Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

6 - 12 Mayıs 2024 Haftalık Burç Yorumları

6 - 12 Mayıs 2024 haftasında burçları neler bekliyor? Yeni haftanın sürpriz gelişmeleri, sekizinde gerçekleşecek olan yeni ayın burçlara etkileri, haftasının sayı sekansı ve burçlara etkilerinin yanında; burçları bekleyen sağlık, aşk, finans ve eğitim konularındaki tüm gelişmeler Astrolog Dr. Şenay Devi' nin detaylı yorumuyla sizlerle...

 

6 -12 Mayıs 2024 Güzellik ve Estetik Dokunuşlar için Hayırlı günler ve Haftanın Rengi

Haftanın Rengi:  Siyah

Siyah Satürn’ün rengidir.  Siyah Gücü ve Gelişmişliği Simgeler. Bu hafta gelişime açık olarak Satürn’ün disiplini ve irade gücünü yaşamlarımıza taşıyalım. Sınırsız derinliği ve gizemli tavrıyla siyah rengi hayallerimizi gerçeğe çevirmemiz için daha kararlı ve güçlü kılacaktır bizleri.

Haftanın Mottosu: Seviyor seviliyor tüm yaşamsal alanlarımda korunuyor bolluğun bereketin şansın en yücesini maddi manevi duygusal hayatımda yaşıyorum. Aldım kabul ettim mühürledim. Evet Evet Evet.

Ay büyüyen gelişen her şey ile ilişkilidir. Ay fazları bizlere saç kesimimizden alacağımız kararları tebliğ etmeye kadar her konuda rehberlik eder. Türk İslam kültüründe Ay konakları çok çok önemli bir yerdedir. Ekme biçme ameliyatlar ay takvimine göre yapıldığında çok iyi sonuçlar vermektedir. Tıbbın babası Hipokrat Yeni Ay Dolunay fazları ve Ay konaklarını takip ederek pek çok ameliyat gerçekleştirmiş ve komplikasyonların önüne geçmiştir. Gelin şimdi bu hafta en hayırlı günleri öğrenelim.

6 Mayıs 2024 Ay Koç burcunda seyri sefasındayken saç bakımı cilt bakımı olumlu sonuçlar verecektir. Ay Koç burcundayken, Yeni bir işe başlamak yeni girişimler ve başlangıçlar yapmak uygundur.

11 Mayıs 2024 Ay Yengeç burcunda seyri sefasında  ruhsal ve fiziksel olarak dua etmek meditasyon yapmak her birimize şifa getirir. Saç tırnak bakımları ile ilgili istediğimiz sonuçları da alabiliriz.  Ayrıca, Aileye ait konularla ilgilenebilir ev işleri eve ait düzenlemeler çocuklarla ilgili konular ile ilgilenebiliriz.

Gökyüzü bu hafta saç bakımı boyama ve kesimi ile ilgili model değişikliği gibi aktivitelerden uzak durmamız için uyarıyor bizleri. Özellikle saçlarımızda radikal değişikliklere gitmekten uzak duralım. Cilt bakımı saç bakımına yönelik aktiviteler ise olumlu sonuçlar verecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık