Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

31 Aralık 2018 - 6 Ocak 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü haftanın ilk günü iş hayatınızda yaşanacak tartışmalarla oldukça gergin günler geçireceğinize işaret etmekte. Kendinizi baskı altında hissedecek ve sinirlerinize hakim olmakta bir hayli zorlanacaksınız. Her durumda sakinliğinizi muhafaza etmeli ve köprüleri yakmamalısınız. Birlikte çalıştığınız insanların ben merkezli davranışları yüzünden potansiyelinizi düşürmemeli ve hedeflerinize emin adımlarla kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Çarşamba gününden itibaren bu durum hafifleyecek ve iş hayatınızda ani değişiklikler yaşanarak adeta ayıklanmalar söz konusu olacaktır. Özel yaşamınızda ise özellikle Evli olan Koç’lar eşinizle iletişim kurmakta bir hayli zorlanabilirsiniz size karşı gardını almış izlenimi yaratması ona karşı yeterince zaman ayıramıyor olmanızdan kaynaklanıyor olma ihtimalini düşünerek hareket etmeli yapıcı bir tutum içinde olmalısınız. Bekar Koç’lar sizler se ilk görüşte aşkı yaşayabileceğiniz bir haftadasınız.

Boğa Burcu

Hafta boyunca işinizle ilgili konularda önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz ikili ilişkilerinizdeki tutumunuz fazlası ile önem taşıyor. Uyumlu bir tavırla yönünüzü belirlemek için doğru bir şekilde kullanabilirsiniz. Problem yaşadığınız insanlarla ortak noktalarda buluşabilirsiniz ve kişisel çıkarlarınızı koruyarak doğru adımlar atabilirsiniz. Özel yaşamınızda özellikle evli Boğa’lar eşinizin size karşı yanlış tutumunu fark ettiği ve size karşı hatalarını telafi etme arzusunda olacağı bir haftadasınız sabrınız sizleri her anlamda mükafatlandıracak. Bekar Boğalar ilişkiler konusunda yakınlarınızın uyarılarını hafta boyunca dikkate almalısınız. Sizi gerçekten seven insanlar zarar görmenizi istemezler bunu eleştiri olarak algılamayıp onlarında fikirlerine önem vererek hareket edin.

İkizler Burcu

Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş hayatınızda sizin dışınızda gelişecek aksiliklere işaret etmekte, Beklenmedik ve düşüncesizce yapılan davranışlar verilen sözlerin yerine getirilmemesi gibi konular zor durumda kalmanıza neden olabilir. Hemen her konuyu inceleyin ve ayrıntılara fazlasıyla önem verin ve sorumluluk üstlenin.. Uzlaşmacı ve ikna edici bir tutumla çevrenizi etkileyebilir ve ticari faaliyetlerinizde kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yeni bir ilişkinin içindeyseniz birlikte olduğunuz insanın verdiği sözleri yerine getirememesi ona olan yaklaşımınızı tamamen değiştirerek ondan uzaklaşmanızı sağlayabilir. İlişkisi devam eden İkizler içinse romantik bir hafta birbirinizi daha iyi anlayacağınız tamamlayacağınız özel bir dönem.

Yengeç Burcu

Gökyüzü bu hafta duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda ani kararlar vermemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Anlık duygular büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Özel hayatınızı ilgilendiren konuları ulu orta konuşmak size ilerleyen günlerde beklemediğiniz sonuçlar yaratabilir. İş hayatınızda ise hafta boyunca son derece aktif olmalı tüm dikkatinizi işinize vererek hareket etmelisiniz. Sıra dışı fikirlerinizi ifade ederek, mücadelenizde başarılı olabilirsiniz. Yeteneklerinizi gösterebilmek ve saygı kazanarak önemli fırsatlar elde edebilmek adına güçlü olduğunuz bir haftadasınız. Ailevi konularda ise gelişen olaylara karşı adil davranmalı ve her konunun içinde yer almamaya özen göstermelisiniz. Uzlaşmacı tavrınızla yaşananları dengeleyebilirsiniz.

Aslan Burcu

Gökyüzü bu hafta maddi konularda olumlu sonuçlar elde etmeniz için sizleri destekliyor arkadaş ve dostlardan gelecek destek kendinize olan güven duygunuzu perçinleyecek. Yeteneklerinizi ortaya koymanız için gereken her şeye sahipsiniz. Yüksek iradenizi ortaya koymamanız için hiçbir neden yok şimdi harekete geçme zamanı. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insana dürüst davranmanız gereken zamanlardasınız geçmişte kalan bir olay gün yüzüne çıkabilir. Bunu başkalarından değil sizden duyması ilişkinizde daha fazla güven oluşması açısından bir fırsattır. Ama suskun kalıp bilmesi gerekenleri sakladığınızda olacak olaylara müdahale etme şansınızı yitirebilirsiniz. Özel yaşamında beraberliği olmayan Aslanlar bu hafta ilginizi çekecek biriyle tanışabilirsiniz.

Başak Burcu

Gökyüzü hafta boyunca işinizle ilgili konularda hedeflerinizi yükseltmeniz var olan şartlarınızı daha iyi değerlendirmeniz için sizleri destekliyor. İşinizle ilgili uzun zamandır uğraştığınız bir girişiminiz hafta sonuna doğru olumlu olarak sonuçlanabilir ve insanlardan büyük bir ilgi görebilirsiniz. Gökyüzü hafta boyunca sezgilerinizin oldukça yoğun olacağına işaret ediyor. Özel yaşamınızda sezgilerinizle mantığınız arasında sıkıştığınız hissine kapılabilirsiniz. Sezgilerinizin sesine kulak vermeniz doğru kararlar alarak tüm beceri ve yeteneklerinizin iş hayatınıza yansımasını ve bunun sonuncunda istediğiniz başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliği devam eden Başak’lar partnerinizin eleştirel ve kırıcı yaklaşımlarıyla karşılaşabilirsiniz.

Terazi Burcu

Gökyüzü hafta boyunca yapacaklarınızı planlamanız ve başarılı olacağınıza öncelikle tüm kalbinizle inanmanız için sizleri desteklemekte. Özellikle son on altı aydır yaşadıklarınız sizleri oldukça yordu yaraladı ve yaşama bakış açınızı değiştirdi. Gökyüzü açılan yaralarınızı tamir etmek için sizleri kucaklıyor yaşanmışlıklardan alınan olgunlukla hareket etmeye çalışın yitirilen umutların canlanacağı istek ve arzuların yenileneceği bu haftayı çok iyi değerlendirin. İş ve özel yaşamınızda özünüzden gelen sese kulak vererek doğru seçimler yapmaya çalışın haftanın ilerleyen günleriyle birlikte her şeyin yoluna girmeye başlamasıyla tam anlamıyla toparlanmaya başlayacaksınız. Özel yaşamında beraberliği olmayan Teraziler hafta sonu ilginizi çekecek biriyle tanışabilirsiniz. Beraberliği devam edenler ise ortak kararlar almakta fikir ayrılıklarına bağlı tartışmalar ilişkinizi zedeleyebilir sakinliğinizi koruyarak hareket edin.

Akrep Burcu

Gökyüzü bu hafta iş ve finansal konularda uygulamaya başlayacağınız parlak fikirlerinizin ardından gelecek haklı başarının bir çok kişinin rahatsız olmasına neden olabileceğine işaret etmekte. Buna istinaden Çarşamba günü sürpriz tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Kimileri size karşı çıkarken kimileri de birlikte yol almak için kapınızı çalabilir. Kararlı olun ve uygulamalarınıza devam edin. Haftalardır fazlasıyla yoruldunuz emin olun ki buna değecek. Kendinizi keyif aldığınız konularla ilgilenerek dinlendirmelisiniz böylelikle daha dinamik bir şekilde kararlarınızı genişleterek oldukça büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Özel yaşamınızda hızla yaşanan gelişmeler son derece güzel olacak. Özel yaşamınızdaki bu uyumun etkisi iş hayatınıza da olumlu bir şekilde yansıyacak. Bu haftanın keyfini çıkarın.

Yay Burcu

Gökyüzü kariyerinizle ilgili konularda uğramış olduğunuz haksız ve baskıcı durumlardan kurtulmaya başladığınız bir haftaya işaret etmekte. Bu sayede tüm dikkatinizi işinize vermenizi engelleyen enerjiler de arkanızda bırakmaya başlıyorsunuz. Maddi konularda dikkatli davranmaya devam etmelisiniz. Fırsat olarak değerlendirebileceğiniz finansal konular hiç tahmin etmediğiniz şekilde sonuçlanabilir. Planlı hareket etmeli ve kazancınızı herkesle paylaşmamalısınız. Özel yaşamınızda uzun süredir devam eden beraberlikler de daha sıcak yakınlaşmalar ve ilişkinin yönde ilerlemesi adına çok güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz hafta boyunca. Evli Yay lar eşinizi yanlış anlayabilir ve sert tepkiler verip kalbini kırabilirsiniz. Öfkenizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin.

Oğlak Burcu

Gökyüzü işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız kişilerin sizin fikirlerinizi kabul etmemeleri ve görüşlerinizi paylaşmamaları ve sizi yapmak istemediğiniz konulara ısrarlı bir şekilde çekmek istemelerinden kaynaklanabilir. Siz görevlerinizi yerine getirin ve sorumluluklarınızı kabul edin. Bir süre olumsuzluklardan etkilenmemeye çalışın ve zorlukların üstüne giderek hareket edin. Anlaşmazlıklar daha az konuşmak ve daha fazla dinlemek yöntemi ile çözümlenebilir. İnsanları kendiniz gibi görmekten vazgeçin artık. Yeteri kadar zarar görüp yaralandınız. Kendi değerinizin farkına varma zamanı geldi. Yeteneklerinizden asla şüphe etmeyin. Sizin diğerlerinden faklı olduğunuzu, en çarpıcı şekilde ortaya koyan özelliğiniz, içinizde var olan evrenin size hediyesi yeteneklerinizdir. Kendi benliğinizi, fikirlerinizi ortaya koyarak; diğer insanlarla ortaklaşa düşünüp; işbirliği içinde bulunmayı, kendinize görev edinmelisiniz. Özel yaşamınızda ise romantizm rüzgarlarının estiği bir haftadasınız.

Kova Burcu

Gökyüzü kendinize olan güveninizi bir an evvel harekete geçirmeniz ve kendinizi geri planda tutma duygunuzdan arınmanız için sizleri uyarıyor adeta. Bu hayat sizin insanların size kattıkları olgunlaşmanızı sağlamalı fakat asla kendinizden ve yeteneklerinizden şüphe etmenize karamsarlığa kapılmanıza neden olmamalı. İşinizle ilgili konularda şartlarınızı yükseltebilecek her türlü fırsatla karşı karşıya olduğunuz bu şanslı zamanlarda elinizi çabuk tutmalı ve kararlılıkla ilerlemelisiniz. Evlilik hayatında problemler yaşayan Kova burçlarına tavsiyem yaşananları duygu ve mantık çerçevesinde değerlendirerek kararlar vermeniz yönünde olacaktır. Bekar Kova’lar için de sürpriz gelişmeler söz konusu.

Balık Burcu

Gökyüzü yakın çevrenizin dost ve arkadaşlarınızın desteğiyle enerjinizin yükseleceği bir haftaya işaret etmekte. Sizi gerçekten seven insanlardan alacağınız destek ve motivasyon sayesinde planlarınızı uygulayabilir iş hayatınızda girişimlerinizi yeniden değerlendirerek doğru tespitlerle rahatsızlıklarınızı giderebilirsiniz. Şimdi yaptığınız her şey ayın ilerleyen günleriyle birlikte maddi ve manevi olarak sizleri rahatlatacaktır. Özel yaşamınızda ise özellikle uzun süredir devam eden beraberliklerde ani kararlar almadan önce iki kez düşünün. Beraberliği olmayan Balık’lar ise sosyal hayatınıza biraz daha önem verin. Aradığınız insanlar ne şartlarda tanışacağınızı bilemezsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık