Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 Şubat - 3 Mart 2019 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Bu hafta her konuda güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişim kurmakta zorlanabilir ufak tefek fikir ayrılıklarını büyük meseleler haline getirebilirsiniz. Sağ duyulu davranmalı birlikte olduğunuz insanı olduğu gibi kabul ederek aşkın öfkeye galip gelmesini tercih etmelisiniz.

Boğa Burcu

Bu hafta kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz. Bunu yaparken sezgilerinize güvenin önemli olan kimin haklı olduğundan ziyade aile bütünlüğünün korunması ve kalplerin kırılmaması olmalıdır. İletişime önem verin ve yapıcı davranın. Haftanın ilerleyen günlerinde maddi manevi herşey yoluna girecek ve ailece keyifli günlerin huzurunu paylaşacaksınız. Aşk hayatınızda ise sevgi her türlü zorluğun üstesinden gelip mutlu olmanızı sağlayacak sizleri.

İkizler Burcu

Bu hafta kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu sure içinde, aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı, herşeyi ben bilirim tarzında hareket etmeden yeni fikir ve düşüncelere açık olmalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizin iş hayatında yaşanacak problemleri ev hayatınıza yansıtması birbirinizi kırmanıza sebep olacak tartışmalara sebep olabilir. Sakin olun ve sorunları aşmak için fikirbirliği sağlayamaya çalışın. İleriye dönük başarılı girişimleri birbirinize destek olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Bu hafta gökyüzü duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için biraz bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Geçmişle yaşamaktan uzaklaşıp yeni olanı yüksek bir farkındalık bilinci ile karşıladığınız bu süreç sizlere yeni insanlar tanımanın getireceği fırsatlarıda beraberinde getirecek. Özellikle kariyer hayatınızda güçlü bir çıkış yakalayabilir yeteneklerinizle göz doldurarak pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda da ise aşk dolu günlerin içinde olacaksınız. Emek verdiğiniz sabırlı davrandığınız her şeyin mükafatını alacağınız kalıcı ve özel bir dönem. Bekar Yengeç’ler de değişim enerjisini yoğun bir şekilde yaşayacaklar ve yeni farklı sağlam temeller üzerine kurulu keyifli bir birlikteliğe adım atacaklar.

Aslan Burcu

Bu haft her konuda yanlış düşüncelerinizden uzaklaşıp arınacak doğruyu group eğrilerin oyununa gelmeden toparlanacaksınız bir çok konuda gezegenlerin dizilimi maddi olarak şanslı bir dönemin habercisi uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazancın müjdecisi sizlere. Bekar Aslan’lar bu hafta ilişkinizde ki gerginlikleri ortadan doğru adımlarınız sayesinde kaldıracak mutluluğunuzu daha güçlü bir hale getirebileceksiniz. Aşk hayatınızda mutluluk bazı  sözde arkadaşlarınızı rahatsız edecek dikkat edin ve konuşmayın. Eş ya da sevgilinizle aranızı açmak için sinsi planlarının amacına ulaşmasına izin vermemek sizin elinizde şimdi kendi ışığınızı fark edin karanlıklardan çıkın güneş siz ve sevdikleriniz için doğsun.

Başak Burcu

Özgüveniniz yükselecek şansınız yükseliyor. Bu hafta yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle birbirinize daha da yakınlaşacak sorunları ardınızda bırakarak anlayış sevgi ve saygının zenginliğini aşkla tamamlayacaksınız. Sağlık sorunları yaşayan Başak’lar hızla iyileşmeye başlayacağınız bu süreçte kendinize daha iyi bakmanız gerektiğinin önemini kavradınız şimdi bunu yaşam biçimi haline getirmek tamamen elinizde.

Terazi Burcu

Bu hafta terfi zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir enerjiler hakim. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak bir çok teklifle karşılaşacaksınız. Ruhsal enerjinizin de yükselmeye başlaması ile seçimlerinizi titizlikle belirleyecek yaşamınıza gerçekten hayat arkadaşı olabileceğine inandığınız insanı kabul edeceksiniz. Öncelikleriniz değişiyor siz gelişiyorsunuz.

Akrep Burcu

Gökyüzü bu hafta eski eş eski sevgili ya da ortaktan kaynaklı zararlar ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte çok dikkatli olun. Aynı tekrarlar daha büyük zararlar yaralar almanıza neden olabilir. Şimdi dönüşüm şimdi yenilik ve huzur dolu günler için başkaları için değil kendiniz için yaşama zamanı. Bu dönemde iş hayatınızda dikkatli olmalısınız. Çalışma arkadaşlarınız arasında yaşanacak gerginlikler sizi de etkileyebilir. Dikkatli davranın ve sizi birebir ilgilendirmeyen konularda kimsenin savunuculuğuna soyunmayın zararlı çıkan siz olabilirsiniz.

Yay Burcu

Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız yüzünüz güldürecek gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu hafta. Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilir. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Yine bu dönemde alım satımlar sizler için karlı kazanımlar getirecektir. Özel yaşamınızda’da tam bitti diye düşündüğünüz bir ilişki çok daha güçlü ve sağlam bir şekilde yeniden hayat bulabilir. Duygusal gelişmeler beklentilerinizin çok üstünde gerçekleşebilir ve aşkı en güzel hali ile kaldığınız yerden yaşamaya başlayabilirsiniz. Siz yeter ki isteyin ve değerlerinize sahip çıkarak sezgilerinizle ilerleyin.

Oğlak Burcu

Bu hafta yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan zararlar görebilir beklemediğiniz nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir sure için üzsede gerçeklerle yüzleşmek rahatlığını yaşayacak ve kazanan siz olacaksınız. Yaşam sizi mükafatlandırıyor bu hafta maddi manevi hayal ettiğiniz huzur ve mutluluğa kavuşuyorsunuz. Yeter ki sorun çıkaran ve sizi kullanmaya çalışan hatta hatta sömüren insanları yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarabilin! Girişimleriniz hemen her konuda etkili ve olumlu yönde ilerleyecektir. Aşk hayatınızda ise kendinize de sevdiğiniz insana da adil olmalısınız.

Kova Burcu

Bu hafta arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Bu hafta özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda her zamankinden hassas davranın. Kontrol altında tutamadığınız duygularınız size değer veren ve samimiyetle yanınızda olan insanlara karşı üstünlük sergilemenize ve onlarında buna sessiz kalmayarak ciddi tepkiler vermelerine sebep olabilir. Ay boyunca tartışmalar sizin zararınıza olacaktır bunun bilinci ile sakinliğinizi koruyarak hareket edin. Finansal konularda borçlarınızı kapatarak birikim yapabileceksiniz. Harcamalarınızı kontrol altında tutmak ve yeni projeleriniz için araştırmalarda bulunmak parlak fikirleriniz sayesinde ticari yaşantınıza farklı bir boyut kazandırabilir.

Balık Burcu

Bu hafta; istediğiniz hızda ilerlemeyen tüm konularda yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken doğru yerde doğru zamanda doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatınında büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Bu ay once ben demek yerine size değer veren insanların olduğunu unutmadan önce biz daima biz demeyi başarabilmelisiniz. Yaptığınız işte ki titizliğiniz ve profosyonelliğiniz ay boyunca göz dolduracağı gibi finansal anlamda mükafatınıda almanızı sağlayacak. İş yada görev değişikliği yeni enerjiler bırakın akıp gelsin hayatınıza. Gelişerek değişime ayak uydurduğunuz takdirde kimse başarınızın önüne geçemeyecektir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık