Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 Kasım 2022 Yeni Ay Çalışması

Bu yeni Ay bizleri birliğe berekete huzura aşka sahip çıkmamıza davet ediyor. Bu enerji altında yapacağımız çalışma bereket huzur ve aşk için olacak. 

500 gram kırık prinç 200 gram kaya tuzu 50 cc çay ağacı 1 çay bardağı üzüm sirkesi 3 adet tahta oval kap 

NİYETİMİZİ YAPIYORUZ: Hayatımı tam şu anda şahane bir aşk ilişkisi ile tamamlıyor hayatım boyunca huzurla aşkla birlikte yol alıyorum. Emeklerim zenginliğe berekete huzura akıyor. Her bir liram binler binlerim yüzbinler olup artıyor çoğalıyor hayırlı bir ömür sürüyor senin rızanı gözeterek kazançlarımı ihtiyaç sahipleri ile de paylaşıp daha da bereketli ve zengin bir hale getiriyorum. Sağlıklıyım ruhum bedenim düşüncelerim mükemmel bir uyum içinde. Ben zenginim ben güzelim ben iyi ve neşeli bir insanım. Dünyaya ülkeme sevdiklerime birlik tamlık huzur bereket ve şans diliyorum.

Kırık pirinçlerimizi 3 adet tahta kasenin içine yerleştiriyoruz eşit ölçüde 3 tahta kapımızın içine döküyor 201 kez YA MELİKEL MÜLK esmalarını ayrı ayrı okuyor evimizin kapı girşlerinin önüne dış giriş salon girişi ve mutfak girişine yerleştiriyoruz. Üzerilerine 200 gram kaya tuzunu nazar ve negatif enerjilerden korunmaya niyet ederek KALEM SÜRESİ   BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİYM ve in yekadüllezine keferu leyüzliquneke bi ebsarihim lemma semiuzzikre ve yequlune innehu lemecnun.vema hüve illa zikrun lil alemin. "Ve inkâr edenler, zikri (Kur'ân'ı) işittikleri zaman gerçekten seni, neredeyse gözleri ile devirirler. Ve: “Muhakkak ki o, gerçekten mecnundur (delidir).” derler.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun... 3 Kez okuyoruz. 

Bunları Yaptıktan sonra çay ağacı  yağımızı ve sirkemizi  duş alıp suyla karıştırıp duşumuz bittikten sonra arınmaya korunmaya niyet ederek suyla karıştırıp boynumuzdan aşağı tüm bedensel ve ruhsal rahatsızlıklarımızdan arınmaya niyet ederek döküyoruz.  Sirkemizin yarınızı ayırıyoruz ve kalan sirkeyi evimizin dış ve iç kapılarının içinde döküyoruz ŞİFALAR OLSUN.

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık