Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

30 Mayıs 2022 Yeni Ay Çalışması

  • 1 Küçük şişe gül suyu
  • 1 Küçük bardak elma sirkesi
  • 1 adet akik kristali
  • 7 adet defne yaprağı

1 adet akik kristalinizi sağ elinize alın akan suyun altında 3 dakika kadar tutup avucunuzun içine alın.

Akik, Yin ve Yang enerjilerini uyumlu hale getirme, tüm maddeyi yerinde tutan karşıt güçleri dengeleme gücüne sahiptir.  Kristaliniz sağ elinizdeyken tüm enerjinizin şifalanmasına dengelenmesine ve bu güçlü titreşimin tüm yaşamsal alanlarınızda fayda sağlamasına niyet ederek. Kritalinizi alnınızın tam ortasına gelecek şekilde gözlerinizi kapatarak tutun bedeniniz ruhunuzun onun tireşimi ile şifalansın.

Gül suyu elma sirkesi ve defne yapraklarınızı bir litre sıcak suyun için ekleyip 20 dakika bekletin.
Beklettiğiniz suyu duş aldıktan sonra defne yapraklarını ayırarak başınızdan aşağıya tüm beden ve ruhunuza şifa olmasını niyet ederek dökün.

Ayırdığınız defne yapraklarını kurumaya bırakın 2 gün içinde kuruyacaklardır. Kuruduktan sonra bakır bir tasın içine yapraklarınızı alın içine bir tatlı kaşığı kaya tuzu dökerek güzelce tutuşturup yakın. Yakarken niyetleriniz.

Şu anla birlikte tüm yaşamsal alanlarımda  en yüksek iyiliğime hizmet etmeyen her şey artık eriyip temizleniyor.  Kendimi temizlenmiş ve yenilenmiş hissediyorum. Kalbim rahatlıkla doluyor, aklım rahat hissediyor, ruhum kolaylıkla şifalanıyor. Aklımın, bedenimin ve ruhumun bir bütün olarak birlikte çalıştığını hissediyorum. rahatım. yenilendim uyumluyum.”

Yüce yaradana şükürler olsun her anda sağlıkla nefes alıyor bereketle huzurla sevgiyle güvenle yenileniyorum. Bu bileşenler en saf harmoni ile titreşsin. Bu alan temizlensin ve yalnızca sevgi, barış ve neşe almaya açık olsun. Yüce Allaha Teşekkür ederim. Teşekkür ederim. Teşekkür ederim."

Bu yeni ay enerjisinin yaşamlarınıza şifa sağlık huzur aşk bereket şans getirmesi için kalbinizden geçtiği gibi dua edin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık