Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Mayıs 4 Haziran 2017 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu ♈

Güneş Yükselen ve Ay burcu Koç olanlar,

Aşk hayatınızda son derecek hareketli bir haftanın içindesiniz. Zayıf enerjileriniz yorgunluk ve strese bağlı sağlık sorunlarına karşı dikkatli olun ve kendinize gereken zamanı ayırarak hareket edin. Gökyüzünün sizlere yansıyan enerjisi ile kendi iç dünyanıza yönelip yapacağınız yüzleşmelerle olgunluğa sakinliğe ulaşmanıza yardımcı olacak. Ayrıca kilo probleminiz varsa bu günler diyet için en uygun zamanlardır. Özel hayatınızı zorluklardan sonra iyileştirilebileceğiniz duygu ve öfke kontrolünü dengeleyerek sağlıklı kararlar alabileceğiniz zaman dilimi. Bekar Koçlar sizlerde bu etki ile hayatınızı olumlu yönde değiştirecek insanla tanışabilir bir elmanın iki yarısı gibi birbirinizi tamamlayabilirsiniz. önem daha iyi enerjileri getirecek sizlere. Ketu transitleri sizin için bu hafta daha elverişli enerjileri getirecek. İşbirlikleri ve ortaklıkları başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bu hafta yurtdışına çıkma fırsatı da elde edebilirsiniz. Ortaklıklar veya işbirlikleri iyi sonuçlar verecektir. Sağlık ve finansal konularda iyileşmeler ile moral bulacaksınız. Hafta sonuna doğru ego ve üstünlük duygusu ikili ilişkilerinizde sorunlara neden olabilir dikkatli davranın. Aksi takdirde üzülebilir ilişkinize verdiğiniz zararın pişmanlığını fazlası ile yaşayabilirsiniz.

 

Boğa Burcu ♉

Güneş Yükselen ve Ay burcu Boğa olanlar,

Her bakımdan talihli bir haftayı karşılıyorsunuz. Aile dostlar ve sizi seven bir çok kişinin desteğini alarak iş hayatınızda büyük bir çıkış sergileyebilmenize vesile olabilir. Şans kapıları sizin içeri girmeniz için açılmış durumda. Bu hafta ödemelerinizde gecikmeler olabilir ve masraflar artmaya devam ederken finansal sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Seyahat etmek zorundaysanız, kayıpları ve masrafı önlemek için dikkatli olmalısınız. Aşk hayatınızda ise çarpıcı gelişmeler söz konusu… , Öğrenciler için eğitim araştırmalarında son derece yararlı etkileri getirmekte. Sınavlarda iyi notlar istenilen okul / üniversiteye kabul gerçekleşebilir. Özellikle yabancı üniversitelere kabul için hazırlanan öğrenciler yurt dışından iyi sonuçlar ve iyi haberler bekleyebilirler bu ay. Kısa süreli seyahatlerde siz Boğalar için çok faydalı olacaktır. Bu hafta boyunca uyku düzeninize de önem vermelisiniz. Evli Boğa’lar eş ve eşin ailesinin arasında yaşanacak maddi konularla ilgili gerginlikler ve bu nahoş duruma özellikle dahil edilmeniz için eşin yakınları tarafından baskı altına alınma çabası ile karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Tepkinizi hemen ortaya koymakta sabırlı tavrınızı korumalı fakat eşinize de rahatsızlığınızı ifade ederek bu konuya müdahale etmesi için yanınızda olması gerektiği vurgusunu yapmalısınız. Emin olun yanınızda olacak ve sabrınıza olan hayranlığını ifade ederek ilişkinizi korumak güçlendirmek için elinden geleni yapacaktır sizi gerçekten seviyorsa! Aksi halde uzun süre koruduğunuz sabrınızın tepkisi bunu zorlayanlara büyük bir ders verecek şekilde patlayabilir.

 

İkizler Burcu ♊

Güneş Yükselen ve Ay burcu İkizler olanlar,

Hafta boyunca tutum iletişim ve davranışlarınız önem kazanmakta. Gezegenlerin enerjisi ile özel yaşamınızla ilgili karışık etkiler söz konusu olabilir haklıyken haksız durumda hissetmeniz için yoğun baskılarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle evli İkizler bu dönemde sakinliğinizi koruyamazsanız işler kontrolden çıkabilir zor olan durum çok daha zor bir hal alabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltmek için tüm enerjinizi ortaya koymalı bireysel düşünmenin yanında iş birlikçi davranışlar içinde de olmalısınız. Yaratıcılık gerektiren bir meslek sahibiyseniz bu dönem sizin için biçilmiş kaftan sahne sizin olabildiğince ön planda olun ve kazanın. Haftanın ilerleyen günlerinde beklentilerinize göre kazanımlar elde edebileceksiniz. Hafta boyunca arkadaşlıklarınız size mutluluk getirecektir bir çok konuda. Bu hafta öğrenci ikizler için de olumlu olacak. Pazarlama muhasebe öğrencileri, bu hafta diğer öğrencilere kıyasla iyi sonuç alacaktır. Öğrenci İkizler konsantrasyon ve tek fikirli yaklaşımla hazırlanırsanız en iyi sonuçlara sahip olabilirsiniz. Yüksekokul ve yüksek sınıflara hazırlanan öğrenciler, kendi üniversitelerinden ve başvurdukları üniversitelerinden uygun sonuçlar alabilirler. Öğretmen Satürn’ün transit geçişi, sağlığınız ya da eşinizin sağlığı için dikkatli olmanız için uyarıcı. Dengeli beslenme ve egzersiz yürüyüş vb. Konularına odaklanmanız yararınıza olacaktır. Spor salonlarına üyelik iyi bir fikir olabilir sizler için. Sağlık sorunları olan İkiz’ler bu hafta biraz zorlanabilir kendinizi bitkin huzursuz ve yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi çok fazla yormamalı ve aceleci davranışlar sergilememelisiniz. Aceleciliğiniz eklemler ve kaslarla ilgili zorluklara neden olabilir.

 

Yengeç Burcu ♋

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yengeç olanlar,

İnandığınız konularda mücadeleci davranmanız gereken bir hafta karşılıyor sizleri. Resmi işlerle ilgili sıkıntıları olan Yengeçler olumlu gelişmelerle hakkınız olanı alacak haklı mücadelenizin zaferini kutlayacaksınız. Bu dönemde geçmişle ilgili tahsil edilmemiş alacaklarınızı alabilir finansal konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu süre içinde sezgilerinizin sesine kulak vermeli ve iş hayatınızı bu doğrultuda yönlendirmelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde meslek hayatınızda yükseliş kazançların artışı ve önemli iş teklifleri almanız mümkündür. Durumunuz ve itibarınız yükselecek ve siz işinizle ilgili yeni bir yetkiye sahip olabileceğiniz gelişmeler ile karşılaşabileceksiniz. Özel yaşamınızda ise, Evli olanlar hayat arkadaşlarıyla küçük anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Sınırsız arzularınızı kontrol etmelisiniz; Anılarda yaşamak hiç bir zaman iyi değildir. Eşinizle beklentilerinizi anılarınız üzerinden belirlememelisiniz. Aksi takdirde ayrılmayı gerektiren olaylar sizin bu tutumunuz nedeniyle yaşanabilir.

 

Aslan Burcu ♌

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan olanlar,

Gökyüzü haftanın ilk günlerinde rakiplerden kaynaklanan bir takım entrikaların gün yüzüne çıkmasına sebep olurken sizleri duygusal olarak hayal kırıklığına uğratabilir. Kendi menfaatleri için arkadaş bildiğiniz güven duyduğunuz kişilerin göründükleri gibi olmaması ile yüzleşebilirsiniz. Göksel enerjiler iş hayatınızda popülaritenizi arttırırken işinizi ruhunuzla yapmanın avantajları ile karşılaşacak daha da fazla ön planda olacağınız imkan ve tekliflerle karşılaşacaksınız. Akılcı davranın. Hayata verdiğiniz emeğin güçlü inançlarınızın mükafatını almaya başladığınız özel bir haftadasınız. Kendi işinin sahibi Aslanlar geçmişle ilgili bazı zorluklar yaşayabilirler hükümet veya vergi daireleri ilgili sorunlar sizi rahatsız edebilir. Manevi yönünüz ise güçleniyor özellikle aşk ve aile hayatınızda yolunda gitmeyen pek çok şeyi düzeltebilecek güçlü sevginiz ile pek çok zorluğu aşabileceksiniz. Sevginizi daha güçlü hale getirmeli eşiniz ile yakınlığınızı daha samimi bir hale getirmek için uzlaşmacı olmalısınız. Öğretmen Satürn’ün transiti zorlu olmasına rağmen, biraz sabır size çok şey katacaktır. Açıkçası, Aslan öğrencileri için çok şanslı bir hafta. Kendinizi geleceğe hazırlamanın doğru zamanındasınız. Başarı elde edebilmek için çok güçlü bir şansa sahipsiniz. Bu nedenle, bu haftanın enerjilerini en iyi şekilde kullanmaya çalışılmalısınız.

 

Başak Burcu ♍

Güneş Yükselen ve Ay burcu Başak olanlar,

Temposu yüksek bir hafta karşılıyor sizleri. Göksel enerjiler, Fiziksel ve ruhsal olarak arınmanızı güçlenmenizi ve kişisel bakımınıza zaman ayırıp olumlu sonuçlar almanızı sağlayacak. Bu süre içinde diyete başlayabilir estetik gibi konularda başarılı sonuçlar alabilirsiniz.! Bu hafta içinde yeni bir ev alabilir ev eşyalarınızı yenileyebilir ev ve yuvaya ait beklentilerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ailevi konularda yaşanan gerginlikler kardeşler arasında fikir ayrılıkları yaşanabilir sakinliğinizi koruyarak hareket etmelisiniz. Kronik sağlık sorunları ilgili komplikasyonlara dikkat etmelisiniz. Genel olarak gerginliklerin içinde olmamaya özen göstermelisiniz.. Hafta sonuna doğru yeni bir işe başlamaktan uzak durmalı verilen sözlere itimat etmeden hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda gergin etkiler yaşanabilir. Aynı şeyleri tekrarlar sizin için geri tepebilir aceleci karar almamaktan kaçınmalısınız. Bekar Başaklar size aşık partnerinize daha yakın olursanız ilişkinizin pozitif yönde ilerleyeceğine emin olabilirsiniz.

 

Terazi Burcu ♎

Güneş Yükselen ve Ay burcu Terazi olanlar,

Bu hafta duygusal hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesai arkadaşlarınız kendi isteklerini uygulatabilmek için sizi öne sürebilir bu oyuna gelirseniz işinizden olabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Terazi’ler olumlu diyaloglar kurarak eğitiminizi ilgilendiren önemli destekler alabilirsiniz. Aşkın gezegeni Venüs transiti evli Teraziler için kıskançlıklardan korkulardan uzak durulması noktasında uyarıcı aksi halde ilişkiniz bozulacaktır. Eşinizle iletişime önem vererek onu önemsediğinizi hissettirecek baş başa kalacağınız ortamlar hazırlayabilir ilişkinizde ki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Dürtüler ile dedikodular ile değil gerçeklerle hareket edin. Akrabalarınız kişisel hayatınızda düşmanınız olabilir. Her hangi bir yanlış anlaşılmanın olası bir parçalanmaya neden olabileceğini fark etmeli düşmanlarınıza onları besleyecek tuzaklara düşerek koz vermemelisiniz. Öğrenci Teraziler bu hafta biraz daha duyarlı ve kendi merkezinizde kalarak ilerlemeniz gerektiği vurgusunu yapmakta. Etki altında kalıp başarınızı gölgelemek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız. Bu hafta içinde ek bir iş edinebilir az maliyetle kendinize yeni gelirler elde edebileceğiniz imkanlar yaratabilirsiniz. Aklınızı hayal gücünüzle birleştirip harekete geçmelisiniz. Yine bu dönemde ilişkisi olmayan Terazi’ler iş ya da eğitim hayatınızda tanışacağınız birinden çok etkilenebilir duygularınızın karşılık bulması ile keyifli ve kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

Akrep Burcu ♏

Güneş Yükselen ve Ay burcu Akrep olanlar,

Bu hafta beraberliği olmayan ve ilişkisi sürüncemede devam eden Akreplerin hayatına netlik kazandıracak ve doğru yerde doğru insanla karşılaşmanın getireceği güzellikleri sunacak. Bugüne kadar Evlenmediyseniz ve hayatınızda aşık olduğunuz biri varsa , Evlilik kararı alabilirsiniz. Aşk ve iş hayatınızda beklentilerinizin üzerinde olumlu olaylar söz konusu olacaktır. Sizler yeter ki geçmişten gelen ayak bağı olan kişi ve olaylara karşı kararlı bir tavır sergileyerek mutluluğunuzu kimsenin bozmasına izin vermeyin. Bu hafta gezegensel enerjiyi doğru kullanabilirseniz kendi işinizi kurabilir var olan işinizi geliştirebilir karlı ortaklıklar iş birlikleri yapabilirsiniz. Yatırım planları yapmalı güvendiğiniz insanların fikir ve önerilerini alarak hareket etmelisiniz. anacaktır. Bu hafta sert sporlar yapmaktan uzak durun. Özel yaşamınızda ise çocuk sahibi Akrepler eşinizle çocuk ya da çocuklarınız için tartışmalar yaşayabilir sorumluluklarını yerine getirmemelerinden kaynaklanan gerginlikler ile uğraşmak zorunda kalabilir ilişkinizle ilgili kaygılara kapılabilirsiniz.. Öğrenci Akrepler eğitimde ki azimli gelişiminiz başarıyı getirecektir sizlere.

 

Yay Burcu ♐

Güneş Yükselen ve Ay burcu Yay olanlar,

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Değişimle bütünleş. Bu hafta iş değişikliği ya da farklı bir sektöre yönelmeyi düşünüyorsanız bu süre içinde ilk adımı atmalısınız. İş hayatınızda popülerlik artacak ve meslektaşları ve iştirakçilerinizden koşulsuz destek alabileceksiniz. Eski ve uzun süredir devam eden bir anlaşmazlığı haksızlığı ise siz kazanacaksınız ve bu sizin lehinize olacak. Düşmanlarınız yenilecek ve siz adaletin gerçek anlamda işliyor olması ile inançlarınızı daha güçlü hale getirebileceksiniz. Uzun zamandır elden çıkarmak için çabaladığınız bir mülk iyi bir fiyata alıcı bulabilir oradan aldığınız parayla daha iyi bir yatırım gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz. Bu olumlu etki aşk hayatınıza da yansıyacak. Son derece tutkulu duygulu anlayıp anlaşılacağınız bir beraberliğe adım atabilir beraberliğinizi kısa süre içinde resmiyete dökme kararı da alabilirsiniz. Bu hafta göksel enerjiler sizleri her zamankinden çok daha fazla enerjik cesaretli ve girişimci davranmaya yöneltecek. Bu süre içinde sportif aktivitelere yönelebilir fazla kilolarınızdan kurtulabilir ilgi duyduğunuz bir hobinize zaman ayırabilirsiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Yaylar sizlerde ilişkinizde ki sorunları büyük bir cesaretle dile getirerek tek taraflı fedakarlıkların yorgunluğunu artık kaldıramayacağınızı belirten cümlelerinizle ilişkiyi sonlandırarak yola tek başına devam etme kararı alabilirsiniz.

 

Oğlak Burcu ♑

Güneş Yükselen ve Ay burcu Oğlak olanlar,

İş ve eğitim hayatınızda şanslı bir hafta ayrıntılara verdiğiniz önem çalışma disiplininiz dikkatleri üzerinizde toplamanızı sağlayacak ve pek çok kişinin desteğini alacaksınız. Akrabalarınız eski eş ya da sevgiliniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle işlerinizi mutluluğunuzu bozmak yükselen enerjinizi al aşağı etmek isteyen geçmişte hayatınızda öyle ya da böyle yer almış kişilerin oyunları gün yüzüne çıkabilir. Kararlı olmalı ve başarınızı mutluluğunuzu bozmak isteyen insanlara iyi bir ders vermelisiniz. Bu hafta boyu dikkat etmeniz gereken bir diğer konuda yaşadıklarınız karşısında psikolojik dengenizin bozulmaması olmalı. Bunun önüne geçmek için sevdiğiniz insanla daha fazla vakit geçirmeli zihninizi bunaltan enerjileri sevginin gücü ile alt etmelisiniz. Özel yaşamınız da evli Oğlak ’lar eski konular ve akrabalarınız ile yaşadığınız sorunların ilişkinize yansımasıyla geçirdiğiniz zorlu günlerden sonra anlayış ve saygıyla ilişkinizi güçlendirerek var olan problemleri aşarak sevdiğiniz insanın güvenini de sevgisini de yeniden kazanabilmek elinizde. Bu hafta boyunca eş ya da sevgilinize zaman ayırmalı ve sevginizi göstermekte çekimser kalmamalısınız. Bekar Oğlaklar ise süregelen ilişkilerini resmileştirmekle ilgili kararlarını bir kez daha düşünmeli ve acele etmemeliler. Satürn’ün transit geçişi çok elverişli değildir, bu nedenle hayatınızda bazı engeller ve sorunlar olabilir, ancak diğer olumlu geçici etkiler size daha iyi sonuç verecek ve bu da gerekli istikrar ve gerekli iyi etkileri verecektir. Öğrenci Oğlaklar başarı için çabalarınızı ortaya koymanız gerekli. Başarı kolay olmayabilir sizler için. Açıkçası, sıkı çalışmanız gereken enerjiler söz konusu.

 

Kova Burcu ♒

Güneş Yükselen ve Ay burcu Kova olanlar,

Bu hafta boyunca hırslı davranışlar pişmanlıkları beraberinde getirebilir. İş hayatınızda dikkat etmeniz gereken konu ticari olarak risk gerektiren işlerden uzak durmalı kendinizi ispatlamak arzusu ile yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Bu hafta ısrar ve saplantı derecesinde yüksek merak hemen her konuda başınızın ağrımasına haklıyken haksız duruma düşmenize ve ikili ilişkilerinizde hukuki konuların gündeme gelmesine neden olabilir DİKKATLİ davranın. Bu hafta alım satımlar ve ortaklıklarda kredi başvurusunda bulunmak gibi konularda dikkatli olmanızda yarar var. Finansal konularda olumlu bir aydasınız birikim yapabilirsiniz yatırımlar için ise doğru zamanı beklemeli acele etmemelisiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde Ek bir iş aracılığı ile gelirlerinizde artış yaşanabilir. Uzun vadeli finansal yatırımlar hayatınızın en büyük ve şanslı güvencesi olabilir. Özel yaşamınızda ise tutkularda romantizm de yüksek enerjiler olarak yansıyacak hayatınıza. Kişisel hayatta, kaynakların yetersizliği ve bu nedenle ortaya çıkan rahatsızlıklardan dolayı sorunlar yaşanabilir. Hukuk ve resmi dairelerde işleri olan Kova’lar bu dönem içinde beklenmedik hamlelerle karşılaşabilir yenilginin hırsıyla hareket etme eğiliminde olabilirsiniz. Sizlere tavsiyem daha fazla zarar görmemek adına uzlaşmacı olmalı ve çözüm odaklı hareket ederek zararın büyümesini engellemelisiniz. Hafta sonuna doğru yolculuklarda iptaller aksamalar söz konusu olabilir. Aile hayatınızda büyüklerle ilgili sorunlarla uğraşabilirsiniz.

 

Balık Burcu ♓

Güneş Yükselen ve Ay burcu Balık olanlar,

Hafta boyunca duygularınızı dengelemekte zorlansanız da her şey sizleri daha iyiye taşımak için ilerliyor bunun bilincinde olarak hareket etmelisiniz. Geçmişte çözüme kavuşturulmamış pek çok meselenin iç yüzü tüm çıplaklığı ile ortaya çıkabilir ve bunun sonucunda alınan yeni kararlar alarak dostlarınız ile bağlarınızı güçlendirirken maddi konularda da ortaklaşa hareket etmenin avantajları ile karşılaşabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konular özellikle evli Balık’lar eşinizi yakınlarının yaptığı yanlış davranışlardan sorumlu tutar tarzda hareket etmemek olmalı, Ayrıca resmi evraklar anlaşmalar dikkat gerektiren konularda hassas davranmalısınız. Aksi takdirde resmi daireler ile ilgili sıkıntılar ve finansal zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Bu hafta kaygılarınız, çoğunlukla çocukların meselelerinden kaynaklanabilir. Annenizin sağlığı sizi endişelendirebilir. Öğrenci Balıklar sizlerde eğitim hayatınız ile ilgili sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, engeller ve güçlükleri aşmaya çalışın.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun...
Dr.Astrolog Şenay Devi
İletişim:+902125833276
GSM:+905392061953

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık