Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25 - 31 Mayıs 2015 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Gece ile gündüz seni işlerler. Onları sen işle. Onlar her gün senden bir şey koparıyor, sen de onlardan bir şey koparmaya bak. Hz. Ali 

Gökyüzü hukuksal sorunları olan Koçlara hakkınızı alacaklarını müjdelemekte. Lehinize yaşanacak gelişmelerle hakkınızı alarak iş ya da finansal konuda süren hukuk mücadelenizi kazanacaksınız.  Korkularınızı alt ettiğiniz şikayetçi olduğunuz konularda farkındalığınız arttığı bir hafta karşılıyor sizleri. İş hayatınızda bilgi hırsızlıklarına karşı tedbirli olmalı sorumluluğunuzda olan bilgi ve dokümanlar konusunda tedbirli davranmalısınız. Özel yaşamınızda da değişmeyen sorunlara karşı sizin tutumunuzu değiştirmeniz aşkı ve huzuru bulmanızı sağlayacaktır. 

 Bu haftanın şanslı sayıları: 27, 85, 21, 62, 1

BOĞA GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Aldırma söylenenlere: Varsın, görenler seni bir ot sansın. Sen gül ol da, uğruna ötmeyen bülbül utansın. Hz.Mevlana

Haftaya yoğun duygusal iniş çıkışlarla başlayabilirsiniz. Çevrenizde olup bitene karşı duyarlığınızı biraz kendinize göstermeli ve her şeyden önemli olanın SİZ olduğunu fark etmelisiniz. İş ya da evinizle ilgili sürpriz değişimler söz konusu olabilir. Dostlarınız aracılığı ile yeni bir yer alabilirsiniz cesaretli davranın ve şansınızı değerlendirin. Bu hafta sizin için çok önem taşıyan hukuk adalet ya da manevi olarak gerçekleşmesini istediğiniz bir konu beklentilerinizin çok üzerinde olumlu etkilerle neticelenebilir ve siz uzun zamandır ağırlığını taşıdığınız zorlukların ardından çok güçlü başlangıçlara hafifleyerek büyüyerek yol almaya başlayabilirsiniz. Aile bireylerinizden gelecek güzel  haberler ve destek hafta boyu moralinizi yükseltmeye yetecektir. Finansal konularda beklenmedik ek gelirler güçlü iş birlikleri gerçekleşebilir gizliliğe önem verin ve ilerleyin. Özel yaşamınızda ise AŞK ın hükümdarlığı gönül kapınızı aralarken sizde tevekkülle gelene HOŞGELDİN deyin.

Bu haftanın şanslı numaraları 39, 44, 17, 21, 32 

İKİZLER GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: AŞK, Nefsine hakim olan yiğitlerin işidir. Hz.Mevlana

Yoğun ve enerjisi yüksek bir hafta sizleri karşılamakta. Özellikle işinizle ilgili ayrıntılara önem vermeli dikkatsizlik sonucu yaralanmalara kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatinizi her zamankinden fazla yoğunlaştırıp zamanla yarış içinde olmadan hareket etmelisiniz. Bir anlık dalgınlık işinizde krizlere neden olabilir. Ayrıca aceleci tavırlarınız sağlığınızı bozabilir. İşinizle ilgili ikili görüşmelerinizde kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeli bir anlık kızgınlıkla sonrasında pişmanlık duyacağınız söylemlerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise evli İkizler çocuklar ve çocukları ilgilendiren konularda eşinizle fikir ayrılıkları yaşamamak için ön yargılı değil uzlaşmacı davranmalı ve onları ilgilendiren konularda çocuğunuzun da fikrini almanızın olumlu etkileri olacağının farkına varmalısınız. Bekar İkizler sizler için duygusal konularda yoğun ve karışık etkiler söz konusu yeni birini tanıyabilir bu heyecanı yaşarken kısa süre önce biten ilişkinizin kahramanının pişmanlıkla ortaya çıkması ile duygusal bir kaosun içinde bulabilirsiniz kendinizi sizlere önerim bu hafta aşk hayatınız la ilgili kararlar almadan önce iki kez düşünmeniz.

 Bu haftanın şanslı numaraları: 94, 9, 90, 41, 48 

YENGEÇ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: İyiki geçiyorsun zaman! Ya Acının derinime işlediği bir anda donsaydın. Hz. Mevlana 

Bu hafta kendinizi baskı altına almaktan uzaklaşıp daha sakin kararlar alarak farkındalığınızın arttığı şükretmenin güzelliklerine idrak ederek doğrularınıza sahip çıkacak yorgun ruhunuzu dinlendireceksiniz. İş hayatınızda yaşanacak iyileşmeler finansal anlamda da rahatlamaları getirecek sizlere. Yeter ki olumlu gelişmelerle kibir e kapılarak size değer veren insanların kalplerini kıracak davranışlar içinde olayın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle iletişime vereceğiniz önem karşılıklı anlayış var olan sorunları tamamen aşmanızı sağlayabilir. Siz yeter ki başkalarının ne dediğini bir yana bırakın ve mutlu olmak için mutlu etmeye çaba gösterin. Bekar Yengeçler sizler de haftanın ilerleyen günleri ile duygusal olarak heyecanlanacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 32, 14, 78, 98, 40 

ASLAN GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Sakın görünüşe aldanma, Görünüşte herkes insandır. Hz.Mevlana

Hafta boyunca sağlığınız önem kazanmakta her şeyden önce sağlığınıza dikkat etmeli iş ve özel yaşamınızda stresi en aza indirmek için çaba göstermelisiniz. İşinizle ilgili kendinizi baskı altında hissetmenize neden olacak durumlara karşı sessiz kalırsanız şiddetli baş ağrısı, eklem ağrıları ile karşılaşabilirsiniz. Buna izin vermemeli ve kişisel yeteneklerinizi yöneten ve yönlendirenin siz olduğunu herkese anladıkları dilde ifade etmelisiniz. Özel yaşamınız da evli  Aslanlar bir kaç zamandır sorunlarınız varsa, sevdiğinizle birlikte daha fazla vakit geçirerek onu anladığınızı hissettirerek AŞK ı yeniden yeşertebilirsiniz. Ayrıca çocuk sahibi Aslanlar  onlarla ilgili gelecek  iyi haberler le sevineceksiniz. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 38, 20, 73, 30, 94 

BAŞAK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Sevgini vermesini öğren. Çünkü gönlün anlasın ki hepsine yer varmış. Sevgisiz insandan dünya, unutma ki korkarmış. Hz.Mevlana

Bu hafta arkadaşlık ilişkileriniz ve dostluklar önem kazanmakta. Dostluk ve arkadaşlık kavramını ayırt edebilmeli kötü günde yanınızda yer alanla iyi günde boy gösterenlerin ışıltılı sözlerinin etkisine kapılarak hareket etmemelisiniz. Özellikle iş hayatınızda yeni tanıdığınız insanlara karşı dikkatli olmalı cazip fırsatların var olandan olabileceğinize sebep olabileceğini de hesaplamalısınız. Karar verme mekanizmanızı duygularınızla değil aklınızla yapmalı gerçeklerden uzaklaşmamalısınız. Finansal konularda Çarşamba gününden itibaren yaşanacak gelişmeler sizlere büyük fırsatları ve uzun zamandır yapmayı düşündüğünüz yatırım planınızı gerçekleştirebilecek imkanları getirebilir. Gizliliğe önem vererek harekete geçin. Özel yaşamınızda ise cesaretli davranarak sevginizi sözlerinize hareketlerinize yansıtın sevginin matematiğinde eksi olmaz farkına varın ve daha da fazla arttırmak için sevmekten vazgeçmeyin. Bırakın ne siz ne o AŞK kazansın. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 83, 84, 19, 20, 9 

TERAZİ GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Kalbinizle yaptığınız herşey size geri dönecektir. Hz.Mevlana

Hafta boyunca ruhsal fiziksel zihinsel cazibenizle pek çok kişinin odak noktası olacak ve isteklerinizi hayata geçireceğiniz kolaylıklarla karşılaşacaksınız. İş arıyorsanız görüşmelerinizi bu hafta gerçekleştirin hafta sonu olmadan yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise ailenizi ilgilendiren hukuksal bir konunun çözüme kavuşması ile finansal ve manevi olarak rahatlayacak küskünlükleri barıştırmanın sevincini yaşayacaksınız. Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken konu araç kullanırken aşırı hız ve başka şeylerle ilgilenmemek olmalı bunun yanı sıra gıda zehirlenmelerine karşı hassasiyetler söz konusu abur cubur yememeli ilaç ve alkol kullanımına dikkat etmelisiniz. Evli Teraziler eşinizin yakınlarından gelecek beklenmedik bir finans desteği ile büyük bir sevinç yaşayabilirsiniz. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 35, 70, 1, 26, 87 

AKREP GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Ne diyordu Şems Olduğu ‘’KADAR’’ Olmadığı ‘’KADER’’ Hz.Mevlana

Gökyüzü hafta boyunca zorlanacağınız hemen her şeye ve herkese karşı ihtiyatlı davranmanız gerektiğini vurgulamakta. Uyarılarınıza rağmen tekrar edilen hatalar varsa düzeltmek için kendinizi hırpalamayın bazen bir musibet bin nasihat tan iyidir unutmayın. İşinizle ilgili rakiplerinize karşı dikkatli olmalı birlikte çalıştığınız insanların güvenliğini testten geçirmelisiniz. Sizin için fazlası ile önemli bir konu rakiplerinize bildirilebilir. Özel yaşamınızda ise eşinizle romantizmi yaşayabileceğiniz güzel etkiler söz konusu kırgınlıkları bir yana bırakın ve size aşkla uzattığı eli geri çevirmeyin. Bekar Akrepler sizlerde uzun zaman sonra gönül telinizi titretecek o özel insanla tanışabilirsiniz sosyal olun kendinize özen gösterin ve davetleri geri çevirmeden hareket edin. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 68, 54, 35, 45, 89 

 

YAY GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Neye nasıl bakarsan o da sana öyle bakar. Hz.Mevlana 

Bu hafta çevrenizde ki hemen herkes tarafından takdir göreceğiniz gelişmelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi görülmediğinden şikayetçi olduğunuz emekleriniz fazlası ile değer gördüğü gibi iş hayatınızda önemli bir gelişmenin de habercisi olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise yalnızsanız ve artık sevilmeye olan inancınızı yitirdiğinizi düşünüyorsanız bu hafta yaşayacağınız gelişmeler bu düşüncelerinizin ne denli yersiz olduğunu öğretebilir sizlere. Dostlarınız aracılığı ile tanışacağınız biri kalbinizin prens ya da prensesi olabilir. Sizlere tavsiyem hafta boyunca zihniniz ruhunuzu her türlü negatif düşünceden arındırın ve gelen güçlü değişim enerjisini sevgi ile kucaklayın. Düşünceleriniz sözlerinize sözleriniz gerçekliğinize dönüşsün istiyorsanız yenilenin. İşinizle ilgili konularda da konsantrasyonunuzu güçlü tutmalı ve iş birliklerini akıllıca değerlendirmelisiniz.

Bu haftanın şanslı numaraları: 68, 67, 52, 65, 53 

OĞLAK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: İnsanlar senin kalbini kırmışsa ÜZÜLME! Rahman ‘’CC’’ Ben kırık kalplerdeyim! Buyurmadı mı? Hz.Mevlana 

Bu hafta sizler için oldukça enteresan enerjilerle dolu sizler için özellikle iş hayatınızda gelirlerinizle ilgili büyük kazançlar ya da dikkatsizlik sonucu yaşanacak büyük kayıplar! Fazlası ile dikkatli akılcı olmanız gereken bir zaman dilimi. Krizleri kazanca Kazançları krize çevirebilirsiniz. Hafta boyunca birinci önceliğiniz kesinlikle işiniz olmalı ve çok dikkatli her türlü ayrıntıya önem vererek deyim yerinde ise kılı kırk yararak hareket etmelisiniz. Uzun zamandır üzerinizde çalıştığınız bir proje dava ya da yapılanma ile ilgili muhatap olduğunuz kişi ya da rakiplerinize karşı sinirlerinizin çelik gibi sağlam olması gerekmekte. Bir söz vardır köpek adamı ısırsa haber olmaz, Adam köpeği ısırsa haber olur diye! Bu ilke ile çeşitli entrika ve oyunlarla zaferinizin önüne geçmek isteyen kişilerle karşıla bileceğinizin bilincinde olmalı. Psikolojik olarak tepkilerinizi kontrol altında tutup sadece KAZANACAĞINIZ ZAFERE odaklanmalısınız. Özel yaşamınızda ise kendi akrabalarınız ve yakınlarınızla ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim herkese hak ettiği gibi davranın ve her zaman isteklerinin gerçekleşmeyeceğini size saygı duymaları gerektiğini öğrenmelerini onlara hatırlatın! Eş ya da sevgilinizle ise duygusal bağınızın güçlendiği ortak kararları hayata geçirebilmenin güzellikleri ile heyecanlanacağınız keyifli bir haftadasınız. Bekar Oğlaklar Aşk perileri kalbinizin etrafında çember oluşturabilir ön yargıları bir yana bırakın ve aşkın eşsiz ışığının kalbinizden içeri süzülmesine izin verin

Bu haftanın şanslı numaraları: 9, 80, 88, 17, 24 

KOVA GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Dünyada neyi çok istersen, O senin imtihanındır. Hz.Mevlana 

Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda inişler çıkışlar gerekli gereksiz tartışmalar karşısında zorlanabileceğinize işaret etmekte. Özellikle işinizle ilgili konularda akılcı yaklaşımlarda bulunmalı duygusal davranarak gerçeklerden uzaklaşan bir eğilim içinde olmamalısınız. Aksi halde güvendiğiniz insanlardan zararlar gelebilir ve üzülen kırılan siz olabilirsiniz. Çarşamba gününden itibaren işiniz gereği yolculuklar ve bunun getirdiği sorunlar söz konusu olabilir. Sakin olmalı acele etmeden akışa ayak uydurarak hareket etmelisiniz. Yapacağınız her acele davranış zor olanı daha da içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. İşinizle ilgili geçmişten gelen yarım kalmış bir mesele tekrar gün yüzüne çıkabilir ve bu kez geçmişte ki kadar tahammüllü davranmakta zorlanabilir hırsla öfke ile tepkiler verebilirsiniz haksız da sayılmazsınız fakat siz yine de sağ duyuyu elden bırakmamalı gerçek dostlarınızın uyarılarına kulak vererek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin finansal bir konu ile ilgili iyi niyetinizi suiistimal etmesini öğrenebilir güveninizin sarsılması ile ilişkinizde büyük bir kriz yaşayabilirsiniz. Sizlere önerim yaşanan ne kadar zor olursa olsun bu hafta aşk hayatınızla ilgili kararlar almaktan kaçının ve zihninizi dinlendireceğiniz ortamlarda bulunmaya çalışın. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 39, 87, 72, 14, 32 

BALIK GÖKYÜZÜNÜN BU HAFTA SİZLERE MESAJI: Olmadı diye sızlandığın DUAYA, Gün gelir olmadı diye şükredersin. Şems-i Tebrizi 

Gökyüzü haftanın ilk gününden itibaren iş ve özel yaşamınızda karşılaşabileceğiniz itiraflar ve yüzleşmelere dikkat çekmekte. Samimi duyguları ile hatalarını yanlışlarını ifade edecek kişilere karşı tutumunuzu belirlemekte zorlansanız da geçmişte üzüldüğünüz kendinize haksızlık ettiğiniz konular da şükredebilir ve hiç bir gerçeğin saklı kalmadığını deneyimlemenin farkındalığı ile sahip olduklarınızı daha iyi bir şekilde muhafaza etmeniz gerektiğinin farkına varabilirsiniz. İş hayatınızda yeni bir pozisyon kazanabilir terfi alabilir ya da haksızlığa uğradığınız suçlandığınız bir konuda özür dilenerek uzaklaştırıldığınız işinize geri dönebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkiniz daha önce olmadığı kadar dengeli ve uyumlu olacaktır. Bekar Balıklar bu hafta daha önce gördüğünüz ama tanışma imkanınız olmadığı o özel insanla tanışabilir tanıştırılabilir keyifli zaman geçirerek duygusal bir yakınlaşma içinde bulabilirsiniz kendinizi. 

Bu haftanın şanslı numaraları: 83, 67, 38, 88, 61

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık