Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Mayıs – 4 Haziran Haftalık Numerolojik Etkiler

Kişisel yıl numarası nedir? Hemen kişisel yıl numaranızı hesaplayın! Sayıların Enerjisiyle farkındalık kazanmaya hazırmısınız?

Kişisel Yıl Numaranızı Hesaplayın

Haftalık tahmininizi okumak için kişisel yıl numaranızı bilmeniz gerekecek . Bu rakam sizin için 2023 boyunca aynı kalacak, bu yüzden sadece bir kez hesaplamanız ve ardından her hafta bu numeroloji analizimi okumanız yeterli! Çalışmak gerçekten çok kolay: 2023'e doğduğunuz günü ve doğduğunuz ayı ekleyin yeter. İşte 2 hızlı örnek:

  • 27 Ağustos'ta doğduysanız (bu hesaplamada doğum yılınız geçerli değildir), kişisel yıl numaranız 6'dır çünkü;

           2 + 7 (gün) + 8 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 24

           2+4 = 6

  • 4 Kasım'da doğduysanız kişisel yılınız 4'tür çünkü:

           4 (gün) + 1 +1 (ay) + 2 + 0 + 2 + 3 = 13

           1 + 3 = 4

Kişisel Yılınız 1 ise Haftalık Tahmin

Bu, sizin için son derece sezgisel bir 11. Kişisel Hafta ve Haziran, numeroloji döngünüzde bilge ve içe dönük bir 7. Kişisel Ay olacak. Bu hafta sizi neyin beklediğine dair psişik içgörü kazanmak için rüya çalışması, meditasyon,dan faydalanın. Kararlarınızı ve seçimlerinizi yaparken, yüksek benliğinizi dinleyin mesajı duymayı seçerseniz, çok da yanlış gitmezsiniz.

Kişisel Yılınız 2 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta, numeroloji döngünüzde refah, başarı ve bolluğa odaklanan güçlü bir 8. Kişisel Ay olacak . Zorluklarla dolu bir dönemin sonuna geldiğinizde bu hoş bir haber. Kahkahanın iyileştirici gücü, döngünüzde neşeli, canlandırıcı ve girişken bir 3 Kişisel Hafta olduğu için bu hafta sizin için de çok belirgin. Sizi gülümseten şeylerden daha fazlasını yapın, çünkü bu önünüzdeki yolunuzu aydınlatacaktır.

Kişisel Yılınız 3 ise Haftalık Tahmin

Nümeroloji döngünüzdeki bu hafta sıkı çalışmayı temsil ediyor, bu nedenle  işler değişmeden biraz daha uzun süre sebat etme mesajı getiriyor olabilir. Bu nedenle, bu hafta meselelerin etrafınızda hızlı bir şekilde hareket etmesini beklemeyin, ancak umudunuzu kaybetmeyin çünkü devrilme noktasına sandığınızdan daha yakınsınız.

Kişisel Yılınız 4 ise Haftalık Tahmin

Nümeroloji döngünüzdeki bu hafta, değişim fikrine çok meraklısınız. Bu, hayatınızda oldukça pervasız, dürtüsel bir etki olabilir ama hepimizin buna şimdi ve sonra ihtiyacı var! Bu hafta yeni başlangıçlar için olgunlaştınız ve kendi yolunuzu çizmede başı çekebilirsiniz. Baskı altında hissediyorsanız  dua edin meditasyon yapın. Bu size Evrenden ve yüksek benliğinizden ihtiyacınız olan içgörü ve bilgeliği getirecektir. Unutmayın, mantık tek başına size yol göstermez.

Kişisel Yılınız 5 ise Haftalık Tahmin

Bu sizin için son derece özel bir hafta numeroloji döngünüzde ender bulunan bir enerji Usta Öğretmen sayısı olarak bilinir ve bu hafta gerçekten de başkalarına rehber olabilirsiniz. Ayrıca Haziran gelirken son derece sezgisel enerjiler ile karşı karşıyasınız dolayısıyla bu sizin için ruhsal gelişim için büyük bir fırsat. Yalnızca kendi dar kişisel çıkarlarınız için neyin en iyi olduğunu değil, en yüksek ortak çıkarlar için neyin iyi olduğunu dikkatlice düşünün. Kişisel Yıl 5'te neler bekleyeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kişisel Yılınız 6 ise Haftalık Tahmin

Bu hafta biraz yalnız zaman geçirmek, sezgilerinize ve içsel bilgeliğinize erişmenize yardımcı olacaktır. Nümeroloji döngünüzde içe dönük bir Hafta, bu nedenle cihazlarınızı fişten çekin ve biraz yalnızlık arayın. Haziran sizin için eğlenceli, canlandırıcı bir ay olacak.

Kişisel Yılınız 7 ise Haftalık Tahmin

Nümeroloji döngünüzdeki güçlü enerjiler hakim kendinize hakim olma ve kendinizi kontrol etme konusunda size avantaj sağlar. Haziran sizin için iş odaklı bir kişisel Ay olacak, ancak bu sayı kombinasyonu, zorunlu olarak daha çok çalışmak yerine daha akıllıca çalışabileceğiniz anlamına geliyor.  Bu haftanın numeroloji frekansı sizi yeni bir başlangıca doğru yönlendirirken, şimdiye kadarki çabalarınızın yakında sonuçlanacağını bilin. İyi amaçlarla denediğiniz hiçbir şey boşa gitmez, bu nedenle işler hemen yolunda gitmiyorsa cesaretiniz kırılmasın. Zamana bırakın.

Kişisel Yılınız 8 ise Haftalık Tahmin

Nümeroloji döngünüzdeki bu hadta bir tür bitişler ve kapanışlar yolda. Bu, enerji sizler için zorlu bir dönemin sona ermek üzere olduğu mesajıyla bağlantılıdır ancak Haziran, döngünüzde oldukça pervasız, fevri enerji de hakim bu nedenle bu değişiklikler olurken soğukkanlılığınızı korumakta zorlanabilirsiniz.  Kendinizi sakinleştirmek için meditasyon yapmayı deneyin veya pervasız dürtülerinizi kontrol etmenize yardımcı olabilecek güvenilir bir arkadaşınızla konuşun.

Kişisel Yılınız 9 ise Haftalık Tahmin

Bu, numeroloji döngünüzde bu hafta yeni başlangıç için olgunlaşmıştır. Dahası, Haziran sizin için çok sevgi dolu, şefkatli bir enerji , yani bu güçlü sayıyla fazladan bir bağlantınız var. Yolunuzla ilgili bir seçim yapmanız gerektiğinde, sizi en çok sevenlerden tavsiye alın. Güvendiğiniz biri, eksik olduğunuza dair içgörüye sahiptir ve sizi mümkün olan en iyi sonuca doğru yönlendirmeye yardımcı olabilir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık