Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 Ekim 2022 Koç Dolunayı

9 Ekim'deki Koç Dolunayı iyileşmek için burada. Ancak bu şifa düzgünce sarılmış bir pakette gelmez, bunun yerine bu şifa teslim olmaktan başka yapacak bir şeyin kalmadığı noktaya ulaşmaktan gelir.

Bu teslimiyet noktasına ulaşmak, bu Dolunay çevresindeki uçucu, ısıtılmış enerjiden gelir. Bu, sınırlarımızın sonuna geldiğimizi görebilen enerji türüdür. Bu, bizim olduğumuz şekilde devam edemeyeceğimiz bir noktaya ulaştığımızı görebilen türden bir enerjidir. Ancak, bu nokta ne kadar zorlu olursa olsun, teslim olmanın iyileştirici büyüsü de mevcuttur ve bu büyünün çoğu, bu Dolunay ile güçlerini birleştiren asteroit Chiron'dan gelir.

Koç ay enerjisiyle birleşen Chiron, düzeltmeye, kontrol etmeye veya zorlamaya çalışmaktan değil, teslim olmaktan şifa vaat ediyor. Teslim olduğumuzda, kabullenmeye, bırakmaya, affetmeye yol açar ve bizi bu durumların yaratabileceği olasılıklara açar.

Chiron, gücü, bilgeliği ve yaralarından gelebilecek hediyeleri bulmayı öğrendiği için yaralı şifacı olarak bilinir.

Chiron yaralarını “tedavi etmekle” ilgilenmiyor. Bazı yaraların onu bırakamayacak kadar derine indiğini kabul etti. Bazı yaraların belki de sadece yıldızlara yazıldığını kabul etti. Bunun yerine, bu yaraları aldı ve kendi uyanışı için yakıt olarak kullandı.

Chiron bize yaralarımız olsa da, kırılmış olsak, kederli, üzgün, yalnız, depresif veya hasta olsak bile, defalarca yaralanmış olsak bile yine de güzel bir hayat sürebileceğimizi öğretiyor.

Chiron, yaralarımızı daha derin anlayış ve şefkate, daha yüksek sezgiye, daha fazla bilgiye ve hatta başkalarını iyileştirmeye ve yönlendirmeye yardımcı olma potansiyeline giden gizli kapılar olarak düşünmemizi sağlar.

Ekim Dolunay zamanında, Chiron Koç'ta olacak ve geri gidecek, hissedebileceğimiz ateşli enerjiyi güçlendirecek ve potansiyel olarak geçmişten çözülmesi gereken şeyleri gündeme getirecek.

Sınırımızın sonuna ulaştığımızı hissedebiliriz, ancak hareket etmeye devam edersek, bu sınır noktası ilerlememize, affetmemize veya tamamen bırakmamıza ilham verir ve bu kendi içinde bir tür şifa veya çözüm getirebilir.

Ne zaman böyle güçlü ateşli enerjimiz olsa, onu harekete kanalize etmeliyiz. Aynı yerde kalamayız, hareket etmeliyiz.

Bu hareket fikri, dans etme, egzersiz yapma veya koşuya çıkma ihtiyacı olarak kendini gösterebilir. Aynı zamanda, kendi hayatımızda bir şeyi değiştirmek veya geliştirmek için herhangi bir yönde adım atma ihtiyacı olarak da ortaya çıkabilir. Ve bu adım mecazi bir adım değil, hayatınızdaki enerjiyi değiştirmek için gerçek ve kasıtlı bir adımdır. Büyük olması gerekmez, küçük bir adım bile önemlidir!

Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs de bu Dolunay altında oldukça aktiftir, bu nedenle başkalarıyla olan bağlantılarımız tarafından tetiklenen bu ateşli şifa enerjisinin çoğunu görebiliriz.

Herhangi bir ilişkimizde maske taktıysak, gerçek benliğimizi ifade edemediysek ya da sınır koymakta zorlandıysak, bunların hepsi Ekim Dolunayı altında ortaya çıkabilir.

Esasen, sizi gerçek benliğinize yaklaşmak yerine gerçek benliğinizden uzaklaştıran her türlü ilişki gözden geçirilecek.

Bu Dolunay altında ne olursa olsun, Tutulma Sezonu başlamadan önceki son Dolunay olduğunu akılda tutmak önemlidir. Bu, bir şey çözülmemiş gibi görünüyorsa veya bir şey çözülmeye başlarsa, her şeyin nasıl gelişeceğini görmek için gelecek ayki Dolunay Tutulması'na kadar beklemeniz gerekebileceği anlamına gelir.

Ve son olarak, bu Dolunay'ın altında Güneş, Satürn ve Mars tarafından aktive edilen, Grand Trine olarak bilinen mükemmel bir üçgen konfigürasyonu var. Bu enerji oluşumu bir rahatlık hissi getirebilir. Bunu Evrenin kontrolden çıkmış yangınları söndürmek için yağmur sağlama yolu olarak düşünün.

Bu Koç Dolunayı ne kadar değişken olursa olsun, yumuşatmak, kolaylık getirmek ve bize hayatın hem güzel hem de dağınık olması gerektiğini hatırlatmak için yeterince yatıştırıcı, iyileştirici ve tatlı enerji var.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık