Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

3 Ağustos 2020 Kova Burcunda Dolunay

Satürn'ün karşısındaki Kova Dolunayı  ciddi düşünme, ciddi iş ve ciddi tartışmalar anlamına gelir. Gecikmeler, konsantrasyon eksikliği ve iletişimdeki zorluklar hayal kırıklığına ve anlaşmazlıklara neden olabilir. Kötümserlik, korku,  meselelerin yanlış ele alınması veya zor kararlar yalnızlığa, üzüntüye hatta depresyona yol açabilir DİKKATLİ Olun ve düşünmeden KONUŞMAYIN!

Kova Dolunayı ile, Önemli kararlar ve iş anlaşmalarıyla daha dikkatli olunmalıdır. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa profesyonel veya güvenilir  kişilerden tavsiye alın.

Bununla birlikte, eleştirel düşünme ve derin araştırma yeteneği, bunu ciddi veya gizli konuları incelemek için iyi bir ay aşaması haline getirir. Pozitif düşünme, detaylara gösterilen özen, sabır ve anlayış bu zorlu yönün üstesinden gelmenin anahtarlarıdır.

3 Ağustos Kova Dolunayı Uranüs etkisi ile  duygusal olarak hassas beklenmedik değişikliklere neden olabilir pek çok kişi için. Açık fikirlilik ve esneklik, değişen koşullara uyum sağlamaya ve heyecan verici yeni fırsatlardan yararlanılmasına yardımcı olacaktır.

Merkür ün Satürn,  ile açısı ve  Uranüs enerjisi değişiklikleri daha zor ve başa çıkması zor bir duruma getirebilir. Dolunay ve takip eden bir hafta boyunca sabırla hareket edilmesi önemli karamsar ya da kırılgan bir tavır ile başkalarının düşüncelerini anlamadan fikir yürütmeyin.   3 Ağustos Kova dolunayı, 20 Ağustos yeni aya kadar gelecek iki hafta boyunca süren bir ay evresi.

20 Temmuz yeni ayı Satürn'ün karşısındaydı, bu yüzden kısıtlamalara, testlere ve zorluklara neden oldu. Olasılıklarla mücadele ederken ciddi bir tutum ve disiplinli çalışmamız önemli her konuda. Kararlılık ve kararlılıkla hedeflerinize odaklanın.

Kova Dolunayında
*Anlık Kararlar ALMAYIN
*Geçmiş Korkulardan ARININ
*Söyleyen değil Dinleyen OLUN
*Öfke Kaygı Korku dolu insanlardan UZAKLAŞIN
*Büyük Değişimler içinde BULUNMAYIN

Kova Dolunayı artan öz farkındalık ile senelerdir yenemediğiniz korkularınızı kaygılarınızı şifalandırıp duygularınızı en saf hali ile yaşamaya hayatınızı iyi ve güzel olanla taçlandırmayı BAŞARABİLİRSİNİZ. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık