Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aşkın, Güzelliğin ve Gücün Gezegeni Venüs, 21 Mart 2021'de Koç Burcunda Seyrine Başlıyor

Tek bir burçta 30 gün geçiren Venüs, tüm aşk hayatlarımızda dalgalanan bu tutkulu, dışa dönük enerjiyi kullanmamız için bize yaklaşık bir ay veriyor.

KOÇ BURCUNDA VENÜS
Koç burcundaki Venüs, özellikle Venüs'ün iki ana odağına gelince, gidip gelen bir geçiş noktasıdır; aşk ve para. Doğası gereği Koç burcu cesur, kararlı, kendine güvenen ve heveslidir. Bu yüzden, Venüs Koç burcunda aşk ve para gezegeniyle bir araya geldiğinde, istediği şeyin peşinden gideceğine inanmak önemli ve onu alana kadar durmayacağımızı bilmeliyiz!

Öyleyse, daha önce bu büyük aşkı kovalayıp kovalamayacağınız ya da finansal anlamda bir sıçrama yapıp yapmayacağınız konusunda kararsızsanız, Bu güçlü geçişin sizi korkularınızdan prangalarınızdan  çıkacağı için bu geçişe hazırlanın.

1. TEREDDÜT ETMEYİN - HIZLI BULUŞMA BAŞLIYOR!
Açık ve doğrudan, Koç önce gelir. Yolu göstermek, kendini oraya koymaktan korkmayan bir işarettir. Öyleyse, Kalbinizde aşk varsa  veya siz gizli bir aşk besliyorsanız, hızlı hareket edin. Ya da başkası sizden önce harekete geçecek bunu bilin! 

2. AŞK BİR YARIŞ HALİ DEĞİLDİR!
Venüs Koç geçişi kararsızlığa veya dalgınlığa çok az yer bırakır.
Venüs, eski mitolojilerde uysal ve narin olarak görülebilir, ancak burada Koç'taki geçiş ile yeni bir ateş gücü artışı elde ediyor . Ve kazanmayı hedefliyor. Yönetici gezegeni Mars'ın etkisi, romantik diyarların mecazi bir savaş alanına benzemeye başlayabileceği anlamına geliyor. SAVAŞMADAN MÜCADELE ETMEDEN KAZANAMAZSINIZ

Doğum haritalarınızda zaten çok fazla Koç enerjisi varsa, büyük olasılıkla zafer için savaşan siz olacaksınız!

3. SEVGİDE GARD OLMAZ!
Sevginizi ifade etmeyi zayıflık olarak görmenin zamanı değil! Gardınızı düşürün kalbinizi açın ve ilişkinizi kalbinizin ŞÜHEYDA NOKTASINA ALIN!

4. YENİLİKLERİ YAŞAYIN ve YAŞATIN
Ana burçlar (ayrıca Yengeç, Terazi ve Oğlak) mutlu olmak için hayatta yeni şeyler oluyormuş gibi hisset edecekler. Aynısı aşk için de geçerli.

Daha önce hiç yapmadığınız şeyleri yapın. Daha önce hiç gitmediğiniz yerlere gidin. 

5. TUTKU ATEŞLENİYOR
Koç burcunda ki Venüs aşk gezegeni ilişkilere tutku heyecan romantizm katmaya başlıyor. Kaçış yok şimdi teslimiyet zamanı.

Tıpkı diğer ateş burçlarında olduğu gibi (Aslan ve Yay), Koç burcundaki Venüs'ün en iyi yanlarından biri, Söylemeye korktuğumuz sevgiyi en yalın hali ile ifade edebilme cesaretini ortaya koymaktır. Şimdi AŞKA TESLİM OLUP AŞKLA ŞİFALANMA ZAMANI

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık