Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 Şubat 2024 Dolunay Çalışması

İstenmeyen  maruz kaldığınız fiziksel ruhsal iş ve özel yaşamlarınızda sizleri yoran negatif enerjiyi ve insanları hayatınızdan çıkartıp etkisiz kılmaya ve buna sebep olanlara mühürlemeye niyetle yapın bu çalışmayı.  Hayatınıza sevgi sağlık başarı ve huzurla devam edebilmek yeni başlangıçlar için bu çalışma tüm yaşamsal alanlarınızda ezelden ebede sizlere şifa olsun. Aldım kabul ettim EVET EVET EVET 3 kez tekrar edin.

İhtiyacınız olacak malzemeler:

  • Üzüm Sirkesi
  • Tuz
  • Kireç ve Su
  • Beyaz mum
  • Yarım Limon
  •  Kaya Aura Kuvars
  • 1 Adet çatlamayacak metal kap

Malzemelerinizi mutfak ya da salonunuzun güvenli bir bölgesinde metal kabınızın içine önce tuzunuzdan bir miktar göz kararı dökün üzerine yarım limonunuzu yerleştirin ardından limonun tam ortasına gelecek şekilde beyaz mumunuzu düşmeyecek şekilde oturtun. Kaya Aura kuvarsınızı sağ elinize alın senin tüm kozmik enerjilerini şu anda etkili kıldım. Aşk sevgi huzur arınma benimle birlikte diyerek 7 kez. Hazırladığınız malzemelerin tam önüne gelecek şekilde yerleştirin ardından bir yemek kaşığı her hangi bir sirke olabilir güzelce limonunuzun üzerine dökün 2 yemek kaşığı kireç yarım çay bardağı suyu karıştırıp üzerine kalan tuzu eklediğiniz oluşumun üzerini kaplayacak şekilde dökün. Niyetiniz sağlığınızı huzurunuzu ilişkilerinizi işinizi mutluluğunuzu ruh ve beden sağlığınızı etkileyen tüm enerjileri arındırıp şifalandırmaya ve etkisiz kılmaya mühürlemeye olsun. Oldu oldu oldu.

Ardından inanış şeklinize göre SAMİMİ NİYETLE DUALAR EDİN.

Ayrıca

BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM

Es’elüllâhel-azîme, Rabbel-arşil-azîmi en yeşfiyeke. 7 Kez tüm kalbiniz ile hazırlamış olduğunuz ve yaktığınız mumunuzun üzerine okuyun. Şifa olsun. Mumunuz yanmaya başladığında tüm ruh ve kalbiniz ile niyetlerinize konsantre olun. Mumunuz tamamen yandıktan sonra Aura kuvarsınızı alın ve salonlarınızın güney doğu yönüne yerleştirin bir sonraki yeni ay ve dolunay da kullanmak üzere sonrasında kalan malzemeleri güvenli bir şekilde doğaya insana ve tüm canlılara zarar vermeyecek şekilde çöp kutusuna atabilirsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık