Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

23 - 24 Temmuz 2021 Dolunayı İle Şifalanın

23-24 Temmuz 2021'deki Kova Dolunayı, doğal olarak iyileştirici bir enerji taşır ve ruhumuzu beslemek ve taşıdığımız her türlü yara veya ağırlığa dikkat etmek için biraz zaman harcamak için bize ilham verir.

Bu Çalışma, Temmuz Dolunay enerjilerine uygun olarak çalışmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Vücudunuzun doğuştan gelen iyileştirici gücünü harekete geçirir ve dengeyi, uyumu ve barış hissini yeniden sağlamak için yedi ana enerji merkezi üzerinde çalışmanıza izin verir.

Kova Dolunay Çakra Temizleme Çalışması
Bu ritüel 21 Temmuz-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında herhangi bir zamanda yapılabilir.


Aura temizleme aracı seçimi
Kozmik Şifa Rehberli Meditasyon
Kristal (AKUAMARİN)
Bir bardak içme suyu

1.) Seçtiğiniz temizleme aracını kullanarak auranızı ve ardından çevrenizi temizleyerek başlayın.

2.) Bir bardak suyunuzu alın. Kullanıyorsanız kristalinizi alın ve bu çalışma için veya bu Dolunay için veya genel olarak yaşamınızda nerede olduğunuz için bir niyetle programlayın. Kristali programlamak için, niyetinizi yüksek sesle söylerken kristali iki elinizle tutmanız yeterlidir. Kristalinizi su bardağınızın yanına veya üstüne yerleştirin. Kenara bırakın.

Eğer kristaliniz yoksa, niyetinizi söylerken bardağı iki elinizle tutarak niyetle programlayın.

3.) Güzel ve rahat olun ve Kozmik Şifa Meditasyonu ile başlayın . Bu yatıştırıcı meditasyon, ellerinizin iyileştirici gücüyle bağlantı kurmanıza ve çalışmanın geri kalanına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

4.) Meditasyondan sonra ellerinizi pelvik bölgenizin olduğu alt karnınıza koyun. Burada kök çakra olarak bilinen bir enerji merkezimiz var. Elleriniz kök çakranızın üzerindeyken aşağıdaki şifa onayını okuyun. Sonra 3-4 nefes için, ellerinizden vücudunuzun bu kısmına şifalı beyaz ışık akışlarının aktığını hayal edin.

“Vücudumda topraklanmış ve güvende hissediyorum, evrene güveniyorum ve bana bakıldığını korunduğumu biliyorum. Toprak ana tarafından destekleniyorum, güvendeyim ve seviliyorum.”
5.) Şimdi ellerinizi karnınızın üzerinde duracak şekilde yukarı kaldırın. Burası sakral çakranızın evidir. Aşağıdaki şifa onayını okuyun, ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin.

“Ben kim olduğumu kabul ediyorum ve her şeyi kabul ediyorum. Hissettiğim her şeyi hissetmek için izin veriyorum. Hayatımda zevki hak ediyorum. İçimde yaşayan yaratıcı enerjilere açığım. Kim olduğum konusunda rahatım.”
6.) Şimdi ellerinizi göbek deliğinizin bir santim yukarısına gelecek şekilde yerleştirin. Burası solar pleksus çakranızın evidir. Bir kez daha, aşağıdaki şifa onayını okuyun ve ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin.

"İçimdeki gücü onurlandırıyorum ve kendi kaderimin cevabının bende olduğunu biliyorum. Birikmiş duyguları salıveriyorum ve kişisel gücümü talep ediyorum. Ben ışıl ışıl ve neşe doluyum.”
7.) Şimdi ellerinizi kalbinizin üzerine koyun. Bu, kalp çakranızın yeridir. Bir kez daha, aşağıdaki şifa onayını okuyun ve ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin.

"Ben aşkım. Aşkı hak ediyorum. Aşk benim yönümde özgürce akar. Geçmişteki hatalar için kendimi ve başkalarını affediyorum. Kalbimin en dolu ifadesiyle sevmek benim için güvenli.”
8.) Ellerinizi boğaz çakramızın bulunduğu boğazınıza götürün. Bir kez daha, aşağıdaki şifa onayını okuyun ve ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin.

“Kendimi, hisleri ve duyguları kabul ediyorum. Ben değerliyim ve nasıl hissettiğimi ifade etmeyi hak ediyorum. Ben gerçeği duyuyorum ve konuşuyorum. Kendimi net bir niyetle ifade edebileceğime güveniyorum.”
9.) Ellerinizi üçüncü göz çakranızın üzerine alnınıza koyun. Bir kez daha, aşağıdaki şifa onayını okuyun ve ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin –

“Sezgilerime güveniyorum ve zihnimi evrenin sonsuz yaratıcılığına açıyorum. Işık ve sevgi ile uyumlu olan her şeyi duymaya ve deneyimlemeye açığım. Arzularımı tezahür ettirme gücüne sahibim.”
10.) Ellerinizi taç çakranın üzerinde başınızın en üstüne koyun. Aşağıdaki onaylamayı okuyarak bu işlemi son bir kez tekrarlayın ve ardından 3-4 nefes için ellerinizden vücudunuzun bu kısmına beyaz ışık akışlarının hareket ettiğini hayal edin.

“Ben ilahi manevi bir varlığım. Daha yüksek bir güç ve içsel bilgeliğim tarafından yönlendiriliyorum. Ben her zaman bağlıyım. Ben her zaman ışıkla birim.”
11.) Ellerinizi sallayın. Onları rahatça dinlendirin ve ardından gözlerinizi kapatın, tüm vücudunuzun birkaç dakika boyunca iyileştirici beyaz bir ışıkla çevrelendiğini hayal edin. Gözlerinizi açın
12.) Vücudunuzu sallayın ve niyetinize göre programlanmış bir bardak suyunuzu içerek devam edin.

Artık çalışmanız tamamlandı.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık