Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

5 Haziran 2020 Ay Tutulması ve İlişkiler

5 Haziran 2020 de gerçekeleşecek Ay tutulması gergin ilişkiler için KIRMIZI ALARM anlamına gelmekte.  İkili ilişkilerde ister aşk ister iş dikkatli olmamız öfke kaygı ve bastırılmış duyguların hatalara sebep olmaması için her bakımdan dikkatli olmalıyız. Sağlıklı ilişkilerde uyumu korumak için bile ekstra çaba gerektirecektir. Öfke düşmanlığa birbiriniz ile kazananı olmayan yarışlara girmenize hızla yükselen hayal kırıklığına neden olabilir işte bu yüzden  tartışmaları durdurmak için sabır ve koşulsuz sevgi yi ortaya koyabilmek önemli.

5 Haziran  ay tutulması  en güçlü aşk ilişkilerini bile test edebilir. Düşmanlara gelince, çatışmaya yol açan dürtüsel eylemlerin esiri olmamalısınız. Sabit yıldız Ras Algethi'nin “Cesaret ve güç kazanma güdüsü” nü uyarışa geçiriyor bu büyük bir tehlikeye neden olabilir. “Dünyanın pek çok noktası siyasi yasa dışı siber fiziksel” savaşlar  ve deprem gibi olaylardan etkilenebilir.

Ay Tutulması: Duyguları ve iç güdülerimizi  zirveye ulaştırır. Bu nedenle, ilişkilerde zorluklarını aşmak için artan duygusal gücünüzü ve sezginizi kullanın. Bilinçaltı farkındalığı kişisel ilişkilerinize tarafsız ve dengeli bir bakış açısı ile bakabilmenizi sağlayacaktır. ŞİMDİ durun bir an düşünün sürekli arkanıza bakarak ilerleyemezsiniz değil mi? Sorunun cevabı evet olduğuna göre geçmişle olan hesabınızı noktalayın ve sizi karşılayan uzun yolun yolcusu olabilmek için önünüze bakın ayaklarınızı yere  sağlam basarak sevginin emek cesaret sabır istediği gerçeği ile güçlendin ve şunu unutmayın isterseniz yaparsınız kendinize kalbinize sevginize inanıyorsanız mücadele etmenin tam zamanı. İlişkinizde uyumsuzluğa neden olan olumsuz duygularınızı dönüştürün kaybedeceğiniz şey SEVGİ ise kazanacağınız hiç bir şey ondan değerli olmayacaktır UNUTMAYIN. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık