Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8 Ağustos Aslan Kapısı Portalı Yeryüzüne Açılıyor Kalbinizi Dinleyin

8 Ağustos'ta Aslan kapısı Portal' ın huzurunda yeni bir ay döngüsüne başlıyoruz. Bu, hepimizin kendi içsel aslan enerjimizle bağlantı kurmasına izin verecek sihirli, yüksek titreşimli bir enerji sağlar.

Aslan kapısı Portalı, yılın bu zamanına denk gelen yıldız Sirius'un yükselişi nedeniyle etkinleştirilir. Sirius Spiritüel Güneşimiz olarak kabul edilir ve gece gökyüzümüzden kaybolduktan sonra şimdi geri dönmeye hazırlanıyor.

Birçok eski uygarlık, Sirius'un yükselişini takip etti, bunun güçlü bir yeniden doğuş, bolluk, ruhsal ilerleme ve daha yüksek bir bilinç durumuna geçiş zamanı olduğuna inanıyordu.

Sirius'un gece gökyüzüne tam olarak yükselmesi, nihayetinde dünyanın neresinde olduğunuz enlemine bağlı olsa da, 88 numerolojisi nedeniyle portalın açılışını onurlandırmak için 8 Ağustos çok güçlü bir  tarih haline geldi.

Sayı kodu, 88, sonsuzluğu, ruhsal zekayı ve DNA aktivasyonunu temsil eder. Bu gün Sirius'un yüksek frekanslı enerjilerini doğrudan varlığımıza entegre edebileceğimize inanılıyor.
Bu Sirius enerjisini, daha fazla farkındalığın, kaderimizin, ruh sözleşmemizin yeni katmanlarının ve keşfetmek ve birlikte çalışmak için bu Dünyaya geldiğimiz ışık kodlarının kilidini açmaya yardımcı olan bir anahtar olarak düşünebilirsiniz.

Yaşamınızda neyi yaratmak istediğinizi düşünün, bu yaratımın doğrudan kalbinizden gelmesine izin verin ve sonra onu dünyaya yayın ki realitenizde tezahür etsin.

Birçok yönden, niyet belirlemenin ötesine geçmek ve Yüksek Benliğinizle bağlantı kurmaya ve birleşmeye odaklanmak çok daha güçlü olabilir.

Yüksek Benliğinizle bilinçli olarak bağlantı kurmak, yeni bir özgürlük ve güç yerine erişmenizi sağlar. Bir şeyleri istemek veya kavramak ya da Evrene dilek listenizi söylemek yerine, yolunuza çıkan her şeye açık ve kabul ediyorsunuz ve her şeyin en yüksek iyiliğiniz için geliştiğine dair tam bir güven halindesiniz.

Yüksek Benliğiniz  içinizdeki ve çevrenizdeki İlahi olan, sizin ve ruhunuzun yolculuğu için her zaman en iyisini bilir.
Bu halden çalışmak, Evrenle ve ruhunuzun yolculuğuyla uyum içinde çalışmanızı sağlar. Bu yerden çalışarak, tezahür ettirdiğiniz şeyin her zaman tam olarak ihtiyacınız olan şeyle otomatik olarak hizalandığını bulma eğilimindesiniz.

Uranüs sürpriz unsuru getirmeyi sever, bu nedenle neyin ortaya çıkacağını tahmin etmek her zaman mümkün değildir. Akılda tutulması gereken tek şey, Uranüs'ün bizi uyandırmak için bir şeyleri sarsar. Farkındalık ve seçimlerimizi akıllıca yapabilmemiz için.

Olayları yeni bir ışık altında görebilmemiz, olayları yeni bir bakış açısından algılayabilmemiz ve büyümeyi deneyimleyebilmemiz realitemizi sarsmak yoluyla olur.
Belirsizlik hayatın bir parçasıdır ve her ne kadar rahatsız edici olsa da, nasıl ayrılacağımızı, şimdiki anda kalmayı ve tüm potansiyelimize açık olmayı öğrenmede güçlü bir öğretmen olabilir. Söylediği gibi  hiçbir şey kesin olmadığında, her şey mümkündür.

Uranüs, uyanış gezegeni olarak üçüncü göz açıklıkları ve bilincimizin yükselmesiyle de bağlantılıdır.

Hayatınızda bazı şeyler belirsiz veya kararsız hissediyorsanız, bu enerjiyi olayları nasıl görmeyi seçtiğinizi değiştirmek için kullanın. Herhangi bir belirsizliği açık bir olasılık alanı olarak nerede görebilirsiniz?

Uranüs'ün uyanış gücünü meditasyon yapmak, sezginizle bağlantı kurmak ve sezginizi dinlemek üzerinde çalışmak için de kullanabilirsiniz.

Bu enerji aynı zamanda boyutlar arasındaki perdeyi inceltmeli, sevdiklerimizin, meleklerin veya ruh rehberlerinin bizimle iletişim kurmasını kolaylaştırmalıdır.
Aslan enerjisi çok kalp merkezli ve kalp odaklıdır. Bu yüzden egodan uzak durun ve o yerden gelen bu güzel enerjiyle çalışın.

Kalbinizin rehberiniz olmasına izin verin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık