Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

28 Kasım - 4 Aralık Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Zorlu geçen bir haftanın ardından hayatınızı yeniden yapılandırabileceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. Gezegensel geçişler sizlere engeller çıkarsa da söz inançlarınız cesaretiniz ve olgunlaşmanız sayesinde büyüme fırsatlarını da beraberinde getirecek. Yüksek öğrenim eğitsel konular gündeminizde yer alabilir yarım kalan eğitim hayatınıza geri dönebilir bu konularla ilgili fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Göksel etkiler bu hafta sizlere meslek hayatınızda yeni fırsatları getirebilir. Yeni bir alana yönelebilir mesleki olarak olumlu bir değişimin yeniliklerin içinde yer alabilirsiniz..

Sağlık: Genel anlamda hafta boyunca sağlığınız için oldukça pozitif etkiler hakim. Ruh ve beden sağlığınızı güçlendirmek için yoga meditasyon gibi kişisel gelişimle ilgili konulara yönelebilir başarılı sonuçlarla kendinizi baştan aşağıya yenileyebilirsiniz.

Aşk: Haftanın ilk gününden itibaren yarım kalan bir aşk hikayesi tekrar karşınıza çıkabilir ve bir anda evliliğe giden yolda ilk adımı atabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Sorunlu bir evlilik ya da uzun süredir devam eden yorucu bir ilişki içindeyseniz farklı arayışlara yönelebilir geri dönüşü mümkün olmayan hatalar yapabilirsiniz.

Kariyer: Son 3 ayın yorucu enerjilerini arkanızda bıraktığınız başarılı çıkışlar elde edeceğiniz yenilikler ve kazançların haftasındasınız. Meslek hayatınızda değişimler farklı görevler ve daha önce yapmadığınız bir alana yönelebilir istikrarlı bir sürecin içinde bulabilirsiniz kendinizi. Finansal olarak kazancınızda sürekliliğin olması ayın 2nci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi yada planladığınız bir yatırım planınızı bu hafta içinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

BOĞA: Haksızlığın sonlandığı emeğin sabrın inancın mükafatını aldığınız güçlü olduğunuzu hissettiğiniz ve hissettirdiğiniz güçlü enerjilerle dolu bir hafta karşılıyor sizleri. Yaşadığınız huzursuzluklar acılar yerini kalıcı güven ve mutluluk ve aşka bırakacak. Acılara neden olanlar içinde son derece sancılı bir dönem başlayacak. Finansal konularda ise meslek hayatınızda iş birlikleri ortaklıklar yurt dışı ile ilgili iş ve eğitim hayatınızda yaşanacak gelişmeler meslek hayatınızda devrim niteliğini taşıyacak güçte. Gücünüzün farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrara doğru yürüyün. göre, Hafta boyunca iş hayatınızda temponuz artacak iş birliklerine açık olun girişimci davranın ve hiç bir şeyin sizi yolunuzdan alıkoymasına izin vermeyin.

Sağlık: Tüm yaşam alanlarınızı evinizi iş yerinizi yatağınızı huzurlu hissedeceğiniz şekilde düzenlemeli size ağırlık veren yoran her şeyi yenilemeli ruhunuzu bedeninizi sevmeli kendinize değer vermelisiniz.

Aşk: Aşk hayatınızda yüreğinizin aşk ile aydınlanacağı enerjiler hakim olmaya başlıyor. Hafta boyunca Aşktan yana her şey olumlu ilerleyecek sizler için. Bekar Boğa’lar hafta sonuna doğru sizi aşkla sevip yüceltecek o özel insanla bir araya gelebilir aşk dolu bir beraberliğe ilk adımı atabilirsiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınızın en güçlü ve etkili zamanları başlıyor sizler için. Kendinize olan güveniniz sizleri başarıya taşıyor. Yaptığınız işte itibarınız her geçen gün daha da artacak. Var olan işinizi büyüterek aynı anda birden fazla işi bir arada ilerletebilirsiniz. Yeni fikir ve oluşumların içinde yer almadan iki kez düşünün ve her türlü ayrıntıyı hesapladıktan sonra değerlendirmeye alın. Mali konularda hatırı sayılır birikimler elde edebilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konu harcamalarınız ve anlık kararlarla yatırımlar gerçekleştirmemeniz olmalı.

 

İKİZLER: Uyanış ve farkındalığı deneyimleyeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. Stresli ilişkiler ve iş hayatınızda yaşadıklarınız ikili ilişkilerinizde yaşayacağınız yüzleşmeler ve bunun getirdiği farkındalık ile iş ve özel yaşamınızda size zarar veren alışkanlıklarınızı değiştirerek hayatınıza yeni bir yön verebileceksiniz. Yorucu ilişkiler ve maddi zorluklardan sonra yenilenip dibe vuruştan sonra yükselişe geçeceğiniz özel bir haftadasınız. Aşk hayatınızda ise özellikle Evli İkizler aileye katılan yeni bir bebekle mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. Beraberliği devam eden sorunları karşılıklı olarak çözüme kavuşturabilir bitmek üzere olan ilişkinizi AŞK ın gücü ile iyileştirebilirsiniz.

Sağlık: Uzun süredir uğraştığınız kronik bir sağlık sorununuz varsa bu hafta tedavinizden şifa bulabilirsiniz.

Aşk: Bu hafta aşk hayatınız oldukça karışık olabilir. Sizlere tavsiyem acele kararlar vermemeli duygularınızın net olduğundan emin olmalı kızgınlıkla kararlar almamalısınız. Bekar ve yeni bir ilişkiye adım atmak üzere olanlarınız ise kararlarınız netleşmesi ile ve kalbiniz size doğru insana doğru yöneltecek.

Kariyer: Bu hafta günü iş arıyorsanız bulabilir kendinizi işinizi kurabilirsiniz Çalışan İkizler ise bu hafta sonuna doğru terfi ya da zam alabilirsiniz. Kendi işinin sahibi İkizler yatırım fırsatlarını kısa sürede değerlendirmelisiniz ev araba gibi gayrimenkuller kardeşlerle yapılacak ortak yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz.

 

YENGEÇ: Hayatınızın her yönünde istikrar huzur bulduğu olumlu etkilerle dolu bir hafta karşılıyor sizleri. Kuruntu kaygı ve karamsarlıktan uzak durun..

Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir hafta sizler için fakat iletişime önem vermeniz koşulu ile yeter ki küçük meseleleri büyük sorunlar haline getirmeyin ve kimsenin de ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmasına izin vermeyin.

Sağlık: Baş ve diş ağrıları gibi sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Bunun dışında ciddi bir sağlık sorununuz olmaması için olumsuz enerjileri düşünceleri zihninizden uzaklaştırmayı başarmalısınız.

Kariyer: Bu hafta finansal konularda bilinçli işbirlikleri ve doğru kararlar alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

 

ASLAN: Gökyüzü bu hafta aile bireyleri ile ilgili sorunlar fikir ayrılıkları yüzünden tartışmalar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Değiştiremeyeceğiniz şeyleri kabul etmeli ne kendinizi ne yakınlarınızı üzmemelisiniz. Zekanızı Sanatsal yeteneklerinizi ortaya koyacağınız gerçekçi tavırlarınız ile maddi manevi yaşamınızı doğruya yönlendirebileceğiniz özel bir haftadasınız yapabileceklerinizi belirleyin ve yeteneklerinizin hakkını vermekte tereddüt etmeyin.

Sağlık: Bu hafta süregelen sağlık sorunlarınızı önemsemelisiniz kalp ve omurilikle ilgili sağlık sorunlarınızla ilgili ihmalkar davranmamalısınız. Zihinsel sorunlar merkezi sinir sistemine bağlı sağlık sorunları söz konusu olabilir dikkatli olmalısınız.

Aşk: Gökyüzü bu hafta Aşk hayatınızda gerginliklere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle evli Aslanlar eşinizle küçük tartışmaları büyütmemeli karşı tarafın hatalarını irdelerken kendi yaptıklarınızı da görmezden gelmemelisiniz ilişkinizi çıkmaza sokacak sonrasında pişmanlık duyacağınız davranışlarda bulunmamaya dikkat etmelisiniz. Bekar ve ilişkisi belirsizlik ile süregelen Aslanlar ilişkinize bir şans daha vermenin mutluluğu yaşayabilirsiniz.

Kariyer: İş hayatınızda finansal konularda iyi etkilerle dolu bir haftadasınız. Kazanç itibar ve yükselme sizleri istediğiniz noktaya taşıyacak enerjiler söz konusu.

 

BAŞAK: Hayatınızda sürekli tekrar eden başarısızlıklardan yenilgilerden mutsuzluklardan uzaklaştığınız yeni başlangıçlar olumlu enerjilerle yapılanacağınız harika bir süreç karşılıyor sizleri. Haftanın ilk günleri aile bireyleriniz arkadaşlarınız eş ya da sevgilinizle ilişkilerinizde başkalarından dolayı gerginlikler yaşanabilir anlamadan dinlemeden peşin hükümlü yaklaşımlar içinde olmamalısınız. Sakinliğiniz krizleri en aza indirecektir. Ya kaygılarınız ve haklı çıkma arzunuzla ön yargılı yaklaşacak ilişkilerinizi zedeleyecek ya da sakinlikle her zorluğu aşacaksınız.

Sağlık: Bu hafta mide bağırsak ve cildinizle ilgili sağlık sorunları yaşayabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri.

Aşk: Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar Aşk gönül kapınızı çalacak siz yeter ki cesaretli davranarak ilişkinizi sahiplenin.

Kariyer: Bu hafta iş hayatınızda yaşanan değişimi akıllıca değerlendirmelisiniz. Kendi işinizin sahibiyseniz alacağınız cazip bir ortaklık teklifi ile işinizi büyütebilirsiniz. Finansal konularda da iyileşmeler söz konusu.

 

TERAZİ: Gökyüzü iş ve özel yaşamınızla ilgili karışıklıklara krizlere yanlış anlaşılmalar yüzünden zorluklara karşı dikkatli sabırlı ve sakin olmanız için uyarıyor sizleri bu hafta. Aile bireyleri ya da ortaklarınız ile ortaklaşa gayrimenkul ya da ticari ilişkileriniz varsa kendi aranızda buna bağlı sorunlara karşılaşabilirsiniz. Sizlere tavsiyem inatçı tavırlardan sakının zor olan durumları daha da zora sokmayın. Uzun bir süreçtir ardınızda kalan başarı emeğin mükafatını almaya başladığınız güçlü bir değişim sürecinin olduğu bir haftadasınız.

Sağlık: Bu hafta böbreklerinizle ilgili sağlık sorunlarına karşı dikkatli olmanız da fayda var.

Aşk: Bu hafta aşkta huzuru yakalamanın şifresi GÜVEN birlikte olduğunuz kişiye güvenmeyi öğrendiğiniz takdirde evli ve ilişkisi devam eden Terazi’ler her şey yoluna girecek. Bekar ve ilişkisi olmayanlar ise aşk hayatınızda yaşanacak olumlu etkilerle sevip sevileceğiniz hayatınızı birleştireceğiniz gerçek aşkın içinde bulabilirsiniz kendinizi. Mutlu olmak istiyorsanız başkalarının ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmalarına izin vermemelisiniz.

Kariyer: Hafta boyunca iş değiştirmek ve yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemeli var olan şartları korumak ve geliştirmek için kararlar almalısınız. Haftanın 2nci gününden itibaren ortaklaşa işlerden gelecek kazançlar elde edebilirsiniz.

 

AKREP: Yaşadığınız zorlukların sınavını başarı ile geçip tepkilerinizi kontrol altında tutabilmenin güzelliklerini yaşayacağınız özel bir haftadasınız. Maddi konularda olumlu gelişmeler alacakların tahsili yeni bir iş imkanı özel yaşamda pişmanlık duyup özlem çektiğiniz konularla yaşanacak gelişmelerle ilişkileriniz güçleniyor ve siz kazanmaya başarıya erişiyorsunuz.

Sağlık: Sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmalısınız özellikle geçmişte geçirdiğiniz bir rahatsızlık varsa iki kere dikkat edin. Bu süreçte erken teşhis sizi zorlayacak sağlık sorunlarının önüne geçecektir.

Aşk: Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep’ler hiç kimsenin ilişkinizi bozacak huzurunuzu kaçıracak davranışlarda olmasına izin vermemeli korumacı tavrınızı net bir şekilde ortaya koymalısınız. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayanlar Akrepler de aile büyüklerinin de karışacağı tatsız gelişmelerle kendi istek ve kararlılığınızla ilişkinizi sonlandırabilirsiniz.

Kariyer: Hafta boyunca işinizle ilgili uzun ve kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz. Finansal konularda alacak vereceklerden uzak durmalı duygularınızla değil aklınızla hareket etmelisiniz aksi halde zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

YAY: Gökyüzü köklü ve kalıcı değişimleri yaşayabileceğiniz bir hafta da olduğunuza dikkat çekmekte belirsizliklerden unuttuğunuz güzellikleri deneyimleyeceğiniz enerjiler söz konusu. Sizi yoran kıran hatalar yapmanıza pişmanlıklara neden olan her şeyi dünde bırakıp yaşama yepyeni bir sayfa açabileceğiniz bir haftadasınız.

Sağlık: Sağlığınızla ilgili özellikle kadın Yay’lar jinekolojik rahatsızlıklar konusunda dikkatli olmalısınız. ile bulaşıcı hastalıklara karşı bünyenizi koruyarak hareket etmeli ve ihmalkar davranışlar içinde olmamalısınız.

Aşk: Özel hayatınızla ilgili tereddütler kaygılar doğru kararlar vermenizin önüne geçecektir ve yanlış beraberlikler hayal kırıklıklarını da beraberinde getirecektir sizlere. 29 Kasımdan itibaren, Aşk hayatınız olumlu yönde etkilenmeye başlıyor ve kırılan kanayan kalbiniz aşkın iyileştirici gücü ile iyileşiyor. Bu süreçte ani bir kararla evlilik kararı olabilir sıkıntılı ilişkilerinizi aşkla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kariyer: Ay boyunca işinizle ilgili konularda zarara uğrayabileceğinizin bilinci ile hareket etmeli. Arkadaşlarınızla para alışverişlerinizi dengelemelisiniz. Finansal konularda karlı ortaklıklarla başarıya ulaşabilirsiniz.

 

OĞLAK: Enerjisi yüksek karanlıktan aydınlığa yürüdüğünüz dostu düşmanı ayırt edeceğiniz enerjiler ile dolu bir hafta karşılıyor sizleri. Görmekten uzak durduğunuz kabullenmekte zorlandığınız hatalarınızla yüzleşecek hayat rotanızı yenileyip farkındalıkla ilerlemeye başlayacak ve size zarar veren kişileri hayatınızdan bu kez çıkartmayı başaracaksınız. Size yaşama sevincini çok gören karanlık insanlar ile yollarınızı ayırmayı başarıyorsunuz.

Sağlık: Uzun süredir kronik hastalıklarla uğraştıysanız bu sıkıntılı dönem sona eriyor ve güçleniyorsunuz.

Aşk: Evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Oğlaklar son 2 yıldır ilişkinizi hırpalayan her türlü konu çözüme kavuşturacak eşinizin sabır ve sevgisine aşkla emekle karşılık vereceksiniz.

Kariyer: Kariyer hayatınız da bu hafta son derece olumlu etkiler söz konusu.

 

KOVA: Gökyüzü sizler için şans ve şansızlığı beraberinde getirmekte bu hafta. Hemen her konuda BEN diyerek ön plana çıkma isteğinde olursanız zararlı çıkabilirsiniz. Hırs öfkeye öfke ile yaklaşımlar içinde olmamaya aynı hataların tekrarına düşmemeye dikkat etmelisiniz. Bunu başardığınız anda hayat sahnesinde bir bölümü kapatıp yeni ve temiz bir perdeyi aralayabilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Seçim sizin. Özel yaşamınızda ise evli Kova’lar hafta boyunca ilişkinizle ilgili gerginlikleri yaratan başlatan taraf olmamaya çalışmalısınız.

Sağlık: Kova burcunun ilk 10 gününde doğanlar kendinizi yorgun bitkin huzursuz hissedebilirsiniz. Bu durum üzerinizde oluşan baskılarla ilişkilidir sizlere tavsiyem uyku düzeninize dikkat etmeniz ve baş ağrılarınızı önemseyerek sağlığınızı ihmal etmemeniz.

Aşk: Duygusal konularda zorluklar yaşayabilir aşkta yanılgılar yaşayabilirsiniz. Dikkatli adımlar atmalı duygularınızdan emin olmadığınız biri ile ilişkiye başlamak için acele etmemelisiniz.

Kariyer: İş hayatınızda geçmişle ilgili konular gün yüzüne çıkabilir maddi ve hukuksal sorunlarla karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı detaylara önem vermelisiniz. Kazançlarınızla ilgili ise yatırım planlarınızı uygulamaya geçmek için acele etmemelisiniz.

 

BALIK: Anlayış dürüstlük ve yakınızda ki insanları anlayabilmenin getirdiği güzellikleri deneyimleyeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. İş ve finansal konularda uzun vadeli planlarınızı başarı ile uygulamaya geçebileceğiniz imkanlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın ilk iki günü arkadaşlıklar ile ilgili ilişkilerinizde ani kararlar vermemeli anlayıp dinlemeden hareket etmemelisiniz.

Sağlık: Haftanın ilk günlerinden itibaren diyet başta olmak üzere sağlığınızla ilgili her türlü girişim olumlu sonuç verecek bünyeniz güçlenecektir..

Aşk: Gökyüzü bu hafta aşk hayatınızda heyecanlı gelişmeleri müjdeliyor sizlere. Hafta sonuna doğru devam eden ilişkinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz.

Gökler Rehberimiz Yolumuz Işık olsun.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık