Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 Mayıs 2020 İkizler Burcunda Yeni Ay

22 Mayıs 2020'de İkizler yeni ayı yıldızların öğretmeni  Satürn ile olumlu açıları ile doğacak. Bunun anlamı bireysel toplumsal  yeniden inşa etme, işe dönme ve daha uzun vadeli hedeflerle ilerleme zamanıdır. İlerleme yavaş olabilir, ancak Satürn büyük sabır ve azim verecek bizlere.

İkizler Yeni ayı nın zorlukları da dikkat çekici Merkür ve Venüs Neptün, Koronavirüs pandemisinden kaynaklanan sürekli enfeksiyon riskinin yanı sıra karışıklık ve aldatıcı enerjileri de gündemimizde tutatacak. Ancak 22 Mayıs İKİZLER Yeni ayı pandemi de bir dönüm noktasını temsil ediyor. İyileşme ve yeniden inşa etme zamanı. Tedbirli duyarlı bana bir şey olmaz demeden bu hayatta sadece kendimize değil başkalarına karşı da sorumluluklarımız olduğunu unutmadan bilinçle hareket ettiğimiz de!

YENİ AY'ın ANLAMI: Yeni ay, bir döngünün sonunu ve 28 günlük yeni bir döngünün başlangıcını temsil eder. Bununla birlikte, bu bir tutulma döngüsünün son ay aşamasıdır ve 5 Haziran ay tutulmasına kadar iki hafta sürer.

Güneş, Ay'la kavuşuyor canlandırıcı bir enerji ve inisiyatif verecek hepimize. Bu, yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir yaprak çevirmek veya yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zamandır. İlerlemenin yeni ve yaratıcı yollarını ararken eski alışkanlıkları, davranışları ve inançları da sorgulayabilirsiniz.

İkizler Yeni ayı ile daha vicdanlı davranacağımız sorumluluklarımızı yerine getirmekte cesur davranacağımız enerjiler ile karşı karşıyayız şimdi.  Sağduyulu ve pratikliğe dikkat ederek gerçekçi ve ulaşılabilir uzun vadeli hedefler belirleyebilirsiniz. İlerleme, başarı ve tanınma muhtemelen iş ahlakı, azim ve kararlılık ile birlikte gerçekleşecektir. Stresli koşullar altında bile, hayatınızın diğer alanlarını ihmal etmeden, sınırlı kaynaklar üzerindeki sıkıntıların üstesinden gelebilirsiniz. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için çaba göstermenin tam zamanı. İlerleme yavaş ama istikrarlı olsa da, çabalarınızın sonuçları uzun süreli olmalı ve gelecekteki refah için bir temel oluşturmalıdır. Bu  zor kazanılmış ilerleme, benlik saygınızı artıracak ve  memnuniyet getirecektir.

İkili ilişkileri kapsayan tüm alanlarda, Karşılıklı saygı ve anlayış duygusu kalplerimiz de ki güzellikleri sözlerimize yansıtmamız ilişkilerimizi şifalandıracak. Özel yaşamlarımızda ilişkiler sadakat, özveri ve karmik bağla daha da güçlenecek.

Bu öğrenme ve öğretme için  son derece iyi bir yeni ay. Aradığımız rehberlik yaşlılardan alanında uzman kişilerden ve liderlerden gelebilir. Bilginizi daha genç nesillere aktarabilir ve mesleğinizdeki bilgeliğinize veya yetenekleriniz ile saygınlık kazanabilirsiniz.

İkizler Yeni Ayı sırasında Merkür Neptün , netlik, karışıklık, yanlış bilgi ve yanlış yorumlama eksikliği getirir. İletişimde kalbinize özünüze sadık kalın. Ayrıca paranoya, aldatma, dolandırıcılık ve skandal potansiyeli de bu dönemde etkin olacaktır. Kendinizi yalancılardan, dolandırıcılardan,  kıskanç insanların enerjilerinden koruyun. Önemli iş veya yasal konularla ilgilenmeniz gerekiyorsa, güvenilir bir arkadaşınızdan profesyonel tavsiye veya yardım alın.

Venüs ve Neptün , kendiniz ve nasıl göründüğünüz hakkında güvensizlik duygularına yol açabilir. Kötü bir öz-imaj ikili ilişkilerde zorluklara ya da bundan faydalanmaya hazır insanları fark edememenize neden olabilir aman DİKKAT!! Özel yaşamlarınızda anlık arayışlar hayal kırıklığı yaratabilir. Finansal fırsatları tam olarak anladığınızdan ve para israfından kaçındığınızdan  da emin olmanız önem taşımakta.

İkizler Yeni ayı sırasında sabit yıldız Alcyone ile hizalanmış olacak. BuBoğa Omuzunda Pleiades yıldız kümesinin merkez yıldızıdır.

00° 15° 'deki sabit yıldız Alcyone, sevgiden, seçkinlikten, ateşten, çiçek hastalığından ve yüz bölgesinde yaralanmalar, utanç ile ilişkilidir. Bu sabit yıldızın yerleşimi özellikle kendini dünyanın merkezi zanneden kişileri  ahlaksız, hırslı bir ruh haline büründürebilir.  Satürn ün  Alcyone ile açıları azim  ve gayret verir, bu tercih, onur ve şan ile sonuçlanır. İnsanları yüksek bir konuma yükseltirken, yüksek tutku ve acımasızlık yaratabilir.

Yeni Ay Alcyone: Boğaz rahatsızlıkları, kronik nezle, körlük, gözler ile ilgili hassasiyet, , yüz yaralanmaları, gibi konularda da dikkatli olunması için uyarıcı.

Koronavirüs pandemisi tablosunda İkizler  yeni ayı 02 ° 04 ′ İkizler'de. Pandemi tablosunda doğum haritasının tepe noktası sonucu temsil ediyor, bu da “küresel enfeksiyonların zirvesi veya umarım Mayıs 2020'nin sonunda pandeminin dönüm noktası” na işaret eden bir etkiyi çok iyi değerlendirebiliriz. Fakat, Unutmayın, Alcyone ile yeni ay hastalığa, ateşlere, boğaz rahatsızlıklarına, kronik nezle ve haşere ile ölüme neden olur. Alcyone ayrıca derin üzüntüler, trajediler ve yaslarla da ilişkilidir. İnsan vücudundaki merkezi sinir sistemine ana bağlantıdır.

Ülker özellikle aile ve aile hayatını etkileyen olayların göstergesidir. Güneş yerleşimi (30 Nisan - 11 Haziran) arasında gizlendikleri yılın bu dönemlerinde genellikle iyi bir üne sahip olsalar da, insanlığa büyük zarar verebilirler. Şu anda, grafikteki diğer korelasyon belirtileriyle, çok sayıda insanın hayatını kaybetmesine neden olabilirler."

Merkür Venüs ve Neptün, bu salgın sırasında sosyalleşmenin tehlikelerine işaret ediyor çünkü Neptün hastalık ve enfeksiyonu yönetiyor. Bu özellik ayrıca enfeksiyonu önlemek için el yıkama ve diğer koruyucu önlemlere olan ihtiyacı da vurgulamaktadır. Yanlış bilgi, propaganda, söylentiler ve komplo teorileri de bu dönemde gündemde olacak.

22 Mayıs İkizler yeni ayı Satürn'den oldukça olumlu bir etki kazanıyor. Ancak Merkür Venüs  Neptün de aynı derecede güçlü. Sabit yıldız Alcyone ile bu, koronavirüs pandemisinin yayılmasında kontrol altına alınmasında bir dönüm noktasına işaret ediyor!

Enfeksiyon riski hala yüksek olsa da, şimdiye kadar en kötü durumda olmalıyız. Yeni ay üçlüsü Satürn iyileşmenin yavaş ama istikrarlı olacağını gösteriyor. Bazı kısıtlamalar ve sıkıntılar devam edecek, ancak şimdi ilerleme kaydedilebilir. Satürn  Alcyone ve Neptün'ün yarattığı tehlikelere karşı gerçekçi ve ihtiyatlı olmamız HAYATİ DERECE'de önem taşımakta.

Yeni aylar yeni başlangıçlar yapmak için iyi enerjileri barındırır. İkizler Yeni ayı ile hayatlarımızı yeniden inşa etmek, yeni yapılar ve rutinler kurmak, işe veya okula geri dönmek, yeni bir iş veya hatta bir tanıtım yapmak için iyidir. Güvenilir arkadaşlar, eş sevgili ile aile sadakati ve hükümetlerin ve diğer kuruluşların desteği, bu zor zamanlarda sıkıntıların üstesinden gelmenize ve dayanmanıza yardımcı olacaktır. 22 Mayıs yeni ayı, 5 Haziran ay tutulması kadar iki hafta sürer.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık