Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22-29 Mart Haftalık Burç Yorumları

KOÇ Gökyüzünün sizlere mesajı: #Özüne dön ve ruhunu özgür bırak.

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda memnun olacağınız gelişmeler söz konusu. Uzun zamandır uğraştığınız bir konu tamamlanacak ve başarınızın mükafatını alacaksınız. Hafta boyunca beklenmedik harcamalarla karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası işinizle ilgili yolculuklar söz konusu olabilir. Tereddüt etmeden gidin kazançlı çıkacaksınız. Aşk hayatınızda ise olumsuz düşüncelerinizi kontrol altında tutmadığınız takdirde eşinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Koçlar sizlerde sürpriz bir evlilik teklifi alabilirsiniz. İlişkisi olmayan Koçlar sizlerde hafta sonu etkinliklerinde yerinizi almalısınız. Aşk melekleri oklarını kalbinize atabilir.

BOĞA Gökyüzünün sizlere mesajı: #Işığını gücünü fark et ve ele al.

Gökyüzü haftanın ilk iki günü sağlığınıza dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. İşinizle ilgili ise duygularınızı kontrol altında tutmalı kararlarınızı duygularınızla değil aklınızla alarak ilerlemelisiniz.

İş hayatınızda bazı sorunlarla karşı karşıya olabilirsiniz dikkatli davranın. Aklınızı kullandığınız takdirde üzerinize oynanan oyunları bozguna uğratacaksınız. Bu hafta aşk hayatınız için keyifli olacak evli Boğalar haftanın ilk günlerinde uzun yolculuklar yapabilir baş başa romantik bir zaman geçirebilirsiniz. Bekar Boğalar sizler içinse hafta ortasından itibaren hızlı ve aşk dolu gelişmeler söz konusu.

İKİZLER Gökyüzünün sizlere mesajı: #Sev sınırsızca sevgin sözlerine yansısın.

Bu hafta sizin için işle ilgili olumlu ve başarılı sonuçları getirecektir. İş hayatınızda tüm görüşmeleriniz için olumlu sonuçlar söz konusu. Birden fazla görevi üstlenebilir üstesinden başarı ile gelebilirsiniz. Zekanızı konuşturmanız gereken bir haftadasınız.  Çarşamba günü işiniz gereği sizden yaşça büyük birinin aşırı tepkisi fikirlerinizi kabul etmemesi tartışmalara neden olabilir. Eğitim hayatınızda da mücadele ettiğiniz takdirde başarı çıtanızı yükselteceğiniz bir haftadasınız. Özel yaşamınızda ise evli İkizler çocuklardan gelecek mutluluklar söz konusu. Mutluluk çocukların konularda gelecek. Aşk hayatınızda ise çarpıcı gelişmelerle kaybettiğinizi düşündüğünüz pek çok şeyi fazlası ile kazanacaksınız.  

YENGEÇ Gökyüzünün sizlere mesajı: #Korkma cesaret senin anahtarındır. Bu hafta son derece güçlü etkiler sizleri karşılamakta. İşinizle ilgili her şeyde ayrıntıları dikkate almalı başkalarının yönlendirmesi ile hareket etmemelisiniz. Finansal konularda da alacaklarınızı tahsil edebilir ve rahatlayabilirsiniz. Haftanın ilerleyen günlerinde önemli bir iş teklifi alabilir daha önce başvuruda bulunduğunuz bir yerden olumlu geri dönüş olabilirsiniz. Özel yaşamınızda her şey sizin lehinize gelişecek evli Yengeçler sabrınızın ve hiç vazgeçmeden sevip ilişkinize sahip çıkmanızın mükafatını alacaksınız.  Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeçler bu hafta kararlar alırken aklınızı duygularınızın yenmesine izin vermeyin.

ASLAN Gökyüzünün sizlere mesajı: #Uyan yorgunluklarını ardında bırak ve inançlarına sarıl.

Bu hafta diyete başlayabilir sigara alışkanlığınızdan uzaklaşmak için adım atabilirsiniz. Bu anlamda her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. İşinizle ilgili haftanın ilk gününden itibaren sorumluluğunuzda ki her şeyi kontrolden geçirerek hareket edin. Finansal konularda isteklerinizi elde edebilecek ve hafta boyunca başarınız ve kıvrak zekanız sayesinde takdir edileceksiniz. Yatırım planlarınız varsa bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Özel hayatınızda da olumlu enerjiler sizden yana. Eş ya da sevgilinizle hoş vakit geçirebilir hafta sonu için hazırlayacağınız bir aktivite ile ilişkinizi zenginleştirebilirsiniz. Kalbiniz AŞK la çarparken diliniz farklı bir şey söylememeli.

BAŞAK Gökyüzünün sizlere mesajı: #Anda kal şükredecek çok sebebin var fark et.

Haftaya son derece olumlu haberlerle başlayabilir eğitim ve iş hayatınızda rakiplerinizin oyununu bozacak ve yeteneklerinize güvenmenin sizi ne kadar güçlü kıldığını dosta düşmana göstereceksiniz. Yeni başlangıçlar yapmayı düşünüyorsanız haftayı iyi değerlendirmeye bakın. Özel yaşamınızda ise eşle birlikte yapılacak yatırımlar gerçekleştirebilir hem fikir olmanın maddi manevi tamamlayıcı güzellikleri birlikte yaşayabilirsiniz. Bekar Başaklar sizlerde duygularınızı ifade etmeniz gereken bir haftadasınız. Bırakın AŞK sözlerinizden dökülsün sevdiğinize. Bekar Başaklar sizlerde bir ilişkinin arifesinde iseniz başlamadan önce bir kez daha düşünün.

TERAZİ Gökyüzünün sizlere mesajı: #Hisset öfkenin esiri olmadan hareket et sevgiye inan

İş hayatınızda düşmanca davranışları ile size zarar veren kişilere iyi bir ders verebileceğiniz bir haftadasınız. Aklınızı kullanın ve detayları önemseyin. Unutmayın pek çok şey ayrıntılarda gizlidir. Haftanın ilk üç günü borç alacak dengesini korumalı yatırım planlarınızı bir sonraki haftaya ertelemelisiniz. Hukuksal bir sorununuz varsa bu hafta istediğiniz gibi sonuçlanabilir. Özel yaşamınızda da eşin ailesinden kaynaklanan  krizler çözüme kavuşacak eşiniz size yaptığı haksızlığın farkına vararak tüm kalbi ile sizden özür dileyerek gerçek bir aile olmak için elinden geleni yapacaktır. Bekar Teraziler sizler de aşkı bulmuşken kelimelerin esiri olmamalı karşınızda ki insanı da kelimelerden dolayı yargılamadan haklı değil mutlu olmaya bakmalısınız.

AKREP Gökyüzünün sizlere mesajı: #Kararlı ve gerçekçi ol senin aydınlığın gerçeklerinde. Ş.Devi

Gökyüzü hafta boyunca acele kararlar almamanız için uyarıyor sizleri. Özellikle işinizle ilgili konularda gerçekçi davranın ve mesai arkadaşlarınızın sizi öfkelendirerek yanlış kararlar vermenize olanak sağlamalarına fırsat vermeyin. Finansal konular da gecikmeler sizi zorlayabilir sabırlı davranın. Özel yaşamınızda ise evli Akrepler çocuk yada çocuklarınız yüzünden eşinizle tartışabilir onlarla tek başınıza verdiğiniz mücadelede gereken özeni göstermediğinden dolayı büyük bir serzenişte bulunabilirsiniz. Bekar Akrepler evli birinin yoğun ilgisi başınızı döndürebilir dikkatli olun ve bir anda beliren yanıltıcı duygularla hareket etmeyin.

YAY Gökyüzünün sizlere mesajı: #Sabret ve sevdiklerine güven.

Hafta boyunca işleriniz kolaylıkla ilerleyecektir. İdareci ya da patronlardan gelecek öneriler iş hayatınızda yeni bir sürecin startını verebilir sizler için olabildiğince girişimci davranmalı dostlarınızın önerilerini dikkate alarak cesaretli adımlar atmalısınız. Çarşamba ve Perşembe günleri yeni anlaşmalar yaparak var olan işinizi büyütebilir yeni bir planı başarı ile uygulamaya geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk tüm gücü ve ihtişamı ile taçlandırıyor yaşamınızı kendinize güvenin başkaları için değil kendiniz için yaşamaya başlayın ve hayatın büyük fırtınalarından sonra size armağan ettiği güzellikleri sahiplenin.

OĞLAK Gökyüzünün sizlere mesajı: #Kalbinin sesine kulak ver aşka emek ver.

Aşk hayatınızda enerjisi yüksek keyifli bir hafta karşılıyor sizleri. İşiniz vesilesi ile tanıyacağınız biri sizi fazlası ile etkileyerek uzun yıllardır tanıyormuşçasına ruhunuzu aşkla tamamlayabilir. Evli Oğlaklar sizler de eşinizin değerini daha iyi anlayıp özel hissedip özel hissettirerek ilişkinizi güzelleştirip paylaşımlarınızı çok daha özel ve değerli kılabileceğiniz bir haftadasınız. İş hayatınızda da durağanlık sona eriyor sorumluluk almaktan mücadele etmekten alıkoymayın kendinizi istikrar kazanç ve başarı sizden yana.

KOVA Gökyüzünün sizlere mesajı: #Kibirden uzak dur öfkenin aklının önüne geçmesine izin verme.

Gökyüzü ailevi ilişkilerde gerginliklere dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Kardeşler ya da aile büyüklerinizle tartışmalara girmeden önce iyi düşünün haklı olmak için size değer veren seven insanlara haksızlık etmeyin. Anlık öfke yaşam boyu vicdan azabı çekmenize neden olacak davranışlarda bulunmanıza neden olabilir dikkatli davranın. İş hayatınızda da resmi olarak imza altına alacağınız kararları dikkatle düşündükten sonra gerçekleştirin. Bu hafta aşk hayatınızda şahane etkiler söz konusu eşinizle bitmek üzere olan ilişkinizi samimiyetle söyleyeceğiniz duygu dolu sözlerinizle aşkla iyileştirebilirsiniz. Bekar Kovalar sizlerde eski eş ya da sevgilinizin yüreğinizde açtığı yaraları iyileştirecek o özel insanla karşılaşabilir kısa süre içinde kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. 

BALIK Gökyüzünün sizlere mesajı: #Sezgilerine güven ve asla pes etme

Gökyüzü finansal olarak güçlü ve etkili bir haftada olduğunuzu müjdeliyor sizlere. Uzun süredir emekle yaptığınız birikimi sürpriz bir şekilde değerlendirebileceğiniz yatırımlar yapabilir hayalini kurduğunuz ev arazi araç satın alabilirsiniz. Uzun süredir devam eden bir miras davanız varsa hakkınızı alabilir iş başvurunuzun kabul görmesi ile iyi bir statü ile başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda da evli Balıklar eşinizin tutarsız davranışlarına haftanın ilk üç günü sabırlı davranın. Kendi yakınları ve iş hayatında yaşanan gerginliklerin yansımasıdır bu ilerleyen günlerde o sizinle yaşadığı sıkıntı ve gerginliği paylaşacaktır

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık