Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 - 29 Ekim 2017 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sakinliğini koru öfkene teslim olma! İş ve özel yaşamınızda her zamankinden daha baskın tavırlar sergileyebilir her şeyi ben bilir ben yönetirim şeklinde davranışlar sergilemenize neden olabilir ki, Kulaktan duyma bilgilerle yapacağınız fevri çıkışlar hukuksal anlamda da başınızın ağrımasına neden olabilir! Maddi manevi zarara uğramak istemiyorsanız kontrolü elden bırakmamalısınız. Duygusal hayatınızda olumlu gelişmeler birlikteliği olan Koç’ların ilişkilerini çok daha keyifli bir hale getirecek. Beraberliği olmayanlar ise hafta sonuna doğru uzun süre önce ayrıldığınız eski sevgilinizle karşılaşabilir duygusal bir yakınlaşma içine girebilirsiniz.

 

BOĞA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnandığın gibi yaşa ve kazan! Hafta boyunca köklerinizden gelen özelliklerinizi fark edip yaşamınızı daha da anlamlı kılacak davranışlar içinde olacaksınız. Yapacağınız araştırmalar öğreneceğiniz yeni bilgiler sizde var olan gizli hazinenin kilitli kapılarını açmanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni teklifler alabilir farklı ortamlarda bulunabilir çok uzak gördüğünüz konuların baş mimarı olabilirsiniz daha önce tereddütle yaklaştığınız konularda hakimiyetiniz ve kendinize olan güveninizle başarılı bir çıkış yakalayabilirsiniz. Kendinizi keşfedip yenileyebilmenin getirilerini maddi manevi alacaksınız. Özel yaşamınızda ise eşinizden gelecek maddi manevi sürprizlerle sevineceksiniz.

 

İKİZLER

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İki kişinin bildiği sır sır değildir! Bu hafta tatil planlarınızı başarı ile uygulamaya geçebilir yılın yorgunluğunu üzerinizden atacağınız keyifli bir sürecin startını verebilirsiniz. 23 ekimden itibaren iş hayatınızda özellikle bayan İkizler erkek çalışma arkadaşlarınızın baskısı ile karşılaşabilirsiniz. Tartışmalardan uzak durmalı ve baskılara karşı sessizlikle tepkinizi vermelisiniz. Sabırlı davranmalı enerjinizi yüksek tutmaya çabalamalısınız aksi takdirde anlık kararla işinizden kendi isteğinizle ayrılabilir uzun bir süre iş aramakla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bekar İkizler hiç beklemediğiniz biri size olan aşkını itiraf edebilir. Karar alırken aceleci davranmamalısınız. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya gerçeği yansıtmayan bir şekilde dökülebilir ve siz haklı olduğunuz konularda haksız duruma düşebilirsiniz.

 

YENGEÇ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kalbinin sesini dinle gerçeklerden kaçma! İş ve özel yaşamınızda keyifli ve enerjisi yüksek bir hafta karşılıyor sizleri. İş hayatınızda yeni teklifler görev değişikliği iş başvurunuzun olumlu geri dönüşü söz konusu olabilir. Sağlık sorunları olan Yengeç’ler sizlerde bu hafta kendinizi çok daha dinamik ve huzurlu hissedecek sağlığınızla ilgili konularda güzel haberlerle sevineceksiniz. Şans rüzgarı sizin yönünüzden esmeye başlıyor. Hafta sonuna doğru finansal konular fazlası ile gündeminizde olacak beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyerek rahatlayacaksınız.

 

ASLAN

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sev ve isteklerinin peşinden git. Göksel enerjiler hafta boyunca sağlığınızla ve iş hayatınızla ilgili yaşanacak yenilenmelerin güçlü bir dönemin müjdecisi sizler için… Geçmişte yaşadığınız olumlu olumsuz yaşanmışlıkların farkındalığını günlük hayatınıza yansıtabilmeniz kaydıyla. Burcunuzda ilerleyen Merkür sizleri akılcı davranmanız için desteklerken öfke ve duygusallığın aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan Aslanlar yeni bir iş bulabilir iş değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizin her türlü sorunu ile uğraşabilir sorunlu ilişkileri çözüme kavuşturabilir aşk hayatınızda kırgınlıklarınızı arkanızda bırakıp keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

BAŞAK

Gökyüzünün bu ay sizlere mesajı: Cesaretle sev! Bu hafta gökyüzü güçlü enerjileri ile silkinip kendinize gelmenizi sağlayacak ve kazanma azminizi yükseltecek. İşinize ilişkilerinize sevdiklerinize dört elle sarılmanız gereken bir süreç. Yüksek enerjinizi yapıcı yönde kullanırsanız siz kazanırsınız. Kırgınlıklarınızı kızgınlıklarınızı ifade etmekten korkmayın. Seviyor ve sevildiğinizi düşünüyorsanız duygularınızı ifade edin. Alacağınız cevaplardan korkmadan! Bunu yaptığınız anda alacağınız cevaplar sizleri güçlendirecek ve ilişkilerinizi yeniden yapılandırmanız için harekete geçmenizi sağlayacak. Özel yaşamınızda eş yada sevgilinizle ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Başkalarının dolduruşuna kapılmadan hareket etmelisiniz.

 

TERAZİ

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Geçmişi arkanda bırak AN’da kal! Bu hafta doğru ve olumlu kararlar almak istiyorsanız iç dünyanıza yönelin ve sürekli şikayet ettiğiniz konuları nasıl çözümlerim yaşamıma yeni bir yön verebilir miyim? Kendimi özel ve değerli hissetmem için neler yapabilirim sorularını kendinize sorun ve adil cevaplar vererek önceliklerinizi belirlemek için kararlar alın ve uygulayın. Kendinizden kaçamaz sorunlarınızı yok sayamazsınız. İş hayatınızda işler beklediğiniz hızda gitmeyebilir endişelenmeyin ve akışa ayak uydurun. Özel yaşamınızda olumsuz zamanlar arkanızda kalacak bitiş ve başlangıçların güçlü enerjisini deneyimleyeceksiniz.

 

AKREP

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Söze değil Öze bak! Gökyüzü bu hafta emek verdiğiniz hemen her şeyin olumlu yönde mükafatını alacağınızı müjdeliyor sizlere. Kendinize ve sevdiklerinize dürüst olabilmenin yüreğinizdeki güzellikleri koruyabilmiş olabilmenin mucizelerini deneyimleyeceğiniz çok özel zamanlar başlıyor sizler için. Hafta boyunca iş hayatınızda var olan şartları muhafaza etmeli yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmeden önce neyi kazanıp neyi kaybedeceğinizi hesaplayarak kararlar almalısınız. Sorumluluk almaktan korkmayın isteklerinizi hayata geçirebileceğiniz fırsatlarla dolu bir dönemdesiniz kimin ne dediğine takılıp kalmadan siz yapmanız gerekenlere odaklanın ve ilerleyin.

 

YAY

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Bakmak ayrı görmek apayrıdır! Gökyüzü hafta boyunca sözlerinize ve kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Gizli düşmanlıklar aleyhinize kullanılacak olaylar söz konusu olabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda mesai arkadaşlarınızın önerilerini ve yönlendirmelerini kabul etmemeniz gereken bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise duygusal fırtınalar ne isteyip ne istemediğini bilemeyen bir ruh hali içine bürünmenize neden olabilir. Sürekli hayalini kurduğunuz fakat imkanlarınız el vermediği için gerçekleştiremediğiniz bir işi hiç beklemediğiniz bir şekilde karşınıza çıkarabilir ve bir anda kendinizi bambaşka bir çalışma ortamının içinde yer almış bulabilirsiniz.

 

OĞLAK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Güvenmeyi sana değer verene kıymet vermeyi öğren! Bu hafta geçmişinizde yaşanmış kendi yakınlarınızla ilgili sorunlar yorucu bir şekilde yeniden gündeminizde yer alabilir. Tartışmadan gerçekçi bir tutumla mücadele etmeli düşüncelerinizi söylemeli ve eski defterleri bir daha açılmamak üzere kapatmalı son noktayı koymalısınız. İş hayatınızda doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Eşiniz ve dostlarınız aracılığı ile yeni insanlar tanıyacak ve onların yardım ve öneri ile yeni başlangıçlar gerçekleştirebileceksiniz. Korkularınızı geçmişteki başarı ve başarısızlıklarınızı bir daha almamak üzere arkanızda bırakın ve sizi seven destekleyen insanların güvenini boşa çıkarmayın.

 

KOVA

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Haklı olmaya değil mutlu olmaya bak! İş aile ve özel yaşamınızda haklı çıkma çabanız sizleri gerçek kişiliğinizi yansıtmayan davranışlar sergilemenize neden olabilir. Yakın çevrenizin üzerinde bir daha değiştiremeyeceğiniz olumsuz bir izlenim bırakabilirsiniz bunun bilinci ile hareket edin. Özel hayatınız fazlası ile önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Kova’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının. Geçmişte yaşanan olayları tekrar tekrar gündeme getirmeyin. Çocuklarınızla eşiniz arasında ki dengeyi kurmaya çalışın ve olayları sadece kendi yönünüzden değerlendirerek hareket etmeyin. Aksi halde sevginin temeli saygıyı ortadan kaldırır büyük bir pişmanlığın yalnızlığı ile baş başa kalabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar sizlerde şüpheci davranışlarınız sonucu ani bitişler yaşayabilirsiniz.

 

BALIK

Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Yeteneklerine güven sezgilerinin sesine kulak ver. Bu hafta gerçek dostlardan gelecek maddi manevi şanslar söz konusu olabilir. Yapmakta zorlandığınız pek çok konuda cesaretli adımlar atarak sorunlarınızı aşıp yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İş hayatınızla ilgili konularda girişimci ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak. Özel yaşamınızda da sizleri cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alıp söz nişan gibi evliliğin ilk adımını atabilirsiniz.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık