Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

30 Mayıs 2022 Gökyüzünün Gümüş Kapısı Aralanıyor!

Aldebaran, Dört Kraliyet Yıldızından biri olarak bilinir . Göksel gökyüzümüzdeki yeri, dünyadaki birçok eski kültür tarafından uzun zamandır kutsal kabul edilmiştir.
Aldebaran'ın servet, cesaret, başarı ve dayanıklılık getirdiği söylenir. Enerjisi, enerjisinde yıkananları gözetleyen ve koruyan bir koruyucu meleğe benzetilir.

Aldebaran'ın zihni uyandırdığı ve keskinleştirdiği de söylenir. Üçüncü göz çakramızı harekete geçirerek zekamızı geliştirmemize ve bilincimizi yeni zirvelere yükseltmemize izin verir.

Aldebaran, aydınlanmanın yıldızı olarak kabul edilir ve Evrenden yeni ve ilham verici fikirleri doğrudan zihnimize indirmemize izin verir.
Bazı astrologlara göre , Aldebaran'ın, Dünya'ya seyahat eden veya Dünya'ya reenkarne olan ruhların giriş noktası olan Silver Gate Gümüş Kapı Portal'ın da evi olduğuna inanılıyor.

Ruhlar Silver Gate Portal'dan geçerken, yen döngülere girmeden önce Aldebaran'ın koruyucu ışığında yıkanırlar.

Her yıl 28-31 Mayıs tarihleri arasında Güneş Aldebaran'ı geçerek enerjisini harekete geçiriyor ve onu her birimiz için daha kolay erişilebilir hale getiriyor.

Aldebaran'ın enerjisini zihinlerimizi keskinleştirmek, aydınlanma yolumuzu hızlandırmak, dayanıklılığımızı artırmak, kendimizi korumak ve belki de bu yaşamda neden reenkarne olmayı seçtiğimizi kendimize hatırlatmak için kullanabiliriz.

Atalarımızdan gelen enerjileri şifalandırma çalışmaları yapmak veya Akaşik kayıtları okumak veya meditasyon yapmak istediyseniz , bu zaman dilimi ekstra destek sunacaktır. Ayrıca kendinizi doğal olarak geçmiş yaşamınız ve ruh sözleşmeniz hakkında rüyalar veya sezgisel indirmeler yaparken bulabilirsiniz.

Aldebaran şans ve başarı ile bağlantılı olduğundan, bu günü hedeflerimiz ve hayallerimiz için harekete geçmek ve tezahür çalışmaları için de kullanabiliriz.

Aldebaran'ın enerjisinin portalı yükselirken, kendiniz, sevdikleriniz ve çevrenizdeki dünya için arzu ettiğiniz her şeyi gözünüzde canlandırın. Bu görseli kendiniz için yaratırken zihninizin yeni zirvelere taşınmasına izin verin.
Aldebaran'ın enerjisi çok güçlü olduğu için, özellikle zihinsel düzeyde, kendimizi biraz bunalmış veya endişeli hissedebiliriz, özellikle de fazla düşünmeye eğilimliysek veya zihnimiz dağınıksa.

Düşüncelerinizden bunalmaya başlarsanız, dikkatinizi tekrar nefesinize verin. Ayrıca gözlemlemek için alanınızda bir şey seçmek veya minnettar hissettiğiniz her şeyin bir listesini yapmak da yararlıdır. Bu, her ikisi de stres ve endişeye neden olabilecek geçmiş veya gelecek hakkında düşünmek yerine, düşüncelerinizi daha mevcut bir duruma geçirmenize yardımcı olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık