Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Kasım Yeni Ayının Burçlara Etkileri

KOÇ

Yönetici gezegeniniz Mars geri gidiyor olabilir, ancak bu ateşli Ay, adımlarınıza biraz moral katacak, Koç. Zihniniz aktive oluyor, daha geniş ilgi alanlarınıza ve felsefi inançlarınıza odaklanmanız için size ilham veriyor. Günlük rutininizden çıkmanıza ve düşünme şeklinizi genişletmenize yardımcı olabilecek alternatif bakış açıları veya yeni deneyimler için can attığınızı fark edebilirsiniz. Konfor alanınızın dışına çıkın.

BOĞA

Boğa burcundaki geçen bu tutulmalar muhtemelen dünyanızı sarstı ve ilişkilerinizi sarstı  bu yüzden bu yeni ay, tüm içsel gerçekleriniz, korkularınız ve düşmanlarınız ile cesurca yüzleşmek için özellikle iyi bir zaman. Büyük yaşam değişikliklerine uyum sağlamak kendimizi savunmasız hissetmemize neden olabilir, bu nedenle kendinize bir enerji kontrolü yapın ve ihtiyacınız olan yerlerde daha güçlü sınırlar belirleyin. Duygularınızı işlemek için ihtiyacınız olan alanı ve enerjik korumayı kendinize verin. Her şey en yüce hayrınıza rayına giriyor.

İKİZLER

İlişkilerde heyecan verici yeni bir sayfa açıyorsunuz, İkizler ve konuşkan hava burcunuz kesinlikle onlardan tam olarak ne istediğinizi ifade etme şansına sahip olacak. Romantik bir ortaklıkta taze bir dinamik, aşk hayatınıza yenilenmiş bir heyecan duygusu getirebilir ve romantik olmayan diğer kişiler de daha maceralı bir yaklaşımdan yararlanabilir. Başkalarıyla ilişki kurmanın farklı yollarını keşfetmeye açık olun.

YENGEÇ

Her zamanki rutinin sıkıcı olmaya başladı, değil mi ? Her gün aynı eski şeyi yapmak yorucu oluyor ama bu yeni ay, statükonuzu sarsmak için size ilham verecek. Programınızı yenilemeyi ve günlük akışınıza biraz tuhaflık ve kendiliğindenlik katmayı deneyin. İşe her zamankinden farklı bir yoldan gidin, hiç gitmediğiniz bir egzersiz sınıfına katılın veya bir süredir görmediğiniz bir arkadaşınızla bir kahve randevusu ayarlayın. Alışkanlıklarınızı değiştirirseniz, hayatınız değişir.

ASLAN

Bir ateş burcunun bölgesinde yeni ay ile sizin her şey yoğun hale geliyor. Zorlu bir tutulma mevsiminin ardından, bu ay sonunda hayatınızdaki kıvılcımları yeniden alevlendiriyor ve size heyecan verici bir ilham, romantizm ve neşe patlaması getiriyor. Flört hayatınız eğlenceli ve heyecan verici yeni dönüşler alabilir ve kendinizi her zamankinden daha yaratıcı hissettiğinizi fark edebilirsiniz. Bu ay gökkuşağı devam eden ilişkiniz evlilik ya da aşkınız için doğuyor. Tadını çıkartın hatalarınızı telafi edin ve romantizmi doyasıya yaşayın.

BAŞAK

Yeni ay, haritanızın en yerel ve kişisel bölümünde, Başak'ta yükseliyor ancak bu, onun heyecan verici olmayacağı anlamına gelmiyor. Evinizde spontane bir toplantı düzenleyerek veya sevdiğiniz bir arkadaşınız veya aile üyeniz için özel bir ev yapımı yemek pişirerek evinize ve aile yaşamınıza daha fazla eğlence getirmeye odaklanın. Bu aynı zamanda yaşam alanlarınızı yeni bir dekorla süslemek için iyi bir zamandır.

TERAZİ

Sevgili Terazi, bu yeni ayın altında hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Bu lunasyon, iletişim sektörünüze biraz cesaret, kendiliğindenlik ve sihir getiriyor ve size tam olarak ne demek istediğinizi cesurca söyleme yeteneği veriyor. Çevrenizdeki insanlarla biraz ilham verici sohbetler yapın veya kendi yeni ay niyetlerinizi özel olarak belirtin  her iki şekilde de fikirlerinizin akmasına izin verin.

AKREP

Akrep mevsimi geçen ay oldukça acımasızdı ve tutulmalar özellikle sizin için güçlüydü. Neyse ki, muhteşem yeni ay hayatınıza o kadar çok bolluk getiriyor ki, bu mücadelelerden bazılarını dengeleyebilir. Şu anda, gelirinizi artırmak veya banka hesabınızı büyük ölçüde artırmak için bir fırsatınız var, bu yüzden hak ettiğinizi bildiğiniz şeyi istemek konusunda cesur olun. Anlaşmayı imzalamak için bir para tezahürü ÇALIŞMASI yapmalısınız.

YAY

Doğum günün ve yeni ayın kutlu olsun, Yay burcu! Bu mistik lunasyon, burcunuzda kümelenmiş güneş, ay, Merkür ve Venüs'ü bulur - bu, enerjinizin muhtemelen vızıldadığı ve her türlü fırsatın kapınızı çaldığı anlamına gelir. Bu, sizin için yılın en güçlü tezahür anlarından biridir, bu yüzden kristallerinizi, mumlarınızı ve vizyon bindirme araçlarınızı patlatın ve harekete geçin. İyimser hissetmek için her türlü sebebiniz var.

OĞLAK

İş hayatı önemlidir, Oğlak, özellikle senin gibi bir dünya burcu için  ama bu eğlenceyi seven lunasyon, boş zamanınızın da tam anlamıyla tadını çıkarmayı hak ettiğinizi hatırlatır. Spiritüel uyanışlar artık çok fazla, ancak yalnızca kendinize keşfetmek için gerekli alanı verirseniz bunlardan zevk alabilir ve geliştirebilirsiniz. Pillerinizi şarj edebileceğiniz ve özgür ruhlu yanınızı kucaklayabileceğiniz yeni ay yalnızlığı için programınızı boşaltın.

KOVA

Tutulma mevsimi özellikle siz ve sabit burç arkadaşlarınız için çok zordu Kova ama bu hayırlı ay, yeniden özgür ruhlu ve enerji dolu benliğiniz gibi hissetmenizi sağlayacak. Sosyal gruplarınızda ve genel olarak topluluğunuzda heyecan verici bir değişim esintisi esiyor, bu nedenle dışarı çıkıp başkalarıyla bağlantı kurmanın tam zamanı. Yeni arkadaşlıklar filizleniyor ve işbirlikleri gündeme geliyor, bu nedenle ekip çalışmasını benimseyin ve yeni bağlantılara açık fikirli kalın.

BALIK

Bereket gezegeni Jüpiter bugün burcunuz olan Balık burcundaki geri hareketini sonlandırıyor ve aynı zamanda bu yeniayı mistik bir üçgen açıyla destekliyor. Şanslısın ki, bu uğurlu enerji artışı kesinlikle bolluğu ifade ediyor. Mesleki fırsatlar sağda ve solda bir bir ortaya çıkıyor ve halkın karşısına çıkan yetenekleriniz hayattan daha büyük görünüyor Bu yüzden küçük oynamayı bırakın ve kendinizi görünür kılmaya başlayın. Spot ışığı, merkez sahneyi şereflendirmenizi bekliyor. 

 

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık