izin verdiğiniz sürece mutlu olmanız ve mutlu etmeniz oldukça zor! Alışkanlıklarınızı zihninizde ki çok sesliliği karamsarlığı tamamen silmek sizin iradenizde! Ya geçmişle yaşayıp hayatı kendinize zehir edecek ya da yenilenip aşka değer verip yaşamın size sunduğu güzelliklerin içinde yer almayı seçeceksiniz. Karar sizlerin! Bir ilişkinin içinde olan Akrepler bu ay evlilikten ya da süregelen ilişkinizden vazgeçmek üzere olan karşı tarafa karşı anlayışlı olmalı onun endişelerinin azalması için yardımcı olmalı sabırla hareket etmelisiniz. Tutulmaların bitiminden sonra aile ve özel hayatınızda ortak değerler üzerinde uzlaşı sağlamak yaşanan nahoş gelişmeleri de ortadan kaldıracak kırılan kalpleri iyileştirecektir. Gezegenler, ayın sonunda mali konularda daha fazla şansa sahip olacağınız vurgusunu yapmakta.

YAY: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları, ile dostlardan gelecek destek iş hayatınızda karanlık günleri ardınızda bırakmanızı sağlayacak olanaklara kavuşturacak sizleri. Emek verdiğiniz her şeyin olumlu yönde mükafatını almanızı sağlayacak güçlü enerjiler ile karşı karşıyasınız. Tutulma enerjileri Bekar Yay’lar için heyecan verici kalıcı enerjileri harekete geçirecek. Sosyallik ile ilgili hiç bir şeyi ertelememeli ilk adımı ilgi duyduğunuz insandan beklemeden harekete geçmeli aşkın heyecanınızı taşıdığınız ruhunuzu özgür bırakabilmelisiniz. Hesap kitap kaygı ve korkularını dünde bırakmalı aşka emek aşka değer verip peşinden gidecek cesareti ortaya koymalısınız. Tutulmaların enerjisi ile 11 aydır yaşadıklarınızı düşünün. Hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da çaba göstermekten vazgeçmemelisiniz.

OĞLAK: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Gerçekleşecek Ay ve Güneş tutulmaları ile hayattan beklentilerinizi duygularınızı tam anlamı ile ortaya koyacak ve uzun süren başarısızlıklardan görmek istemediğiniz gerçeklerden kaçmadan kabulleniş ile size zarar veren yakınlarınızdan arkadaşlıklarınızdan uzaklaşma cesaretini ortaya koyabileceksiniz. Bunu yapmadığınız işinize ilişkinize zarar veren insanlar ile görüşmelerinizi sürdürdüğünüz sürece sorunların yakanızı bırakmayacağının farkına varmalı daha geç olmadan daha fazla zarar görmeden virgülü bir yana bırakıp noktayı koymalısınız. Evli Oğlaklar eşinizin sevgisi ve size olan güvenini sarsacak davranışlar içinde olmamalı ona ve kendinize olan saygınızı yükseltmek için çabalamalısınız. Emek verip değer verdikçe aşkta evlilikte huzur verip huzur bulabileceksiniz. Tutulma enerjileri bekar Oğlaklara da aşkta şanslı etkiler olarak kalıcı beraberlikleri getirebilir. Şimdi keşke lere pişmanlıklara bir yenisini daha eklememek için uyanmalı farkına vararak bilinçli bir şekilde hareket edebilmelisiniz. Tutulma enerjileri ile kapalı kapılar ardında dönen bir çok dolabın farkına vararak en az zarar ve kayıpla sürüklendiğiniz bir işten kurtulabilirsiniz. Seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla işle ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız.

KOVA: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Balık burcunda gerçekleşecek. Özellikle karşıt burcunuz Aslanda gerçekleşecek 11 Şubat tutulması ile Aile büyükleri ve akrabalarla ilgili konular yaşayabilir geçmişte başınızı ağrıtan olayların daha da yorucu şekilde karşınıza çıkması ile zorlanabilirsiniz. Bu enerjiyi yapıcı yönde kullanmanın yolu geçmişte verdiğiniz tepkileri tekrar etmemek olmalı. Aksi takdirde sırların ya da sizin için özel olan konuların ortaya çıkması abartılarak dallanıp budaklanması zorluklara iş ve özel yaşamınızda gerginliklere neden olabilir. 26 Şubat Balık burcunda ki tutulma ile, İş ve özel yaşamınız ile ilgi bir anlık öfke yanlış aktarılan sözlere itibar etmeniz yaşamınızda çok özel olan kişiler ile gerginliklere istenmeyen yol ayrımlarına neden olabilir. Sakin olabilmeli duyduğunuz şeylerin gerçekliğini araştırmadan fevri ve sert tutumlar sergilememelisiniz. Tutulma enerjisi sürekli hayalini kurduğunuz fakat imkanlarınız el vermediği için gerçekleştiremediğiniz bir işi hiç beklemediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarabilir özellikle yurt dışı ve yatırım planlarınız ile ilgili olumlu gelişmeler ve kazançlar yaşayabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile arkadaşlık ilişkileriniz farklı bir boyut kazanabilir. Görüşmediğiniz dostlar ile bir araya gelebilir gerçek dostların önemini daha iyi kavrayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise evli Kova’lar çocuklar ile ilgili sorunları tek başınıza üstlenmenin zorlukları eş ile tartışmalara neden olurken, Bekar Kova’lar dostlarınız aracılığı ile ilgi duyduğunuz insanla bir araya gelerek karşılıklı duygu yoğunluğu ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

BALIK: 11 Şubat 2017 de 22’ derece ile Aslan burcunda Halkalı Ay tutulması gerçekleşecek. Halkalı Güneş tutulması 26 Şubatta 8’derece ile Burcunuz da gerçekleşecek. 11 Şubat Aslan burcunda gerçekleşecek tutulma finansal konularda rahatlamaları beraberinde getirecek uzun zamandır satmak için çabaladığınız hukuki olarak hakkınızı aradığınız taşınmazlar ile ilgili önemli ve pozitif gelişmeler ile hakkınız olanı alabileceksiniz. İş değişikliği yapabilir uzun zamandır beklediğiniz işe kabul haberini bu ay içinde alabilirsiniz. Başkalarının özellikle sizden yaşça büyük kişilerin önyargılı düşünce ve yönlendirmelerine takılıp kalmadan kendi istek ve sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Özellikle Balık burcunun ilk 10 gününde doğanlar var olan iş hayatınızda tartışmalar dan uzak durmalısınız. Ortak bir projenin sorumluluğu yönetenleriniz bu sure içinde öfkenizi kontrol altında tutmalı fevri davranışlar içinde olmamaya her zamankinden daha fazla önem göstermelisiniz. Özel yaşamınızda Evli Balık’lar sizlerde eşinizin aşırı eleştirel davranışları baskıları ile karşılaşabilirsiniz.. Sakin kalın ve olağanüstü sabrınızı sonuna kadar ortaya koyun kendi hatasını anlayacak ve sizin kalbinizi yeniden kazanarak ilişkiniz için daha önce kaçındığı sorumlulukları alarak sizi şaşırtacaktır. Bekar ve ilişkisi olmayan Balıklar ise burcunuzda gerçekleşen tutulma enerjisi ile, sürpriz etkiler ile aşk yüreğinizde yerini alabilir. Tutulma enerjileri sizler için enerjisi yüksek keyifli gelişmelerle dolu iş ve özel yaşamınızda seçimlerinizi akıllıca yaptığınız takdirde etkileri yıl boyunca devam edecektir.

NOT: Yorumlarınızı Güneş Yükselen ve Ay burçlarınıza göre okuyunuz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık