Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8-14 Şubat Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Herkesin bir derdi var; Her derdin bir acısı.. Acılarım katlanılmaz değil ama , bir de tuz basanı var! Hz.Mevlana

8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile var olan ilişkinizi derin bir analizden geçirebilir yüreğinizden gelen sesi can kulağı ile dinleyerek yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz. Öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz size doğru kararlar almanız için rehberlik edecektir. Finansal konularda yaşanacak olumlu gelişmelerle rahatlayacak ve düşüncelerinizi hayata geçirebilecek imkanlarla karşılaşabileceksiniz. Uzun zamandır satmaya çalıştığınız bir mülkü elinizden çıkarabilir karlı yatırımlara adım atabilirsiniz. Sorumluluklarınızın bilincindesiniz, Yapabileceklerinizin farkındasınız buda sizleri güçlü kılacak. İş hayatınızda oldukça radikal değişimler söz konusu olabilir. Sorunlu bir işte çalışıyorsanız; İşten ayrılma gibi durumlar gözünüzü korkutmamalı eski arkadaş ve meslektaşlarınızdan destek görerek yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Bekar Koç’lar bir türlü netleşmeyen bir beraberlik içindeyseniz sadece yüreğinizin sesi ile değil mantığınızla da hareket etmelisiniz ki üzüleceğiniz durumların önüne geçebilin…
BOĞA: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bitkinin Güzelliği,Tohumun İyiliğinden.. İnsanın Güzelliği İse Kalbinden Gelir. Hz. Mevlana o güzel kalbinizin mükafatını almaya başlıyorsunuz.

8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi ile iş hayatınızda size engelleyen zararı dokunan arka planda kalan kişiler ve yaptıkları ortaya dökülecek adeta. Dostu düşmanı tanıyacak ve hiç kimsenin yaptığının yanına kar kalmadığına şahitlik edeceksiniz. Yine bu sure içinde sorunlu bir ilişkinin içinde yer alan Boğa’lar eş yada sevgilinizle heyecanı tutkuyu yoğun olarak yaşayacak ve ilişkinizi daha güçlü bir şekilde karşılıklı sahipleneceksiniz. Hafta boyunca; Fiziksel ve ruhsal olarak son derece enerjik ve aktif olacaksınız. Her şeyin üstesinden gelmeye hazırsınız kişisel girişimler hedeflerinize dair planlamalar için harika bir gündesiniz. İşinizle ilgili var olan problemlerin üzerine gitmeli istekleriniz konusunda ısrarcı davranmalısınız. Fikirlerinize muhalefet edilse dahi pes etmeyin ve bildikleriniz konusunda mücadele edin sonunda kazanan siz olacaksınız. Evli Boğa’lar kızgınlıklarınızı içinizde biriktirmeden hareket edin birlikte olduğunuz insan tavırlarınızdan rahatsızlıklarınızı anlayamıyorsa duygularınızı içinizde bastırmayın ve kırıcı olmayan bir üslup içinde ifade edin. Bekar Boğa’lar aniden gelişen olaylar yaşamınıza yeni insanların girmesine sebep olabilir anlık kararlar vermemeli kalbinizin mesajlarını dikkate alarak hareket etmelisiniz.

İKİZLER: Gökyüzünün size bu haftaki mesajı: Herkesin günahını kapatamayacağına göre !..Kendi göz kapağını kapat ! Hz.Mevlana.

8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek. Yeni ay enerjisi iş ve özel yaşamınızda düşüncelerinizi netleştirecek ve sizler ağırlıklarınızdan sizi yoran enerjilerden uzaklaşabileceksiniz. Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda; Sapla samanı birbirinden ayırt etmeyi başarmanız ve adalet duygunuzu kaybetmeden hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda ise gelişmeler istediğiniz hızda ilerlemiyor diye kendinizi hak ettiğiniz yerde hissetmeyebilirsiniz. Bu duygunun sizi esir almasına izin vermeyin. İlerleyen günlerle birlikte gelişmeler hız kazanacak ve hak ettiğiniz karşılığı maddi manevi almaya başlayacaksınız. Yakın çevrenizde bulunan eş dost arkadaş sevgili gibi kişilerin sözlerine fazlası ile önem vererek yanlış yönlendirmeler içinde olabilir var olan şartlarınızı çıkmaza sokacak davranışlar sergileyebilirsiniz. Dikkatli davranın.

YENGEÇ: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Sabır; ağrıları dindiren acı bir ot gibidir. Hem can yakar hem de tedavi eder. Hz.Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek iş ve eğitim hayatınızda başarılı bir dönem karşılayacak sizleri. Zam terfi yada yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve gelen şansı akıllıca değerlendirin. Yeni Ay enerjisi ile kendinize olan güveninizi arttıracak. Enerjinizi toplayın; işle ilgili sıkıntılarınızdan kurtuluyorsunuz. Bu dönemde büyük işler başarabilirsiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz Hedeflerinizi planlı bir şekilde uygulamaya başlayın. Özel hayatınızda ise gerçeklerden kaçmadan hareket etmeli, sevdiğiniz insanla, İlişkiniz hakkında karşılıklı fikir alışverişleri yaparak ilerlemelisiniz.

ASLAN: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: İnsanoğlu dünyayı zapt eder, ama ağzını zapt edemez. Hz. Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ karşıt burcunuz Kova burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ise özellikle evli Aslanlar için dikkat çekici etkilerle dolu yeni ayı takip eden 3 gün boyunca eşinize öfke ile söyleyeceğiniz sözlerin yıkıcı etkileri ile karşı karşıya kalabilir bitmez dediğiniz ilişkinizi derinden sarsabilirsiniz. Gökyüzü bu hafta ortaklaşa hareket ettiğiniz konularda sorunlarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Birlikte çalıştığınız insanlar sizin gösterdiğiniz özen ve disiplini göstermeyerek sorumluluk aldığınız konularda sıkıntılı bir zaman geçirmenize ve insanların tepkileriyle karşılaşmanıza neden olabilirler. Buna öfkelenip kendinizi sınırlandırmak yerine yolunuza kimlerle devam etmeniz konusunda oturup düşünerek kararlar almanız yerinde bir tavır olacaktır. Bu durumun özel yaşamınızdaki huzurunuzu kaçırmasına izin vermeyin. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerinizi hatırınıza getirin ve şu anda yaşadığınız deneyimlerin sizi ne kadar güçlü kıldığının idrakine vararak hareket edin.
BAŞAK: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bitkinin Güzelliği,Tohumun İyiliğinden.. İnsanın Güzelliği İse Kalbinden Gelir. Hz. Mevlana
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek. Yeni Ay enerjisi iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda etkili olabilir. Öğrenci Başak’lar konsastrasyon sorunu dikkat dağınıklığı sizleri zorlayabilir ve doğruluğundan emin olduğunuz şeyleri ifade etmekte yazmakta zorlanabilirsiniz. Sizlere tavsiyem kendinize zaman ayırın sevdiğiniz bir hobinizle ilgilenin ve zihninizi dinlendirin. Özel yaşamınızda yaşadığınız gerginlikleri sona erdirebilecek enerjiler sizin için fırsattır. Bu hafta sevdiğiniz insana duygularınızı ifade eden güzel bir mesaj atın yemeğe çıkın birlikte yapılacak aktiviteler belirleyerek ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtun.

TERAZİ: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Dost; Acı söyleyen değildir Acıyı tatlı söyleyebilendir. Hz. Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek. Yeni Ay Finansal konular iş hayatınız ve Para sağlıkla ilgili konularda etkili olacak. Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmeli ve daha ciddi sorunlar çıkmasının önüne geçmelisiniz. İkili ilişkilerinizde karşınızdaki insanı anlamaya çalışarak hareket etmeniz tüm sorunları ortadan kaldırabilecek güçtedir. Hiç kimse kusursuz değildir olayların hep eksisiyle değil artıları da hesaba katarak değerlendirdiğinizde sorun ettiğiniz konuların aslında çok ta önemli olmadığını fark edeceksiniz. İş hayatınızda ise; Ufak bir adımla başlayıp hayal ettiğiniz konuma azim ve gayretlerinizle kısa bir süre içinde ulaşabilirsiniz.

AKREP: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz. Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova Burcunda gerçekleşecek. Yeni ay enerjisi kendinizi daha güçlü ve akılcı hissetmenizi sağlayacak. Zorluklardan şikayet etmeyi bir tarafa bırakacak aşılabilir olduğunun bilinci ile savaşçı yönünüzü ortaya koyarak başarılı olacağınız girişimlerde bulunacaksınız.İş hayatınızda yaşadığınız engeller ve başkalarının ön plana geçme isteği ile size karşı yapılan haksızlıkların farkına varılacağı haklılığınızın ortaya çıkacağı bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ise enerjinizi olumlu bir şekilde kullanmalı hırslı yaklaşımlardan uzak durmalısınız.

YAY: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnsanları tanımak denizleri bardak bardak boşaltmaktan daha zordur. Hz.Mevlana

8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek. Bu enerji bilinmeyene karşı merakınızı uyandırabilir ve bu anlamda bilgisinin doğruluğuna güvendiğiniz insanlardan değerli bilgiler alabilir ruhsal gelişiminiz ve iyileşmenizle ilgili yaşamınızda köklü bir değişimin başlangıç startını verebilirsiniz. Haftanın ilk günleri merkezi sinir sistemine bağlı sağlık problemleri görülebilir. Öfkenizi duygusal gerginliklerinizi kendinizi rahat hissedeceğiniz bir aktivite ile üzerinizden atmalısınız. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Yay’lar bu hafta aşırı duygusal davranışlar içinde bulunmamaya özen göstermeli ve her söylenin altında bir mana aramadan hareket etmelisiniz. Bekar Yay’lar geçmişte kalan bir ilişki tekrar gün yüzüne çıkabilir. Dikkatli olun o dönemde canınızın nasıl yandığını hatırlayın ve değerlendirmenizi bu doğrultuda yapın.

OĞLAK: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Kitaplardan önce, kendimizi okumaya çalışalım. Hz.Mevlana.Gökyüzünün enerjisi ruhsal ve bedensel olarak güçlendirecek yenileyecek sizleri…

8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova burcunda gerçekleşecek bu enerji ile sevdiğiniz insanında destek ve öneri ile alışkanlıklarınızdan uzaklaşabilir ruhunuzu kendinizi yenileyecek deşarj olacak kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek yeni ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Hafta boyunca kendinize zaman ayırın tamami ile size özel bir zaman hayattan beklentilerinizi bembeyaz bir kağıda yazın ve denize bırakın tüm inancınız ve içtenliğinizle kendiniz sevdikleriniz ve insanlık için ruhunuzu zihninizi dinlendirin. Dua edin ruhunuzu okşayacak bir müzik dinleyin ama kesinlikle kendinizle baş başa olun.İş hayatınızda beklediğiniz haberler gelişmelerle ilgili stress yapmayın zafer daima inananlarındır. Siz yaptığınız işe inanın gerisi gelecektir. Özel yaşamınızda ise sizin hayatınızda ki istikrar ve olumlu etkiler eş yada sevgilinizede olumlu olarak yansıyacaktır…. iş hayatınızda süprizler beklenmedik gelirler elde edebilirsiniz.

KOVA: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Ey Gönül ..! Sen sen ol , kimsenin gönlünü yıkma . Dikenin ucuna çıkta , Edep çizgisinden çıkma ..!Hz. Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ burcunuzda gerçekleşecek Bu enerji ile geçmişe dayalı sorunları uzlaşmacı bir tavırla çözüme kavuşturabilir İş hayatınızda yükselen farkındalığınız ve ne yönde ilerleyeceğinizi belirleyebilmiş olmanın gücü ile kendiniz adına neyin doğru neyin daha iyi olduğunu ayırt edecek iş hayatınızda kazancınızı arttıracak gelişmelerle karşılaşabileceksiniz. Ruhsal özgürlüğünüzü ele alacağınız bir haftadasınız. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizde ki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Beraberliği olan Kova’lar eş ya da sevgiliyle paylaşımlarında çok daha samimi ve sevgi dolu olarak aşklarını kuvvetlendirecektir.

BALIK: Gökyüzünün sizlere bu haftaki mesajı: Hayat bir uykudur ölünce uyanır insan. Sen erken davran ölmeden önce uyan. Hz.Mevlana.
8 Şubat 2016 Saat:14:39 Yeni Ay ♒ Kova enerjisi ile özel yaşamında sorunlar yaşayan kısa sure once ilişkisi sonlanan ve bunun ağırlığını yaşayanlarınız geri dönüşler söz konusu olabilir. İşte bu noktada yine Erenlerin bu eşsiz sözü gelsin aklınıza ‘’ Aşka uçarsan kanatların yanar ." Sadi Şirazi Aşka uçmazsan kanatların neye yarar ?" Mevlana Aşka varınca kanadı kim arar ? " Yunus Emre’’ Kararınızı bu doğrultuda değerlendirdikten sonra vermeniz olası bir pişmanlık ya da keşkelerin önüne geçecektir. İş hayatınızda ise bugüne kadar yüzünüze kapanan kapılar ardı ardına açılmaya başlayacak ve yaşamınızda bir çok güzel etkiyi kısa sürede hissedilir biçimde yaşamaya başlayacaksınız. Beraberliği olmayan Balık’lar Aşk her an kapınızı çalabilir.
NOT: Haftalık burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık