Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

9 - 15 Kasım 2015 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et; Çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar.’’ Hz. Mevlana… İsyanları ardınızda bırakın yaşadığınız ağırlıklarla birlikte. Yürek küserse dil kötü söyler. Yüreğinize güzellikler ekin aşkla yeni başlangıçlar yeni heyecanlar gönül kapınızdan içeri süzülmeye başlıyor. Fiziksel çekiciliğiniz karşı cins üzerinde son derece etkili olup hranlık uyandırarak size olan ilgiyi fazlasıyla arttıracaktır. Şans gönül kapınızı çalarken size düşen kapıyı. İş hatınızda da iş birliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin startını verebileceksiniz. İş arıyorsanız bu hafta arzu ettiğiniz işe kavuşabilirsiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek. Özel yaşamınızda uzun bir süredir devam eden karabulutların dağılmasına gerçekçi davranarak hatalarınızın ve size yapılan yanlışların adil bir şekilde farkına varmanızı sağlacak. İlişkinizi ya iyileştirecek ya da kangren olan sorunları sonlandırıp yeni başlangıçlara yürüyeceksiniz. Aşk hatınızda kararlarınız eş ya da sevgilinizin tutumu ile netlik kazanacak.

BOĞA Gökyüzünün sizlere mesajı: İranlı Bir Şair diyorki; Aşk'a Uçarsan Kanadın Yanar .. Bunun Üzerine Mevlana diyorki; Aşk'a Uçmazsan Kanat Neye Yarar...? Özel yaşamınızda rahatsızlık duyduğunuz konuların bitmez tükenmez öfkesi içinizi yer bitirirken buna teslim olmadan rahatsızlıklarınızı plaşmalı doğru sözlerle beklentilerinizi huzursuzluklarınızı ifade etmelisiniz. Etmelisiniz ki AŞK kazansın sorunlu bir ilişkinin kalbi kanan savaşçısı olmın. Sorunlar çözümlenmek içindir kişi isterse eğer Bu hafta eş yada sevgiliyle tutku ve heyecanın artacağı gibi tartışmalar ve zıtlaşmalarda beraberinde gelecektir. nı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz haklı olma çabası içine girer sizin uyumlu davranışlarınızı görmezden gelir bildiğini okuma devam eden bir tutum sergilerse, Zodyak’ın en sabırlı kişileri olan siz Boğa’ların öfkesini uyandırabilir ve oldukça ciddi bir şekilde tepkinizi alabilir. Her iki tarafında anlışlı olması bu dönemde fazlası ile önem taşımakta. Yıkmak kol yapmak zordur. Bu düşünce ile ilişkinize sahip çıkın sevmek yürekli olanların işidir. Sizlerde yürekli cesaretli sevdiklerine sahip çıkan insanlarsınız. Yanmadan kalp aşkın ateşi ile emekle yoğrulmadıysa Sevda ne anlamı olur’ki sevmenin ve sevilmenin! İş hatınızda da olumlu etkiler söz konusu. Finansal konularda rahatlıyor geçmişle ilgili alacaklarınızın tehsil olması ile biriken borçlarınızı ödeyebilir arzu ettiğiniz bir grimenkul yada araca bu hafta içinde yatırım yapabilirsiniz.11 Kasım 17:47 de karşıt burcunuzda Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek. Hatınız bir film şeridi gibi geçecek zihninizden uzun uzun iyisi ile kötüsü ile. Bu geçiş kalbinizden zihninize bilinçaltınızdan günümüze yaşadıklarınızı daha iyi kavramanızı kızgınlık öfke ve kin duygunuzu ardınızda bırakıp gücünüzün yeteneklerinizin farkına varmanızı sağlacak. Sizler Zodyak’ın en sabırlı insanlarısınız sabrınız size maddi manevi kazanımlar sağlacak yaşanan zorluklara son sözü söyleyen noktı koyan siz olacaksınız. Şimdi başarı ve huzur zamanı. Kendi karşıtlıklarınızı dengeleyerek istediğinizi elde edebileceksiniz. Emeklerinizin karşılığını alacak takdir edilip güçlü insanlardan gelen destek ve güvenle başarı merdivenlerinde hızla ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizin ailesinden knaklanan sorunların gün yüzüne çıkmasını mutluluğunuzdan duydukları rahatsızlıkla yaptıkları pek çok entrikı kendilerini ele vermeleri ile anlacak hüznü ve mutluluğu bir arada yaşacaksınız.

İKİZLER Gökyüzünün sizlere mesajı: ’’Seni Seveni Zehir Olsada Yut, Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!’’ ‘’Hz.Mevlana’’ bu felsefe ile hatınızda sevipte karşılığını alamadığınız her şeyden uzaklaşmalı sizi seven insanlarla yolunuza devam etmelisiniz. ’ın ilk haftası sosyal hatınızda uzun zaman sonra hareketlenmeleri müjdeliyor sizlere. Eski dostlarla karşılaşabilir onlar aracılığı ile güçlü işbirlikleri sağlacağınız yeni insanlar yeni dostlar edinebilirsiniz. Gökyüzü maddi konularda yaşanacak süpriz gelişmelerle finansal konularda şans rüzgarının sizden yana olduğuna işaret etmekte. Hiç aklınızda yokken yakınlarınız ve dostlarınız aracılığı ile mülk edinebilirsiniz. Aşk hatınızda ise evli ve uzun süredir beraberliği devam eden İkizler Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize olan kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamabilir iç dünyanıza yönelerek yaşadıklarınızı ve yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz netleşen düşünceleriniz size doğruyu gösterecektir.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek ve ortaklıkları olan İkizlerin arkalarından dönen dolapların farkına varmalarını sağlacak. Tepkilerinizi sözlerinize dökmeden profesyonelce davranmalı hukuksal yollara başvurmalı diplomasiden sonuna kadar fdalanmalısınız. Dolun enerjisi ile aile büyükleri ve yakınlarınızın sağlık sorunları söz konusu olabilir. Kısa süreli panik havasından sonra yaşanacak iyileşmeler sizleri birbirinize daha da yakınlaştıracaktır.

YENGEÇ Gökyüzünün sizlere mesajı: Eski acılara bakıp da küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acaba'ları! Bir kemik nı yerden İki defa kırılmaz.’’Can Yücel’’ Geçmişin yorucu ağırlığı omuzlarınızda olduğu sürece acabalar ve keşkeler zihninizde çarpışıp siz kendinizi yalnızlığa hapsettiğiniz sürece ne iş ne aile hatınızda istikrarlı olamaz kendinizi doğru sözlerle ifade edemez doğan günün güzelliklerini fark edemezsiniz. Bu hafta iç dünyanıza yönelin bilinçaltınızda yatan sürekli rahatsızlık duyduğunuz haksızlıkları acıları yanılgıları kendinize itiraf etmekte zorlandığınız herşeyi tüm çıplaklığı ile ele alın… Kendi gerçeklerinizle yüzleştiğiniz an hatınızda yeni bir sfa açar karanlıktan dınlığa yürüyebilirsiniz. Bunu yaptığınız anda iş ve aile hatınızda yükünü taşıdığınız pek çok ağırlık kalkacak üzerinizden ve siz gideceğiniz yolu özgürce seçebilecek ve kararlılıkla bu yolda ilerleyebileceksiniz.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek ve aile yakın çevrenizle ilgili konularda etkili olacak. Çocuk sahibi Yengeç’ler çocuk ya da çocuklarınızın aldığı kararlarla şaşırabilir kendi hatlarına yeni bir yön verme isteklerini kabullenmekte zorluk çekebilirsiniz. Unutmamalısınız ki her birey kendi yaşamının mimarıdır. Siz üzerinize düşeni yapıp yanlarında olmalı fikirlerinizi de ifade ederek seçimlerine müdahale etmeden hareket etmelisiniz. İş hatında sorunlar yaşan Yengeç’le Dolun enerjisi ile sapla saman birbirinden rılacak ve adalet sizden yana olacak. Bu süre içinde sesiniz gür bir şekilde çıkmalı ve hakkınızı almanın gücü ile kariyer hatınızı yeniden yapılandırmak için size sunulan her fırsatı kısa süre içinde değerlendirmelisiniz. Aşk hatınızda ise evli Yengeç’ler aileye katılacak sürpriz bir bebek haberi ile sevinirken endişelerinizin de gün yüzüne çıkması ile kararsızlıklar yaşabilirsiniz.

ASLAN Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. güzel yaşa..! Hz.Mevlana bu hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda bu felsefe doğrultusunda kararlar alır uygularsanız her şey sizler için çok daha kol ilerleyecektir. Güzel düşünün düşünce gücü insanoğluna bahşedilmiş en kuvvetli enerjilerin başında gelir. Her gecenin bir sabahı olduğu gibi her karanlığı bir mum dınlatır. Öyleyse şimdi bir mum yakın yüreğinize adı iyilik ve güzellik olup sarsın zihninizi. Hafta boyunca iş hatı devam eden Aslan’lar yönetici yada iş birliği halinde olduğunuz kişilerin eleştirel iğneleyici davranışları karşısında sabırlı davranmakta zorlanabilir haksız eleştirilere hışımla karşılık verme eğilimi içinde olabilirsiniz. Sakin olun ‘’Rüzgar eken fırtına biçer.’’ Siz sadece işinize bakın duygularınızla değil aklınızla hareket edin ve bu insanların kendi çıkarları için size hata yaptırmalarına izin vermeden görevlerinizi yerine getirin çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini alın ama sizi yönlendirmeleri nede izin vermeden kendi doğrularınıza güvenerek hareket edin.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek ve güçlü enerjisi ile yeni fikirlere açık olmı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralabileceksiniz. Bu sure içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu dikkatsizlik sonucu yaşanabilecek kazalar olmalı. Araç kullanırken tüm dikkatinizi buna vermeli dikkat dağıtacak her türlü davranıştan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda İlişkinizi derin bir analizden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi can kulağı ile dinleyerek yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz size doğru kararlar almanız için rehberlik edecektir.

BAŞAK Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinle de söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme. Hz.Mevlana’’ Kendinizi olduğunuzdan farklı hatta olmadığınız biri olarak gösterecek tavırlardan uzak durmalı öfke yada hırsla haksız eleştirilerin hedef tahtası olmanıza neden olacak davranışlarda bulunmamalısınız. Bu hafta göksel enerjiler özel hatınızda önemli gelişmeleri beraberinde getirebilir. Eş yada sevgiliniz sizi size yansıtan bir na gibi sizin ona davrandığınız şekilde size karşılık verebilir ve bu durum sizi fazlası ile rahatsız edebilir dikkatli olun ektiğinizi biçeceksiniz. Yaptıklarınızdan hoşnut değilseniz şu anda sergileyeceğiniz olumlu ve yapıcı tutumunuz olası pek çok sorunu aşmanıza yardımcı olabilir hata aşka sizi gerçekten seven değer veren o özel insanla evliliğinizde yeni bir sfa açabilirsiniz.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek ve bu enerji eş yada sevgilinizle tutku ve heyecanı arttıracağı gibi tartışmalar ve zıtlaşmaları da beraberinde gelecektir. nı şeyler üzerinde farklı düşünülebileceğini kabullenerek hareket ederseniz sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Eş yada sevgiliniz le üstünlük çabası içine girerseniz duygularınızı hırsa kurban edersiniz dikkatli davranın. Her iki tarafında anlışlı olması bu dönemde fazlası ile önem taşımakta. Yıkmak kol yapmak zordur. Bu düşünce ile ilişkinize sahip çıkın sevmek yürekli olanların işidir. Sizlerde yürekli cesaretli sevdiklerine sahip çıkan insanlarsınız bunun yüksek bilincini tavır ve kararlarınıza yansıtarak hareket edin.

TERAZİ Gökyüzünün sizlere mesajı: ’’Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. Hz. Mevlana’nın bu güzel sözünden yola çıkarak başkalarının her düşüncesine her söylemine gereğinden fazla önem vermeden hareket etmeli nı değerleri plaşamadığınız insanların sizi anlamacağının bilincinde olup başkaları için boş yere kendinizi üzmekten bir an önce vazgeçmelisiniz. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmeli ve daha ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz. Özel yaşamında problemler yaşan Teraziler çok önemli bilgiler öğrenebilir ve ilişkinizin seyrini bu bilgiler doğrultusunda olumlu yönde değiştirebilir yeniden yapılandırabilirsiniz.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek. Yeni enerjisi ile iş değişikliği düşünüyorsanız gerçekleştirebilir yeni bir iş yada projenin başına geçebilir iş hatınızda başarılı ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz.

AKREP Gökyüzünün sizlere mesajı: ’ Dan be gönlüm! Biçare değilsin Yaradan sana yar. Kimsesiz değilsin, Yanında Kimsesizler Kimsesi var. Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere bu sevdla. Dünya sana dar. Ama dan gönlüm! Dan ki Her gecenin mutlaka bir sabahı var.’’ Hz.Mevlana’nın bu özel sözünün ilkesi ile özel yaşamınızda uğramış olduğunuz haksızlıkların üstesinden gelebilir aşk ve hüsranla yanan yüreğinizdeki ateşi sevginin serinliğinde huzura kavuşturabilirsiniz. Evli Akrep’ler ilişkinizde sorunlar durmaksızın nı tekrarlarla dönüp dönüyorsa buna ya noktı koyacak bir son verecek yada birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin verip isyan etmek yerine teslim olup yaptıklarından şiket etmeyeceksiniz seçim sizin. Yağmurdan kaçıp doluya tutul duydanız tufana kapılmadan sizin için olumsuz olduğunu bildiğiniz bir ilişkide boş yere fedakarlık etmek sizi yıpratmaktan başka ne işe yarar ki? Bu sorunun cevabını kendinize verin ve gideceğiniz yolu belirleyin. Bitiş ve başlangıçlar hızlı gelişmeler bu hafta yaşacaklarınız arasında. 11 Kasım 17:47 de burcunuzda Yeni gerçekleşecek. Bu enerji sizleri daha güçlü ve pozitif bir ruh haline büründürecek. Yeni enerjisi ile meditasyon yapabilir ruhsal çalışmalarda yer alarak kendinizi çok daha iyi hissedecek aktivitelerde yer alabilirsiniz. Yeni enerjisi ile iş hatınızda uzun zamandır beklediğiniz konularda hızlı gelişmeler yaşabilirsiniz. Zam alabilir görev değişikliği yada yeni bir pozisyonun içinde yer alabilirsiniz. Cesaretli davranın ve size sunulan fırsatları anında değerlendirin.

Yay Gökyüzünün sizlere mesajı: ’’ Sevgide fedakarlık yolunu bulamanları, asla gönül kapınızdan içeri sokmın..! Hz.Mevlana’nın bu güzel öğretisi ile aile aşk yada iş arkadaşlarınız arasında değerlendirmeler yapmalı taşın altına elini koymaktan çekinen hatın tüm zorluklarını üzerinize yıkan kendi yaşadıkları olumsuzluklardan bile sizi sorumlu tutan insanları hatınızdan uzaklaştırmak için bir adım atmalısınız artık! Sizler zodyak’ın inandığı gibi yaşan cesur barışçıl merhameti zengin kişilerisiniz. Bu özelliklerinizi size sunulan eşsiz yaşamı daha özel ve değerli hale getirmek için öncelikle kendinize yansıtarak hareket etmeniz gereken bir haftadasınız.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda yeni gerçekleşecek. İş ve eğitim hatınızda elinizden geleni fazlası ile yapmalı eleştirileri yapıcı olarak değerlendirmeli işbirliklerinin güçlü enerjisini zamanı doğru değerlendirerek gerçekleştirmelisiniz. Maddi manevi olumlu enerjiler sizinle birlikte ilerlerken aldığınız her nefesi daha anlamlı hale getirmek sizin iradenizde. Öyleyse ne duruyorsunuz iradenize güvenin ve hatın güzelliklerine güzellik katın.

OĞLAK Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana’’ Bu derin ve anlamlı söz nasıl bir yol çizmeniz gerektiğinin rehberidir sizler için. Öncelikle boyunca sakin olmı başarmalı öfke ve kızgınlığın sadece zarar ve yıkımı getireceğini bilmeli iş aile ve özel yaşamınızda ki gelişmeleri sadece sizin bakış açınızdan değerlendirerek hareket etmemelisiniz. Size haksızlık edenlerle hak verenleri adil bir şekilde ırt edebilmeli güzeli çirkinle eş tutacak davranışlardan uzaklaşmalısınız. İş hatınızda ise kendi aile bireyleriniz yakın çevreniz ya da akrabalarınızdan knaklanan sorunlar yüzünden işinizle ilgili fazlası ile önem taşıyan bir rıntıyı gözden kaçırabilir bir anda kendinizi ciddi bir sorunun içinde bulabilirsiniz. Dikkatli davranın. Sizi görmek istediğiniz şekle dönüştürmek için yüreğinizde sürekli kanan yaraların açılmasına neden olan kişilerin bir oyun daha oynamasına izin vermeyin. Uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça bir çok kapı size açılacak Evli Oğlak’lar Aşk hatınızda keyifli enerjiler sizlerle bu hafta. Bekar ve ilişkisi devam eden Oğlaklar ise önemli gelişmeler yaşabilir yarım kalan bir aşk hikesini mutlu sonla tamamlabilirsiniz.11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek bu enerji sizleri işinizle ilgili konularda aşırı şüpheci bir ruh haline büründürebilir bu enerji kendi yakınlarınız akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla ilgili konularda da etkilidir arkanızdan çevrilen oyunları fark edebilir sizi adeta aptal yerine koyma çalışmalarının farkına vararak onları size oynama çalıştıkları oyunun baş rolüne taşıyabilirsiniz. Öğrenci Oğlaklar konsantrasyon sorunu dikkat dağınıklığı aşabilir daha önce zorladığınız konularda başarıya ulaşabilirsiniz.. Sizlere tavsiyem kendinize zaman ırın sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin ve zihninizi dinlendirin.
KOVA Gökyüzünün sizlere mesajı: ’’Lisanı ağızda olanı değil; Lisanı gönülde olanlara Yâr Et Bizi… Tebessümü simasında olanı değil; Tebessümü gönülde olanlara kat bizi… Aşkı tende sananı değil; Aşkı ruhunda Cân bilenlere arat bizi.’’ Hz.Mevlana Uzun zamandır özel yaşamınızda aradığınızı bulamamış olmanın verdiği huzursuzluk iş hatınızda sosyal ilişkilerinizde istikrar sağlamamanıza ve en önemlisi aşka olan inancınızı kbetmenize neden oldu. Haklısınız zordu yaşananlar, Fakat sizi size küstüren hak etmeyen bir sevdanın bilinmezliğine sürükleyen bu kaosa bir son vermeli umutsuzluğun dipsiz kuyusundan çıkmak için mücadele ederek Aşkı ruhunda can bilenlerle yolunuzun kesişmesi için hüznü arkanızda bırakıp umuda yürümelisiniz artık.
11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek ve iş hatınız para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa yada geçmişte ciddi bir sağlık sorunu yaşadıysanız mutlaka bir doktora görünmeli ve ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. Finansal konularda ise şans sizden yana beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz. Bu birikimlerinizi akıllıca değerlendirin uç noktalarda harcamalarda bulunmadan size sürekli kazanç getirecek yatırımlara yönelmelisiniz. Özel yaşamınızda bekar Kova’lar aşk hatınızda uzun zamandır ilgi duyduğunuz o özel insanla yakınlaşabilir keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Mutluluğa giden yolda ‘’Kimin ne dediğine bakmadan siz kalbinizin sesine kulak verin yeter.

BALIK Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Ümitsizlik diyarına gitme, umutlar var. Karanlığa kapılma, güneşler var.’’ Hz.Mevlana nın bu güzel dizeleri karanlık gönüllerde kbettiğiniz ışığınızı kazanabilmenin yeniden aşk’la dınlanabilmenin ateşi olsun sizler için. Bu hafta iş ve eğitim hatınızla ilgili konularda karşılaştığınız ol ve sorunları yönetmeye kalkan davranışlar içinde olmamalı ağzınızdan çıkan her sözün nereye gideceğini hesaplarak hareket etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanların bencilliklerini görmezden gelip yöneticilerinize yada öğretmenlerinize karşı ön yargılı davranışlar ve söylemler içinde bulunursanız kbeden taraf siz olabilirsiniz. 11 Kasım 17:47 de Akrep burcunda Yeni gerçekleşecek Dolun enerjisi ile uğramış olduğunuz haksızlıkların üstesinden gelebilir aşk ve hüsranla yanan yüreğinizdeki ateşi sevginin huzur denizinde arındırabilirsiniz.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı Güneş Yükselen ve burcunuzla birlikte okuyunuz.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık