Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Ağustos 2019 Gökyüzü Enerjileri

Ağustos ayında, yıldızlar KARANLIKLARI uzaklaştıracak sevgi dolu KALPLER’den

Emek verenler 
Vazgeçmeyenler
Başkaları ile değil 
Kendi ile yarış halinde olanlar
Sevenler sevilene sevene AŞK ile sahip çıkanlar
Cesurlar 
Dağılıp kırılıp yaralanan ruhlar 
Şifa bulup ZÜMRÜDÜ ANKA KUŞU GİBİ Küllerinden YENİDEN DOĞACAKLAR!


Aslan Güneşin gücü ile ısıtacak yürekleri. İletişimin gezegeni Merkür

(11-29 Ağustos) tarihlerinde Aslan burcunda Mars (18 Ağustos'a kadar) , Venüs (21 Ağustos'a kadar) ve Güneş (23 Ağustos'a kadar) Aslan burcunda ilerleyecek.  Bir çok açıdan yeni bir şey başlatmak, yeni bir şey öğrenmek ve yeni bakış açıları ve yönler aramak için gerekli cesareti bulacağımız enerjiler ile karşı karşıyayız.

Tutku, romantizm AŞK flört etme arzusu, aynı zamanda dramatik, yüksek sesle ve sıklıkla şiddetli tepkiler de bu dönemde hayatımızın bir parçası haline gelebilir. Öte yandan, maceraya duyulan sözlem risk alma arzusu ve ilgi odağı, hayranlıkla dinlenen olma ihtiyacı pek çok kişiyi bizi dağınık, talihsiz ve hatta saçma durumlar ile baş başa bırakabilir.  Bu noktalarda da kontrolü elden bırakmamız gerekli.

Merkür Zihinsel açıklığımızı ve entelektüel yeteneğimizi öğrenme, müzakere etme ve cesaret verici, sezgilerden esinlenen ve geniş bir görünüm sergileyen kararlar almaya başlamamızda etkin olacak Aslan burcunda ki gezegen geçişleri dünyaya bakış açımızı yenileyecek ve kendi varlığımızı artılarımızı eksilerimizi daha net gözlemleyebileceğiniz. Fakat  gezegenler arasındaki uyumlu yönlerin aynı zamanda kendi kendimize sevdiklerimize hoşgörü, kendine yeterlilik, gibi konularda da daha disiplinli ve pozitif olmamızın gerekliliğini ön planda tutmamızın önemini vurgulamakta.  gelebileceğini akılda tutmayı önerir.

Büyük iyilik maddi manevi zenginliklerin gezegeni Jüpiter doğru hareketine başlıyor: 11 Ağustos 2019’da  Boğa burcunda ki Uranüs ve Oğlak burcunda ki Satürn ve Pluto nun enerjileri ile  İşlerimizi hayallerimizi arzularımızı isteklerimizi gerçekleştirmek, birleştirmek, inşa etmek, kesin hesaplamalar yapmak, değerlendirmeler yapmak ve analizler yapmak için ihtiyacımız olan tüm desteği alacağımız enerjiler gökyüzünden yeryüzünü yaşamlarımızı aydınlatırken şimdi bizlere düşen kendimize net  hedefler belirleyerek verimliliği arttırmak için  son derece koordine ilerlemeye yönelik adımlar atarak ilerlemek.

Aslan burcunda ilerleyen GÜNEŞ tüm gücü ile bizleri kuşatıp güçlendirirken hayatlarımızda bir şeyleri sıraya koyma, önceliklerini belirleme ve artık bize hizmet etmeyenleri ortadan kaldırma noktasında net kararlar vermeliyiz. Mükemmeliyetçiliğimizi harekete geçirmeliyiz, Fakat bu enerji bizleri hiper analitik hale getirerek  yapıcı hareket etmek yerine sadece muhalif olumsuz konuşan kişilerin söylemlerine itibar ederek engel oluşturmalarına izin vermemeliyiz.  Bu enerjiler altında hepimiz parayla ilgili durumumuzu iyileştirme ve ortak bir hedefe ulaşmak için başkalarıyla birlikte çalışma zevkini yeniden keşfetme yetisine kavuşabiliriz.

22 Ağustostan sonra Başak burcunda ilerleyecek olan Mars ve Venüs ün enerjileri ile başkalarıyla bağlarımız söz konusu olduğunda, aşk bağlantılarını veya evlilikleri pekiştirmek konusunda daha fazla çaba göstermek için motive olabiliriz. Aslan burcunda ki Güneşin  etkisi altında konuşulan sevginin tutkulu sözlerini şimdi somut gerçekler ile ele alıp değerlendirip yaşamlarımızı AŞK ile taçlandırmak düşüyor bizlere. Bu süre zarfında,  her bakımdan netleşiyoruz ve doğası ne olursa olsun korkularımızı zayıf noktalarımızı kolaylıkla aşmayı başarıyoruz.

18 Ağustos'tan sonra her bakımdan verimlilik artıyor , bugüne kadar çok zor, sıkıcı ya da zor görünen olaylar yaşadıysak GÖKYÜZÜ BÜYÜK MÜKAFATLARA hazır olmamızı MÜJDELİYOR bizlere.

Ağustos ayı boyunca daha  sağlıklı bir yaşam tarzı, daha dengeli bir diyet yapmak daha  çok  çalışma ve yenilenme motivasyon teşvik etme gibi güzellikler ile huzur dolu günlere HOŞGELDİN diyelim.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık