Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Mayıs 3 Haziran 2023 Tarihlerine Dikkat!

28 Mayıs-  3 Haziran arası geçişte Rahu, Borsa, Hava Durumu, Depremler, Yangın ve Hava Kazalarında insanları büyük ölçüde etkileyen olaylara neden olur!

Rahu Ejderhanın başı 28 Mayıs - 3 Haziran 2023 Tarihleri ​​Arasında 7 Gün Boyunca Yılan Isırığı Gibi En Zehirli enerjisi ile etkili gökyüzünde. 19 Mayıs'taki Yeni Ay'dan başlayarak 4 Haziran 2023'e kadar gezegen konumlarının yerleşim sırasındaki etki 8 Kasım 2016 gibi paralel. Rahu normal hareketi geriye dönüktür ve bir ay içinde Güneş ve Ay Rahu ve Ketu'ya yaklaştığında 1 veya 2 gün boyunca direkt hale gelir. Benim araştırmam, Rahu'nun 3 günden fazla direkt hale gelmesinin, özellikle Rahu'nun düzenleyicisi de navamshada etkilendiğinde, bu enerjinin ortalığı kasıp kavurduğudur. Yaşam Veren Güçler Aydınlatıcılar da etkilendiğinde Rahu, Borsa, Hava Durumu, Depremler, Yangın ve Hava Kazalarında İnsanları büyük ölçüde etkileyen olaylara neden olur . Rahu da tahmin edilemez ve masayı alt üst eder ve Satürn ve Mars da etkilendiğinde ateşe benzin dökülmesi gibi bir etki yaratır.

8 Kasım 2026 tarihinde Rahu ateşli bir burç olan Aslan'da Doğrudan hareket halindeydi ve Rahu Güneş'in düzenleyicisi zayıflıyordu.Mevcut koşullarda ayrıca Rahu'nun ateşli burç Koç'taki ve düzenleyici Mars'ın 10 Mayıs'tan itibaren zayıflamadaki benzer gezegen konumlarına sahibiz. 30 Haziran 2023 ve Rahu 28 Mayıs - 3 Haziran 2023 arasında doğrudan hareket halinde. Güneş İkizler navamşasına girdiğinde ve 1 Haziran 2023 saat 19.55'te etkilenmeye başladığında tabloya bakın.

Kesinlikle 28 Mayıs 3 Haziran zaman dilimlerinde İnsanları Yatırımlar için uyarıyorum.. Rahu analizleri alt üste çevirerek gerçek olabilir ama normalde Hisse Senedi Piyasalarında ve Ülkelerin Mali koşullarında büyük göçük yaşanma ihtimali yüksek. Pakistan en çok etkilenecek ülke olacak. Evlilikler ve Evlilik ve Kutlamalarla ilgili her türlü olay, Rahu ve Evlilik için Yukarı Karka nedeniyle ve burçta Gerileyen gezegenler varken Dara Karka nedeniyle tavsiye edilmez. Rahu, pek çok ülkenin kayıplar temel haritasının 12. evinde Yerleştiğinden, bu 7 günlük süre için her türlü afet ve özellikle Borsa Hava Durumu, Depremler, Politika ve Pek çok Ülkedeki Genel Durum için uyarı çanları çalıyor. Rusya da 8. evdeki Rahu Transitinden dolayı zarar görebilir. Transit Ülkelerin 4/10 ekseninde yer alan Rahu da olumsuz etkilenecektir. Daha önce de tahmin edildiği gibi depremler yoğunluk küresinde gerçekleşiyor. Meksika Depremi de tahmin edilen bir depremdi.

DÜNYA ÜZERİMİZDEKİ ETKİ VE ETKİSİ BHUJ DEPREM 2001 VE JAPONYA TSUNAMI 2011 SIRASINDA ÖNEMLİ TRANSİT MARS SATURN'E 8. BÖLÜMÜNDEN BAKIYOR. BU NEDENLE DÜNYA TRAJEDİSİ, ÖZELLİKLE DEPREMLER! Japonya, Endonezya, Meksika, Hindistan, Nepal Bangladeş, Çin gibi ülke 30 Haziran 2023'e kadar bu tür olaylara eğilimlidir. ABD borç limiti için kararlar 3 Haziran 2023'e kadar iyi değil. VE BU GEZEGENLER 9. EVDE TRANSİTTE VE MARS 3 HAZİRAN 2023 TARİHİNE KADAR NATAL RAHU OLUMSUZ DURUMLAR ÜZERİNDEN TRANSİTTEDİR.

 NOT: Yatırım tavsiyesi değilidir! Astrolojik olarak yapılmış genel bir eğitim analiz çalışmasıdır. Kişi yada kurumların yapacakları yatırımlardan sorumlu değildir!

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık