Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

8 - 14 Ağustos Haftalık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: En büyük mutluluk, hür düşünceli olmaktır. Anatole France

Bu hafta sizleri oldukça enerjik ve tempolu günler karşılamakta. İş hayatınızda büyük başarıların altına imza atabilir her zamankinden daha olgun ve disiplinli davranışlarınızla iş birlikleri ile var olan şartları bambaşka noktalara taşımanıza kariyer hayatınızda önemli bir sıçrayış gerçekleştirmeniz adına büyük bir fırsat olabilir sizler için. Aşk hayatınızda kararlarınız eş ya da sevgilinizin tutumu ile netlik kazanacak ve ilişkinizle ilgili doğru kararlar alacaksınız. Bekar Koç’lar sizlerde bu hafta değişim enerjisine ayak uydurun ve alışkanlıklarınızın esiri olmadan hayatın akışına teslim olun AŞK her an kalbinizden içeri süzülebilir.

BOĞA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hiçbir şeyden asla vazgeçme çünkü vazgeçenler yalnızca kaybedenlerdir. Abraham Lincoln

Aşk hayatınızda iş hayatınızda hareketleniyor yeni imkanlar baş döndürücü gelişmeler haftanın getirileri arasında. Bekar Boğa’ lar aşk hayatlarında olumlu etkilerle sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş yada eğitim hayatınızda tanışacağınız yeni biri kalbinizi aşkla attırabilir ve hayatınızın aşkını en coşkulu hali ile yaşamaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise girişimlerinizde gizliliğe önem vermeli gelen her fırsatı kısa sürede değerlendirmelisiniz. Gerçekçi davranın ve mücadele gücünüzü ortaya koyup kazanın. Sağlık sorunları olan Boğa’lar sizlerde bu hafta alacağınız güzel sağlık haberleri ile zayıflayan umutlarınızı yeşerteceksiniz.

İKİZLER Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bir kez olsun aynı şeyleri hissetmeyi başarabilen iki insan birbirini hep anlayacaktır. Andrey Tarkovski

Sağlık sorunları olan İkizler bu hafta kendinize her zamankinden daha fazla önem verir sevdiklerinizin uyarı ve önerilerini dikkate alarak hareket ederseniz kısa süre içinde toparlanarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz. Uzun süredir tedavi görüyorsanız olumlu sonuçlar alabilir hayatınızın 2nci baharının kapılarını aralayabilirsiniz. İş hayatınızda Finansal konularda rahatlamalar zam terfi gibi konularda beklentilerinizin karşılanması ile karlı yatırımlar gerçekleştirebilir bu dönemde yeni bir ev yada araba alabilirsiniz. Bekar ve aşka küskün İkizler sizler de bu enerjiyle uzun zamandır size ilgi duyan birinin tüm cesaretini toplayarak aşkını itiraf etmesi ile uzun zaman sonra aşkın kutsallığını en yüce hali ile deneyimleyebilirsiniz. Süregelen ilişkilerinde sorunlar yaşayan İkizler hafta sonuna doğru gerginliklere dikkat etmeli sonrasında pişmanlık duyacağınız kararlara sebep olabilecek davranışlardan kaçınmalısınız.

YENGEÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Aynaya baktığında başka birini görmek istemiyorsan kendin gibi ol. Abraham Lincoln

Hafta boyunca sezgilerinize güvenmeli ve kararlarınızı bu doğrultuda almaya çabalamalısınız. etmelisiniz. İş hayatında sorunlar yaşayan Yengeç’ler hemen her konuda haklılığınız ve becerilerinizle takdir göreceksiniz. Hafta boyunca sesiniz gür bir şekilde çıkmalı ve hakkınızı almanın gücü ile kariyer hayatınızı yeniden yapılandırmak için size sunulan her fırsatı kısa süre içinde değerlendirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise evli Yengeç’ler aileye katılacak sürpriz bir bebek haberi ile sevinirken endişelerinizin de gün yüzüne çıkması ile kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem her ruh özel ve değerlidir ilkesi ile cesaretli davranmalı güzellikleri korkularınıza feda etmeden hareket etmelisiniz. Bekar ve ilişkilerinde huzursuzluklar yaşayan Yengeç’ler ise olayları görmek istediğiniz pencereden görmeye devam ederseniz kendinizi büyük bir çıkmazın içinde bulabilirsiniz.

ASLAN Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Gelecek senin notlarındır, geçmişse sınavın. Abraham Lincoln

Hafta boyunca gerçek dost ve arkadaşlarınızın işbirliklerine öğrenmeye yeni fikirlere açık olmayı başarabilirseniz önünüzde engel teşkil eden pek çok şeyi aşacak güçlü bir çıkış yakalayarak istikrarlı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralayabilirsiniz. Geçmişten aldığınız dersleri şimdi ortaya koyma zamanıdır iş hayatınızda. Özel yaşamınızda ise yüreğinizden gelen sese kulak vermeli kızgınlık ve öfke ile kararlar almamalısınız. Öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz size doğru kararlar almanız için rehberlik edecektir. Bekar ve ilişkisi olmayan Aslanlar hafta boyunca sosyal olmalı davetleri karşılıksız bırakmamalı ve iletişim gücünüzü ortaya koymalısınız.

BAŞAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yaşam,çok zalim bir öğretmendir. Önce sınav yapar, Sonra dersi verir. Andre Gide

Bu hafta işinizle ilgili konularda son derece titiz davranmalı fikirlerinizin arkasında durarak mücadele etmeniz için uyarıyor. Gerçekten güvendiğiniz insanların dışında hiç kimsenin görüşlerini ciddiye almayın. İkileme düştüğünüz anda doğru kararlar alamayacağınızı bilmelisiniz. Yapmanız gerekenleri öncelik sırasına koyarak hareket edin. Mümkün olduğu kadar sistemli çalışırsanız zamanı doğru kullanır ve enerjinizi düşürmemiş olursunuz. Özel yaşamınızda ise bekarsanız bir arkadaşınızdan uzun zamandır size ilgi duyan birinin varlığından bahsetmesiyle oldukça heyecanlanabilir hafta sonuna doğru hoş bir ortamda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Korkularınızı arkanızda bırakın Şans Aşk’a Aşk Mutluluğa dönsün. Evli Başaklar sizler ise eşinizin kırıcı davranışlarıyla karşılaşabilirsiniz. Sakin olun ve olayları büyütmemeye özen gösterin.

TERAZİ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Her zaman aynı dili konuşmak zorunda değiliz, Ama her zaman aynı amacın peşine düşmeliyiz. Cicero taşıyor.

Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda alışkanlıklarınız ya da olaylar karşısındaki tutumunuzu kendinize dair daha sakin uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda geçmişte yaşanan bir ilişkiye duyduğunuz öfke özlem gibi duygularınız bugün sizi rahat bırakmayacaktır. Şu anda bir ilişki içindeyseniz öncelikle kendinize dürüst değerlendirmelerde bulunmalı ve bir yanlış içinde bulunmamaya dikkat etmelisiniz.

AKREP Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kimse bana 'iki yüzlü değilim' demesin! Hangimiz yüzümüz gülerken kalbimizin ağladığını belli ettik ki. M. Longston

Bu hafta göksel enerjilerle ruhsal yeniden var olma ve yapılanma zamanıdır sizler için. Kendinizi her konuda ispatlamak arzunuz oldukça kuvvetlidir. İşinizde emeklerinizin karşılığını alabilir sürpriz maddi gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bünyenizin zayıf olduğu bir haftadasınız. Spor ve dengeli beslenerek bedeninizi güçlendirmelisiniz. Geçmişte kalması gereken düşünce kalıplarından vazgeçmek anda kalıp kendinizi geliştirmek için favori zamanlardasınız. Aşk hayatınızda ise duygularınızı ifade edin gururunuz aşkı gölgelemesin ve sevdiğiniz insanla aranıza hiç kimsenin duvarlar örmesine izin vermeyin.

YAY Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Her bildiğini söyleme ; Fakat her söylediğini bil...! M. Lenoir

Gökyüzü hafta boyunca gittikçe artan pozitif enerjinizle tüm dikkatleri üzerinizde toplayacağınıza işaret etmekte. Kendinize güvenin ve cesur davranarak kazanın. Maddi gelirlerde sürpriz artışlar söz konusu. Mesleki gelişmeler beklentilerinizin çok üzerinde gerçekleşebilir. Her zorluktan sonra bir kolaylık vardır ilkesi ile yaşamanın mükafatını alma zamanı şimdi sizler için. Özel yaşamınızda ise eşinizle uyum denge ve tutkunun yoğun olduğu bir haftadasınız. Bekar Yay’lar sizlerde eski aşkınızın karşınıza çıkması ile büyük bir şaşkınlık yaşayabilirsiniz.

OĞLAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bütün büyük işler, küçük başlangıçlarla olur. Cicero

İş hayatınızda geçmişe takılıp eski günleri yad etmekten vazgeçmelisiniz artık. Günün size getirdiklerini daha iyi hale getirecek neler yapabilirimi düşünmeye harcamalısınız enerjinizi. Kendinizi başkaları ile kıyaslamayı bir kenara bırakıp parlak zekanızı ortaya koymalı girişimci davranıp sorumluluk almak için gönüllü olmalısınız. Özel yaşamınızda ise geçmişte kalan biri var olan ilişkinizde huzursuzluklar yaratacak davranışları ile bir anda ortaya çıkabilir dikkatli olun. Mutluluğunuzun üzerinde oyunlar oynanmasına izin vermeyin. Eş yada sevgilinizle ilişkinizi yeniden yapılandırabilir geçmişten aldığınız derslerle aşk hayatınızda kaybettiğiniz heyecanı yükseltebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde de söylediklerinize dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Beklemediğiniz insanlardan zararlar görebilirsiniz.

KOVA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İsteklerini tutsak al, vicdanına tutsak ol. Aristotales

Gökyüzü aşka dair konularla ilgili gelişmelerin hayatınızda derin izler bırakacağına işaret etmekte. Kalıcı bir beraberliğe adım atabilir evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz; Başkalarının etkisi altında kalmadığınız takdirde! Evli Kovalar ise eşinizin beklenmedik davranışları tahammül sınırlarınızı aşabilir ve ilişkinizle ilgili keskin radikal kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda maaşınızda artış yeni bir işe başlangıç yada yeni bir terfi alabilirsiniz. Uzun zamandır iş arıyorsanız hafta sonu gelmeden olumlu haberle sevinebilirsiniz.

BALIK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayatınız kötü bir yola girmişse, unutmayın; direksiyondaki sizsiniz. M. Longston

İş hayatınızda finansal zorlukların engellerin ve başkalarının hakimiyetinin sona ermesi ile yıldız gibi parlayacağınız adınızdan başarı ile bahsettireceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda da ailevi konuların etkili olduğu bir haftadasınız. Bunlar olumlu da olabilir olumsuz da her ne olursa olsun duyarlı davranmalı anlık öfkelerle karşınızda ki insanları kırmadan anlık kararlar vermeden hareket etmelisiniz. Aşk hayatınızda da kıskançlıklar dan dolayı tartışmalar yaşanabilir başkalarının kelimelerine takılıp aşkı kıskançlık pençesinin elinde hırpalamamalısınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık