Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Aralık 2016 Gökyüzü Enerjileri

Şemsi Tebrizi’Nin 36.Kuralı Hileden, desiseden endişe etme. Eğer birileri sana tuzak kuruyor zarar vermek istiyorsa, Allah da onlara tuzak kuruyordur. Çukur kazanlar o çukura kendileri düşer. Bu sistem karşılıklar esasına göre işler. Ne bir katre hayır karşılıksız kalır, ne bir katre şer. O’nun bilgisi dışında yaprak bile kıpırdamaz, Sen sadece buna inan! Sözleri ile betimlemek isterim.

Devrimlerin ani gelişen olayların gezegeni URANÜS Aralık ayı boyunca yoğun etkileri ile dünya da ve ülkemizde fazlası ile etkisini hissettirecek. Özellikle 25 Aralık 2016 da bu enerjiyi çok daha iyi anlayacağımız olaylar ile karşı karşıya kalabiliriz. ADALET dünya da ve ülkemizde ilahi bir şekilde yeniden yapılanıyor. Sancılı bir doğum süreci acı gözyaşı emek ve mücadele ile UYANIŞ ı en derin hali ile deneyimlemeye başlayacağımız enerjiler ile dolu bir ay ARALIK.

Uzun vadeli değişiklerin başlama süreci kitleleri toplumları etkileyecek değişim enerjisinin hakim olduğu akıl tutulması olarak adlandırabileceğimiz enerjiler ile şaşkınlık bilgelik ve sıra dışı deneyimler ile karşılaşacağımız bir süreç. Dünya ülkelerinde ve ülkemizde Politika ve politikacıları etkileyen sansasyonel olaylar söz konusu olabilir ve buna bağlı ani değişimler mecburu bir takım yasal düzenlemeler yapılabilir. Hayvanları etkileyen salgın hastalıklar ve yine hayvanlar ile ilgili yapılanmalar söz konusu olabilir. 5 Aralık itibari ile haber medya veya eğlence alanlarında panik ve hükümeti ilgilendiren konularda çok fazla çalkantılar yaşanabilir.

7 Aralıktan sonra özellikle ülkemizde potansiyel terörizm doğu bölgeleri ve sınırlarımızda yabancı tehditler nedeniyle gelecek kaygısı ve kaoslar etkili olacak gibi görünmekte. Bu periyotta ABD ve diğer ülkeler ile müttefik ilişkilerimiz güçlenecektir. Bu ay her konuda aşırı şiddet tehlikesi ile karşı karşıyayız, Özellikle de ülkenin kuzeydoğu ve güneydoğu bölgelerinde terör saldırıları ve depremler ile sınanabiliriz. Özellikle Ankara ve İstanbul da saldırılar suikastler hava ve sudan gelecek zararlar hastalıklar trajediler yaşanabilir. 13 -17-26 Aralık ve 28 Ocak tarihleri son derece keskin enerjilerin hakim olduğu günler.

Yıldızların öğretmeni Satürn Ocak ayının sonlarında ekonomik dalgalanmaları beraberinde getirebilir bizlere. Dünya haritasında Birleşik Devletler, Güney Amerika, Avustralya, Japonya ve Rusya da mali konular da dikkat çekici gelişmeler yaşanabilir. Batı Avrupa ve Afrika da şiddet ve Doğu Avrupa'da hükümetin baskılarının artacağı enerjiler söz konusu. Doğu Hindistan'da büyük bir deprem başka doğa olayları olabilme ihtimali oldukça yüksek mali belirsizlik finansal panik ve saldırılar Çin ve Hindistan için fazlası ile zorlayıcı olabilir.

Uzay bilimleri eğitim kurumları finans piyasaları ve basın yayın kuruluşları ile ilgili konularda değişimler yeniden yapılanmalar gündemimizde fazlası ile yerini alabilir. Stratejik yapılanmalar riskleri doğru yönetebilme yetisi yüksek olanların keskin parkurları başarı ile dönebilecekleri enerjiler söz konusu. Ektiğimiz tohumların mahsulünü yaptıklarımızın olumlu olumsuz karşılıklarını alacağımız enerjiler ile karşı karşıyayız. Doğa olayları seller depremler hava da gerçekleşecek ani ısı düşüş ve yükselişleri ile doğa ile sınanacağımız zorlu etkiler söz konusu olabilir dünya genelinde.

Bireysel olarak bencille yaklaşımlar tahammülsüzlük sonucu gerçekleşecek trajediler sen ben üstünlüğü içine girip BİZ olma çabasından uzak davranışlar ve bunun getirdiği mecburi ayrılıklar yaşanabilir. Dikkat ve konsantrasyon dağınıklığı sonucu ev kazaları trafik kazalarında artışlar olabilir. Tutkularımız alışkanlıklarımız daha önce yapmadığımız davranışlara yönelip pişmanlık duyacağımız radikal kararlara sebep olabilir. Yıkıcı enerjilere teslim olmak istemiyorsak eğer iç dünyamıza yönelmeli dünyanın merkezi olarak kendimizi esas almaktan VAZGEÇMELİYİZ. Hayatta siyah ile beyaz gibi farklılıkların zenginliğini görmeye çabalamayız. Değişim ve dönüşümün içinde ardımızda bıraktığımız olumsuzluklarımız acılarımız olmalı ki, Anın getirdiği güzellikleri sahiplenerek zamanla yarışmak yerine zamanın zenginlikleri ile huzur bulabilelim. Sağlıkla ilgili konularda ise özellikle kalp sağlığı ile ilgili problemler de artışlar yaşanabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık