Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

29 Ekim - 4 Kasım 2018 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz.

Yılın 2nci haftası ile birlikte kişisel gelişiminize yönelerek sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız faydanıza olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız., Özel hayatınızda ise beraberlikleri devam eden Koçlar karşı tarafın haksız davranışları karşısında gergin zamanlar yaşayabilirsiniz.

Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağından sizde değiştiremeyeceğiniz olayların üzerine ya gitmeyecek ya da giderek birlikteliğinizi sona erdireceksiniz. Beraberliği olmayan Koç burçları ise size ilgisi olan kişinin yakınlaşması ile sürpriz bir beraberliğe adım atabilirsiniz. 

Boğa Burcu

Gökyüzü sizi yaşamın her alanında güçlü kılıyor bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Birlikte çalıştığınız insanların görüşlerini dikkate alırken sizi mecbur hissettirmelerine de izin vermemelisiniz. İş hayatınızda finansal olarak ta şartlarının iyileşmeye başlaması ile iş ilişkilerinizi güçlendirmek için iletişime önem verin ve uzun zamandır ertelediğiniz görüşmelerinizi hafta boyunca yapmaya odaklanın.  Bu hafta işiniz ile ilgili  yeni teklifler alabilir aynı anda iki iş birden yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise siz bekar Boğalar işiniz gereği tanıyacağınız biri ile romantik bir başlangıç yaşayabilirsiniz. Evli ya da beraberliği devam eden Boğa’lar birlikte olduğunuz insanın üzerine düşen fedakarlığı yapması ile  endişeleriniz ortadan kalkıyor.

İkizler Burcu

Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz.

Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız.  İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Kendinize her konuda yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta ayrılık kararı aldığınız ilişkiniz ile ilgili pozitif yönde gelişmeler yaşayabilir ilişkinize bir şans daha tanıyarak olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Bekar İkizler bu hafta sonuna doğru etkilendiğiniz kişi ile romantik gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Yengeç Burcu

Gökyüzü  finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte.  Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmemeli kendi sorumluluklarınızı yerine getirip beklemede kalarak hareket etmelisiniz.

Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavrınızı koruduğunuzda hem saygınlığınızı hem kazanımlarınızı arttıracaksınız. Hafta ortasından itibaren finansal akışınızda rahatlamalar  söz konusu bu süre içinde hesaplarınızda incelemelerde bulunmanız gözden kaçırdığınız alacaklarınızı isteyebilirsiniz haftanın ilerleyen günleri ile birlikte önemli fırsatlar ve iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşırı güven ve sevginin karşılığını alamadığınız düşüncesi sizlere ayrılık kararı almanıza neden olabilir. Bekar Yengeçler bu hafta yakınlaşmalılar söz konusu olabilir. 

Aslan Burcu

Gökyüzü çalışma hayatınızda yolunda gitmeyen pek çok şeyin üstesinden geleceğiniz enerjileri barındırmakta bu hafta  sorumluluklarınızda kazanımlarınızda artmaya başlıyor. Hangi meslekte olursanız olun zamanı doğru kullanabilmeniz için akılcı çözümler ve ataklar da bulunmanız önem taşımakta.

Bunu başardığınızda zamansızlıktan şikayet etmeyecek ve çok daha verimli olabileceksiniz. Sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız her hangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız gereken bir haftadasınız iltihaplar günlük hayatınızı etkileyebilir dikkatli davranın. Ortaklaşa iş yapmayı düşünen Aslan’lar bu hafta şartların oluşması ile olumlu girişimlerde bulunabilirler. Kanuni ve bürokratik engelleriniz varsa bu hafta hepsi çözüme kavuşuyor. Bu hafta eğitim hayatlarınızda da başvuruda bulunduğunuz talepleriniz olumlu şekilde neticelenebilir.

Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa değerlerde buluşarak sorunlarınızı aşabilirsiniz.  Bekar ve ilişkisi devam eden Aslan’lar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilirler.

Başak Burcu

Bu hafta İş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz.

Atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir. Özel hayatınızda ise eşinizin duygusallığını anlamakta zorlanabilir kuşkularınızla ona ve kendinize hayatı zehir eden tutumlar içinde olabilirsiniz dikkatli olun karşı taraf duygusal patlamalar yaşayarak bu tavrınıza yeter diyebilir.

Bekar Başak’lar ise hayatınızın aşkıyla karşılaşabilirsiniz. Yine ilişkisi devam eden Başak’lar birlikte olduğunuz kişinin bir yalanını yakalayarak ondan tamamen uzaklaşabilirsiniz. 

Terazi Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda şartlarınızın iyileşmeye başlaması ile birlikte başvuru ve girişimlerinizin olumlu yaklaşımları beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjiler ile enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizde ki problemleri de ortadan kaldıracaksınız.

Ev ve iş hayatınızda yaşanan gerginlikler ortadan kalkıyor. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile  ne kadar özverili davransanız karşılığını aşk ile alacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk enerjileri hakim gökyüzünde sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz. 

Akrep Burcu

Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği Diplomasiyi elden bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak sizler için.   Öfke kontrolü aile ve iş hayatınızda fazlası ile önemli sizler için. Bunun yanı sıra hukuki sorunlar problemler yaşayan Akrep’ler dikkatli olmalılar.

Özel hayatınız da eş ya da sevgiliniz ile haklı çıkmak adına aracılar ile konuşmak ya da tamamen yaptıklarınızdan uzaklaşıp masum bir tutum sergilemek üzebilir sizleri.. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun bir zamandır 

Yay Burcu

Bu hafta iş hayatınızda yaşanan gelişmelerle kazanımlarınızı arttıracaksınız.  Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakınlarınızın iş  ilişkilerinize müdahil olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde toparladığınız işleriniz bu müdahalelerden dolayı bozulabilir. 

Özel hayatınız  da önem kazanacak eş ya da sevgiliniz ile bir birinize anlayışlı davrandığınız takdirde sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu dönem çocuk isteyen çiftler için oldukça uygun enerjileri barındırmakta. Bekar ve ilişkisi devam eden Yay’lar ilişkinizde yanlış anlaşılmalar hızlı bitişlere yol açabilir. 

Oğlak Burcu

Bu hafta finansal konularda  beklenmedik sıkışıklar yaşayabilir hukuki zorluklar yaşayabilirsiniz. İş ve finansal konularda hızla gelişen olaylara müdahale etmekte zorlanabilirsiniz.

Özellikle aile bireylerinizin söylemleri iş ve özel hayatınızda düşünmeden kararlar almanıza ve büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta eğitim hayatınızda anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun. Özel yaşamınız da ise bencilliğiniz söylediğiniz kırıcı sözlerin hiç beklemediğiniz şeylere neden olması ile şok edici gelişmeler ile karşı karşıya kalabilir.

Kaybetmenin ne demek olduğunu yaşayarak öğrenebilirsiniz. Bekar Oğlaklar ise yakınlarınızın etkisi ile alacağınız kararlar pişmanlıklar ile sonuçlanabilir. 

Kova Burcu

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla başkaları ile değil kendinize güvenerek ilerleyeceksiniz. Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal zorluklara karşı zekice davranarak doğru davranışlarda bulunarak yaşanan olumsuzluklardan zarar görmemeyi başarabilirsiniz.

Aşk hayatınızda ise bu hafta şanslı bir haftanın içine giriyorsunuz. Evli ve ilişkisinde devam eden Kova’lar sevindirici gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Bekar Kova’lar sizlerde duygu dolu bir ilişkiye başlayabilirsiniz. 

Balık Burcu

Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destek  ile karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. İş ve Eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli gerçekçi hareket etmelisiniz.

Özel hayatınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eş ya da sevgilinizin haksız yorumları ve suçlamaları yüzünden gergin zamanlar yaşayabilirler. Hiçbir ilişkide fedakarlık tek taraflı olmayacağını görmeli karalar almanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. 

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık