Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

24 Şubat - 1 Mart 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Koç burçları bu hafta sizin için son derece güçlü enerjilerle dolu etkiler söz konusu. İşinizle ilgili sorunları çözüme kavuşturabilecek, ufak tefek aksamalar ve verilen sözlerin yerine getirilmemesine bağlı gerginlikler söz konusu olsa da azminiz ve sizi gerçekten destekleyen iyi gününüzde de, kötü gününüzde de, yanınızda yer alanlar sayesinde başarılı olmayı gerçekleştirebileceksiniz. Bu hafta telefonunuz, bilgisayarınız, kişisel eşyalarınızda ilgili problemler yaşanabilir, kontrollü olmalı ve sizin için özel olan bilgi ve belgeleri ekstra güvenlik önlemleri ile korumalısınız. Hafta boyunca birikmiş işleri tamamlayabilir, işinizle ilgili konularda ayrıntıları fark edip yenilikçi yaklaşımınızla önemli gelişmeler elde edebilirsiniz. Bitirmeniz gereken işleri de, işbirlikleri ile tamamlamak yerine yeni işleri yerine almak için uygun fırsatı yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızdaysa kontrollü olmalı, sadece benim isteklerim, benim düşüncelerim demeden karşı tarafın hassasiyetlerine ortak çözümleri bulmalısınız. Bunu yaptığınız anda  özel hayatla ilgili gerginliklerin de üstesinden gelebileceksiniz.

Boğa Burcu

Boğa burcu bu hafta pazar günü gerçekleşen balık yeni ayının enerjisi ile son derece güçlü, olumlu, pozitif, korkularınızdan, kaygılarınızdan, endişelerinizden uzaklaşacağınız yaşama daha güçlü, daha sevgi dolu bağlanacağınız, mutlu hissedeceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda, eğitim hayatınızda o güzel yüreğinizi ortaya koymadan sakin ve olgunlukla hareket etmenin maddi ve manevi kazanımları söz konusu. Sizler için bu hafta Mars’ın da yansımasıyla uzun vadeli işler, teklifler alabilir, kendinize güvenip fikrine güvendiğiniz insanların da desteğiyle önemli ve güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Kazanacağınız maddi olanaklarınızın artacağı Merkür geri hareketine rağmen adaletin her bakımdan sizden yana olacağı etkiler söz konusu. Ayrıca bu hafta sürpriz kısa seyahatler yapabilir, aksayan işlerinizi toparlayıp daha öncesinde aldığınız kararları iş ve eğitim hayatınıza yansıtıp, önemli bir çıkış yapıp dikkatleri çekmeye başlayabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa sezgileriniz rehberlik etsin sizlere, seviyorsanız, seviliyorsanız tereddütlerden uzaklaşıp bir daha tekrar etmemek üzere tereddütlerinizi arkanızda bırakıp aşkı hayatınızın merkezine alarak yapılanmalısınız. Mahremiyete önem vermeli, eş veya sevgilinizin sizden rica ettiği beklentileri de önemseyerek hareket etmelisiniz. Hafta boyunca sevginizin artacağı, güçlü ve romantik etkiler söz konusu, iyi değerlendirin.

İkizler Burcu

İkizler burcu gökyüzü bu hafta özellikle varolan işinizle ilgili konularda ani kararlar almamanız, yeni bir işe başlamak veya iş değişikliğine gitmek, iş bırakmak gibi düşüncelerden uzak durmanız için uyarıyor sizleri. Yönetici  gezegeniz merkür geri harekette duygusal patlamaları değil, duygusal yapılanmalara sebebiyet versin istiyorsanız otokontrolü elden bırakmamalı, karışık zihninizi netleştirmek için dua etmeli, meditasyon yapmalı sizi gerçekten siz olduğunuz için seven insanların söylemlerini önemseyerek daha kararlı olmalısınız. Aksi taktirde uyarıları dikkate almamak, iş değişikliği, işi bırakmak, devretmek veya farklı bir alana yönelmek gibi kararlar pişmanlıklara sebebiyet verebilir, endişeli hareket etmekten uzak durmalı, mücadeleci davranmanız gereken bu süreçte kurban rolüne bürünmemeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Özel yaşamınızdaysa devam eden Merkür geri hareketi ile birlikte bir takım şeyler yerli yerine oturmaya başlarken kazanmak, daha iyi hale getirmek, bir anda vazgeçip gemileri yakmamak akıllıca kararlar ve doğru sonuçları beraberinde getirecektir sizlere. Bu dönemde geçmişte kalan arkadaşlık ilişkileri tekrar gündeminize  gelebilir, geçmişte size zarar veren insanlara şans tanıdığınızda bu hafta daha büyük zararlar görebilirsiniz.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları bu hafta sizin için daha olumlu enerjilerle dolu etkiler söz konusu. Yoruldunuz, mücadele verdiğiniz kişilerden nankörlüklerle sınandınız. Seçimleriniz size ağır bedeller ödetti şimdi bunların farkındalığıyla doğru kararlar alacağınız, iş hayatınızda, eğitim hayatınızda geçmişten gelen zorlukların bağlayıcı enerjilerin son derece önemli etkileriyle karşı karşıyasınız. Hafta boyunca öğrenme, tanıma, reklamlarla ilgili konularda iş hayatınızda büyüme sağlayabileceğiniz enerjiler söz konusu. İşinizle ilgili konularda haftanın ilk yarısında durgunluklar söz konusu olsa da paniğe kapılmamalı, sizi paniğe yöneltip, yanlış kararlar almanıza sebep olabilecek iyi niyetli olmayan insanlara da dikkatli davranmazsanız, hafta boyunca işinizde iyi gece son üç aydır emek verdiğiniz belirlenmemiş, netleşmemiş konuların netleşmesiyle hukuki anlamda da maddi anlamda da güçlü işbirlikleri gerçekleştirebilir askıda kalan işlerinizi hayata geçirme şansı bulabilirsiniz. Özel hayatınızdaysa şikayet etmek, söylenmek yerine duygularınızı kendinize açıkça ifade etmeye, birlikte olduğunuz eş veya sevgilinizi seviyorsanız onunla ilgili aranızda kalması gerekenleri üçüncü şahıslarla konuşmadan sorunları kendi içinizde çözümlemeye gayret etmezseniz, bunu yaptığınızda pek çok şeyin üstesinden gelebilecek, ilişkinizde varolan stresli gelişmeleri tam anlamıyla arkanızda bırakıp huzur bulup, huzur verebileceksiniz.

Aslan Burcu

Aslan burçları gökyüzü bu hafta zihninizi karışıklıklardan arındıracağınız, güçlü enerjilere dikkat çekmekte. Özellikle  işinizle ilgili konularda kafanızı karıştırmaya çalışan insanların gerçek niyetini fark edecek ve sahip olduğunuz fırsatları sahiplenip, her zamankinden daha fazla mücadele edip, sizi işinizden ve sahip olduğunuz fırsatlardan alıkoymaya çalışanlara yaptıklarınızla, başarınızla dersini vereceksiniz. Finansal  konularda şanslı bir haftadasınız, özellikle haftanın ikinci günü yaşanacak gelişmeler kalıcı ve süreklilik arz edecek fırsatlar anlamına gelebilir. Sizler için ister ilköğretim, ister yüksek öğrenim alanlarında son derece başarılı olabileceğiniz güçlü etkiler söz konusu. Hafta boyunca hem fiziksel, hem ruhsal sağlığınız güçlenmeye başlıyor. Özel hayatınızdaysa sevip, sevildiğinizden daha emin olacak, daha kararlı davranıp balık yeni ayının, diğer gezegenlerin yansımasıyla özel hayatınızda gerçekten mutlu olmayı, mutlu etmeyi, birlikte kararlar alıp maddi manevi güzellikler içersinde olmayı başarabileceksiniz. Kıskanç insanların negatif enerjisinden uzak durmak istiyorsanız, kalbinizin sesine güçlü sezgilerinize güvenerek hareket edin. Bu hafta ayrıca sürpriz kısa seyahatler yapabilir,  sevdiğiniz insanla birlikte keyif aldığınız aktivitelerde bulunmanın olumlu geri dönüşümünü mutlu ve heyecanlı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu

Başak burçları gökyüzü bu hafta özellikle ayın iki gününde iş hayatınızda eğitimi hayatınıza alacağınız kararlar noktasında dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Cesaretiniz artmaya başlıyor, kısa yolculuklarda yeni bir şeyler yapma fırsatı elde edebilirsiniz ama gizliliğe önem vermeniz fazlasıyla zarar görmenizin önüne geçecektir. Hafta boyunca özellikle anneniz, anneyle ilgili konular, annenizin sağlığı ile ilgili noktalarda gelişmelerle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Aileye bağlı problemler, fikir ayrılıkları ve aile bireylerinin ben merkezli hareket etmesi gerginlikleri tırmandırabilir. Özellikle aile bireyleri ile çalışan başak burçları bu hafta haksızlıklara karşı haklarını aramalı, hiç kimsenin sizin çalışmanızı verdiğiniz emeği görmezden gelir tarzda yaklaşımlarına sessiz kalmamalısınız. Sessizliğiniz  iyi niyetli olmayan insanların güçlerini, sizi maddi manevi zor durumda bırakmasına sebebiyet vermemeli. Ayrıca haftanın ilerleyen günlerinden itibaren beşinci evinizde ki yerleşmeler çocuklarınızla ilgili konularda gergin enerjiler olabileceği konusunda uyarıcı; tartışmalar, pişmanlık duyacağınız kararlar ve söylemlerde bulunmanıza sebep olsun istemiyorsanız kelimelerinizi özenle seçmelisiniz. Bu hafta özellikle eşinizle ilgili konularda akılcı yaklaşımlarınız, yasal konularda haklarınızı arayan tavrınız, kazanımların hızla artmasını sağlayabilir fakat hafta boyunca beklenmedik harcamalar, elektronik eşyalar ve otomobilinizde oluşabilecek arızalar sizleri zorlayabilir. Özel hayatınızdaysa sürpriz gelişmeler yaşanabilir, bu gelişmeler pozitif veya negatif olabilir, yaptıklarınızın karşılığının yansımasını alacaksınız her ne olursa olsun sakinliğinizi korumalı ve özel hayatınızda pozitif veya negatif yaşadıklarınızı başkalarıyla paylaşmamanız gerektiğinin farkında olmalısınız.

Terazi Burcu

Terazi burçları bu hafta eğitim hayatınızda da, iş hayatınızda daha takdir edileceğiniz  çalışmalarınızdan dolayı ödüller alıp, burslar ve onure edici yaklaşımlar da sevineceğiniz etkiler söz konusu. Ayrıca sıkı çalışmalarınızın, emeklerinizin, finansal konularda da tatmin edici gelişmeleri beraberinde getireceğini işaret etmekte gökyüzü.  Ayrıca bu hafta enerjiniz yükseliyor, hayatı daha fazla sevicek, size önem veren insanların kıymetini bilerek hareket etmenin sizin için ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayabileceksiniz.  Ayrıca hafta boyunca yolculuklarda problemler olabileceği konusunda gökyüzü sizleri uyarırken uzun seyahat ve yolculuk planlarınız varsa gözden geçirmeli, ertelemeniz size zarar vermeyecekse ertelemelerin size faydalı olacağına inanıyorsanız bir sonraki haftaya ertelemelisiniz. Bu hafta sevdiklerinize aranızdaki mesafeleri sevgiyle iyileştirebilecek, zihinsel anlamda üzgün olduğunuz, pişmanlık hissettiğiniz konuları telafi ederek ilişkilerinizde tekrar huzur, uyum ve denge sağlayabileceksiniz. Ayrıca hafta boyunca sizlere tavsiyem bekar ve ilişkisi olmayan teraziler yeni başlangıçlar yapma noktasında aceleci davranmamalı, varolan şartları koruyup, anlık kararların pişmanlık duyacağınız şeylere sebebiyet verebileceğinin bilinciyle ilerlemeye çalışmalısınız. Bu hafta ailenizle ilgili konularda yaşanan gerginliklerden uzaklaşmayı başarmak, dostlarınız ve özel hayatınızda gereken zamanı ayırmanızı ilişkilerde yaşadığınız dalgınlıkları, kırgınlıkları çözüme kavuşturmanızı sağlayacak.  Hafta boyunca dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise yakınlarınızın sizinle ilgili konularda işine geldiğinde duyarlı, işine gelmediğinde duyarsız yaklaşıp da sizin iyi niyetinizi kullanmalarını fark etmeniz olmalı, hiç kimsenin siz izin vermedikçe iyi niyetinizi kullanamayacağını anlamasını tavır ve davranışlarınız ile  ortaya koymalısınız. Ayrıca sağlık problemleri olan teraziler bu hafta şifa enerjisi tepeden tırnağa yenileyecek sizleri.

Akrep Burcu

Akrep burçları bu hafta iş ve eğitim hayatınızda birden fazla görevi yerine getirmek isteyebilirsiniz fakat bu size pahalıya patlayabilir. Gecikmelerle karşı karşıya kalıp iş hayatınızda çok daha sıcak bir noktaya taşıyabilir, eğitim hayatınızdaysa bu durum farklı algılanabilir ve ekstra sorumluluklar yüklenip zor durumda kalabilirsiniz. Yapmanız gerekenleri iyi planlamalı ve aynı anda birden fazla şey yapmaya çalışırken zararlı çıkabilirsiniz tedbirli davranmazsınız. Bu hafta özellikle aileyle ilgili konular, finansal anlamda yaşanan zorlukları aşmanız açısından önem taşımakta ayrıca akrabalarla sağlık sorunlarından dolayı ilgilenebilir, onların yakınlarının göstermediği duyarlılık ve sorumlulukları almak durumunda kalabilirsiniz. Bu hafta taşınma, yerleşim değişikliği gibi konularda ise beklenmedik gelişmeler, yorucu enerjiler söz konusu olabilir özellikle taşınmayı düşünüyorsanız hafta boyunca yaşanan gecikmelerden kaynaklı stresli etkiler, sağlık sorunları yaşamanıza sebebiyet verebilir. Güvendiğiniz insanların desteğini almalı, tek başınıza başkaları için kendinizi gereksiz yere yormamalısınız, ortak kararlar, işbirliklerini istediğini bilerek hareket etmek, sizlerin yorucu enerjileri dengelemenizi  sağlayacak. Özel yaşamınızdaysa son derece mutlu, huzurlu bir hafta sizleri karşılıyor, sevdiğiniz insanla dayanışma halinde olmak, mutlu olmanızı, çözüm odaklı hareket etmenizi ve özellikle iyi niyetli olmayan arkadaşlarınızdan gördüğünüz maddi ve manevi zararların farkına vararak onlarla ilişkilerinizde noktayı koymanızı, hiç kimsenin mutluluğunuzu, başarınızı gölgelemesine izin vermeyecek cesareti ortaya koyabileceksiniz. Evli ve ilişkisinde sorunlar olan akrep burçlarıysa bu hafta bir takım gerçeklerin gün yüzüne çıkmasıyla pişmanlıklar yaşayabilir, kendinizi nasıl aklayacağınızı, hangi şekilde ifade edeceğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.

Yay Burcu

Yay burçları haftanın ilk gününden itibaren beklenmedik harcamalarla karşı karşıya kalabilirsiniz, özellikle teknoloji ile alakalı harcamalar, işinizle ilgili konularda aksaklıklara ve ödemeyle ilgili beklenmedik masraflara yol açabilir. Elinizden geleni yapmalı, ortaklıklarınız varsa gerginlikler çıkartıp bu süreci daha da ciddi noktalara taşımamaya gayretli olmalısınız. Ayrıca hafta boyunca soğuk algınlığı ve öksürükle ilgili sorunlar yaşamak istemiyorsanız sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda rakiplerinizden kaynaklı gerginlikler yaşayabilir, birlikte çalıştığınız insanların bilgi hırsızlığıyla zor durumda kalabilirsiniz, şüphe duyduğunuz kişilere karşı tedbirli olmak, sizleri fazlasıyla olası problemlerden koruyacaktır. Bu hafta, hafta ortasından itibaren dostlarınız aracılığıyla katılacağınız  aktivitelerde işbirlikleri sağlayıp kazanımınızı yükseltmeniz mümkün,  özel yaşamınızdaysa son derece huzur ve keyifli enerjiler söz konusu. Sevdiğiniz  insanın desteğini almak cesaretinizi de, gücünüzü de arttıracaktır ve işinizle ilgili konularda seyahatler aracılığıyla elde edeceğiniz gelişmeler, finansal konularda daha toplumsal anlamda da kazanımlarınızı vsyi beraberinde getirece sizlere. Hafta boyunca yardım isteyen insanları duymazdan gelmemeli, gerçekten yardımınıza sevinecek insanları sevindirmenin manevi faydasının huzurunun sizin için ne kadar etkili olacağını idrak etmelisiniz.

Oğlak Burcu

Oğlak burçları haftaya çok güçlü enerjilerle başlıyorsunuz pekçok isteğinizin gerçekleşse işinizde eğitim hayatınızla ilgili iyi sonuçlar edeceğiz enerjiler söz konusu. İş hayatınızda başarı sizden yana, uzun zaman sonra streslerden, sağlık sorunlarından uzaklaşacağınız güçlü etkiler söz konusu fakat kazanımlarınız yükselirken, masraflarınız artıcak kontrollü olmalı, masraflarınızın geçmişte size getirdiği zararların bilinciyle tedbirli davranmalısınız. Hafta ortasından itibaren yönetici gezegeniniz Satürn sağlıkla ilgili konularda dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri, özellikle alt batınla ilgili sağlık sorunlarınız varsa kronik sağlık sorununuzun tekrar etmemesi adına mutlaka doktor kontrollerinizi yaptırmalısınız. Ayrıca Hafta boyunca iletişime önem vermeli, işiniz ve ilişkilerinizle ilgili konularda yapmanız gerekenleri ertelemeden hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da, eğitim hayatınızda da sosyalliğe  önem vermek, sosyal medyayı doğru kullanmak, imajınızı güçlendirecek kazanımlarınız açısından yeni fırsatları kendinize çekmenizi sağlayacaktır. Özel yaşamınızdaysa anlamadan, dinlemeden tepkiler vermemeye özen göstermeli, sevdiğiniz insanı başkalarının etkisi altında kalarak yapmadığı şeylerle itham etmemelisiniz.

Kova Burcu

Kova burçları Bu hafta tamamen iş ve eğitim hayatınıza odaklanıp başarılı olabileceksiniz. İlerlemenizden memnun olmayan insanların söylemleriyle hareket ettiğiniz takdirde zihinsel olarak kafanız karışabilir, stresli hatalar yapabilirsiniz, sizi başarısızlıkla suçlayan insanların kendi hayatlarında neleri başarıp, nereye başaramadığını gözlemlemeli  ve bu insanların hayatınızda patronunuzmuş  gibi davranmalarına bir son vermelisiniz. Hafta  boyunca girişimleriniz  için ekstra destekler alabileceğiniz önemli gelişmeler söz konusu. Ayrıca öğrenci kovalar bu hafta sınavlarda başarılı olabilecekleri enerjilerle karşı karşıyalar,  her zamankinden  daha iyi performans göstermeniz mümkün. Çocuk sahibi kovalar da, 12. evinizde ilerleyen ayın etkisiyle onlarla ilgili yaşadığınız endişelerden uzaklaşacağınız pozitif gelişmeler söz konusu. Bu hafta boyunca eş veya sevgilinizle yapmayı düşündüğünüz seyahatlerde iptaller ve engeller söz konusu olabilir, bu durumun aranızı bozmasına izin vermemeye, büyük kararlar vermeden  bir sonraki haftayı beklemenin sizin için çok daha olumlu olacağını idrak etmelisiniz. Ayrıca bu hafta aynı meslek grubunda olduğunuz insanların kıskanç ve eleştirel yaklaşımlarını  dikkate almamanız fazlasıyla önem taşımakta.

Balık Burcu

Balık burçları bu hafta iş hayatınızda da, eğitim hayatınızda da gökyüzü şans ve başarı vaad ediyor sizlere. Ayrıca yolculuklardan kazanımlar elde edebilir, resmi başvurularınızın olumlu geri dönüşleriyle sevinebilirsiniz. İş hayatınızda devlet dairesinde çalışan bir balık burcuysanız inişler, çıkışlar söz konusu olabilir, belki iş yerinizden biriyle tartışabilirsiniz fakat performansınız da önemli bir azalma sağlanmadığı taktirde aleyhinize hiçbir gelişme yaşanmayacaktır.  Kargaşa, kaos haftanın ikinci gününden itibaren yerini huzur ve barışa bırakıyor, işinize daha güzel odaklanacak ve finansal konularda yaşadığınız ciddi bir krizi önemli insanların desteğiyle çözüme kavuşturabileceksiniz. Bu hafta özel yaşamınızla ilgili konulardaysa uzaklaşmak gibi bir kararınız varsa kalbinizin bunu onayladığından emin olmadıkça ani kararlar almamalı, yanlış kararların ne kadar yıkıcı sonuçlar doğurabileceğinin bilincinde, daha sakin, daha yapıcı bir tutum içersinde olmaya gayret göstermelisiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık