Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 Ekim Dolunayı ve Burçlara Etkileri

Koç

Bu dolunayın burcunuza ve benliğinizin ilk evine düşmesiyle, özellikle Merkür'ün günlük rutininizin altıncı evindeki geri hareketinden sonra, hedeflere ulaşmanız için harekete geçiriyor sizleri.  Ancak, özellikle ortaklıklarla ilgili köklü duyguları kabul etmek ve bunlarla çalışmak için zaman ayırmak, artık sizi uzun vadede daha da üretken hale getirebilir.

Boğa

Bu dolunay, on ikinci maneviyat evinizi vurgulayarak, onu sağlık ve rutinle ilgili altıncı evinizden geçen birkaç gezegenle karşı karşıya getiriyor. Öz bakımın her şeyden daha gerekli olduğunu fark ediyor olabilirsiniz ve şimdi sezginizi dinlemek, canlılığınızı artırmanın anahtarı olabilir.

İkizler

Dolunay, uzun vadeli dilekler ve ağ kurma ile ilgili onbirinci evinize düşer ve bir topluluğa bağlı hissetme arzunuzu artırır. Başkalarıyla çalışmak özellikle tatmin edici olabilir. Sadece şunu bilin ki Mars, burcunuzda Neptün ile karşı karşıya geldiğinde, sağlam bir iş planının tam olarak birleşmesi biraz zaman alacak olsa da dikkati elden bırakamamalısınız.

Yengeç

Kariyerinizin onuncu evine düşerseniz, işte daha fazla sorumluluk alma, tutku projenizi tanıtma veya heyecan verici büyük ölçekli bir proje başlatma şansınız olabilir. İş ve ev hayatı arasında daha fazla denge bulmak da önemli bir odak noktası olacak sizler için.

Aslan

Dolunay, macera ve yüksek öğrenimle ilgili dokuzuncu evinize düşer, bu da bu ay tutulmasını iç sesinizle bağlantı kurmak için özellikle verimli bir zaman haline getirir. Bunu yapmak sizi kişisel gelişime yol açan ufuk açıcı bir deneyime hazırlayabilir.  Finansal konular yasal işlemler ile ilgili dikkatli olmalı özel yaşamda bencilce duygulardan kaçınmalısınız.

Başak

Doğum haritanızda sekizinci yakınlık evinizdeki bu dolunay, ortak kaynaklarınıza ve en yakın bağlarınıza odaklanmanızı sağlıyor. Sevilen birinin ihtiyaçlarını kabul ederken daha fazla güvenlik duygusu için ihtiyacınız olanı paylaşmak, uzun mesafeli konuları daha sorunsuz hale getirebilir.

Terazi

Dolunay, yedinci ortaklık evinize düşer ve bire bir bağlarınıza dikkat çeker. Hangileri sizin için çalışıyor ve hangileri rotasını çizmiş olabilir? Geri adım atmak özür dilemek ilişkilerde sağ duyulu davranıp hataları telafi etmek dolunay enerjisini doğru kullanmanızı sağlayacaktır.

Akrep

Günlük rutin ve sağlıkla ilgili altıncı evinize düşen dolunay sayesinde, muhtemelen bir iş veya sağlıkla ilgili bir girişimi tamamlıyorsunuz. Ve on ikinci maneviyat evinizde güneş ve Venüs ile, sezginizi dinlemek ve güvenmek, buradan nereye gideceğinizi belirlemenin ayrılmaz bir parçasıdır.

Yay

Dolunay, romantizm ve kendini ifade etmeyle ilgili beşinci evinize düşer ve sizi daha fazla zevk, eğlence ve yaratıcılığın tadını çıkarabilmeniz için günlük işlerden biraz zaman ayırmaya teşvik eder.  Bu günlerde dostlukla ilgili onbirinci evinizde güneş parlarken, birlikleri bir araya getirmek zor olmamalı.

Oğlak

Ev yaşamınız ile ilgili dördüncü evinizdeki dolunay, sizi içsel ve kamusal yaşamınızı daha iyi dengelemek için yapabileceğiniz ince ayarlar hakkında düşünmeye teşvik eder. Ayrıca, hayatınızı belki de özellikle aşk hayatınızda güzellikleri sonuna kadar yaşamaktan sizi alıkoyan duygusal sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kova

Üçüncü iletişim evinize düşüyorsunuz, bu ay sırasında en yoğun arılardan birisiniz, ancak arkadaşlarınızla buluşmak veya meslektaşlarınızla beyin fırtınası yapmak yerine başka bir ülkeye uçmayı dilersiniz. Hayal kurmak ve içgüdünüzün yol göstereceğine güvenmek için biraz zaman ayırın.

Balık

Dolunay ikinci gelir evinize düşer, bu nedenle bir para kazanma projesinin doruk noktasına ulaşıyor veya değerlerinizle daha uyumlu bir oyun planına geçme zamanının geldiğini hissediyor olabilirsiniz. Sevdiklerinize güvenmek, sonraki adımlarınızı planlamanıza yardımcı olabilir.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık