Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

4 Haziran 2023 Çilek Dolunay Çalışması

Çilek Dolunayının Bizlere Mesajı: Hâlâ anlayamadın mı niye karanlığa düştüğünü?

Işık bazen de kendi ışığını yakman için kesilir. Şimdi kendi ışığınızı fark edip aydınlanma zamanı! Bu çalışmayı 18 Haziran 2023 e kadar her hangi bir gün yapabilirsiniz. Bu dolunay resmin bütününe bakabilmemizi sağlayacak. Ruhunda öfke kibir kıskançlık besleyerek zarar gördüklerimizden ruhlarımızı bedenlerimizi yaşamsal alanlarımızı arındırmaya olsun niyetlerimiz.

İhtiyacınız olacak malzemeler:

  • 5 Adet uzun siyah mum
  • 1 Adet uzun beyaz mum
  • 1 Tabak tuz ya da kaya tuzu
  • 3 Kaşık kurutulmuş biberiye
  • Malzemelerinizi yerleştirebileceğiniz metal 1 tepsi

Evinizin Kuzey doğu yönünde güvenli bir bölgede, Tuzunuzu tepsinin tamamını kaplayacak şekilde  yerleştirin üzerine kurutulmuş biberiyeyi koyun. Siyah mumlarınızı yuvarlak bir daire şeklinde tuzun üzerine sabitleyin tam ortasına beyaz mumunuzu yerleştirin. Anne ve Baba soyunuzun tüm karmalarından şifalanmaya tüm negatif enerji nazardan arınıp korunmaya olsun niyetiniz tüm yaşamsal alanlarınızda.

Kameri Nefes Tekniği

Omurganız dik olarak bir sandalyede veya bağdaş kurarak mumlarınıza karşı oturun. Gözlerinizi kalbiniz ile mumlara odakların ve düşüncelerinizi sakinleştirmeye çalışın. Yavaş ve derinden nefes alın. Dört saniye boyunca nefes alın, dört veya sekiz saniye boyunca nefesinizi tutun ve dört saniye nefes verin. Bu nefes tekniğinde yalnızca sol burun deliğini kullanıyor, sağ burun deliğinizi bir şekilde kapatın. Nefes alırken içinizden SHREEM. Yirmi kez tekrarlayın. Daha fazla veya daha az yapmayın.

“ Artık bana hizmet etmeyen tüm enerjiyi temizliyor ve özgürleştiriyorum. Artık taşımam gereken tüm enerjiyi temizliyor ve şifalanıyorum. Kendimi ışığın gücüyle koruyor ve koruyorum. Güvendeyim, korunuyorum, arındım, şifalandım.

Dört saniye sayarak burnunuzdan nefes alın. Yedi saniye boyunca nefesinizi tutun. Büzülmüş dudaklardan bir "vıh" sesi çıkararak sekiz saniye boyunca nefes verin. Mumlarınız yanarken 161 kez  "Ya Maniu Celle celalühü esmasını okuyun.

Mum tamamen yandıktan sonra tüm malzemeleri çöpe atın.

Notlar: Korunma arınma enerjisinde sizi yoran size hizmet etmeyen olay ve durumlarda kendinizi korumak ve negatif enerjiyi kaynağına döndürmek için yapıldığını unutmayın.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık