Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

22 - 28 Haziran 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Hafta başından itibaren sadece AN’a odaklanmalısınız  bunu yaptığınızda, kesinlikle endişelerinizden gerginliklerinizden uzaklaşacak ve çok daha  aktif hissedeceksiniz. Gerçi dikkat dağıtıcı durumlarda haftanın ilk günlerinde sizleri etkileyebilir uzun zamandır süregelen rahatsız edici gelişmeler söz konusu ise bunlarla yüzleşmeli devam eden gerginlik ve sorunları bir daha açılmamak üzere kapatacak şekilde hareket etmelisiniz. Hafta boyunca atacağınız her adım sizi daha iyi yerlere taşıyacaktır bu sayede dedikoducu kişilerin çemberinden kurtulacak ve huzur bularak yapmanız gerekenlere odaklanabileceksiniz. Bu hafta da Finans son haftalarda olduğu gibi aynı kalmaya devam edecek.

Performansınız hafta boyunca oldukça çok iyi olacak. Sağlık açısından ise hafta boyunca temkinli olmalısınız.  Özel yaşamınızda ise devam eden bir evlilik ya da birliktelik içindeyseniz gerçekten samimi olduğunuz sürece huzur verecek huzur bulabileceksiniz. Gezegenlerin burcunuza yansıyan enerjileri sizleri daha bilinçli kılacak  fiziksel ve ruhsal olarak sevdiğinizle olan bağınızı güçlendirecek. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar Hayatınızı güzelleştirebileceğinden emin olun ve arkadaşlarınızın sizi tanıştırma çabası içinde olduğu kişilere ön yargı ile yaklaşmayın. Aşk hiç beklemediğiniz yerden sizi kucaklayabilir.

Boğa Burcu

Hafta özellikle Akademisyen ve yazar Boğa’lar için yaratıcı enerjilerin getireceği olumlu etkilere işaret etmekte.  Farklı meslek gruplarına sahip Boğa’lar ise iletişim sorunları yaşayabilir yanlış anlaşılmalardan dolayı gecikmeler ile karşılaşabilirler bu konularda dikkatli olmakta fayda var.  Bu hafta başkalarından kaynaklanan eksiklikler sebebi ile  işlerin zamanında yapılması için seyahat etmeniz  gerekebilir. Aile bireylerinizin ödeme zorlukları yaşamaları sonucu beklenmedik ödemeler çıkabilir bu hafta . Haftanın ilerleyen günlerinde istikrar popülerlik ve kazançlar sizleri bulunduğunuz noktadan çok daha iyi bir yere taşıyacak enerjileri barındırmakta. Özellikle iş değişikliği iş birliği ya da yeni bir proje başlatmak gibi bir düşünceye sahipseniz  Perşembe gününden itibaren harekete geçin ve iyi enerjili doğru başlangıçlar ile birleştirin. deneyin.

Bu hafta evli ya da ilişkisi devam eden Boğalar artan iş temponuzdan, romantizm duygusallık gibi özel anlara zaman ayıramayabilir buna bağlı ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Eşinizle uyum sağlamak kırgınlıklar içinde olmamak  için önlemler alın ve ona karşı sakin ve sabırlı olun. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğa’lar ise sevgilinizin tek taraflı beklentileri ve şımarıklıkları hayal kırıklığı yaşatabilir sizlere. Bu durumu görmezden gelmemeli üzüntünüzü onunla paylaşmalı ilişkide fedakarlıkların karşılıklı olması gerektiğini hatırlatmalısınız.

İkizler Burcu

İlişkiler bu hafta daha fazla ön plana çıkıyor. İster kan bağınız olan kişiler ile ister  kalp bağınız olan sevdikleriniz ile, Her iki nokta da ilişkiler açısından açık fikirli olmalı yaşananları adilce değerlendirmeye çalışmalısınız.  Her iki noktada da  ilişkiler sizin için yeterince değerli ise anlaşmazlıklar ve uyumsuzluklarla başa çıkabilmek için sakin kalmayı başarmalı anlık kararlar ile öfkeye yenilerek kalp kırmamalısınız. Birbirinizin söylediklerini dinleyin yapıcı davranmaya özen gösterin ki her şey aşılabilir olsun. Hafta ortası parasal kazançların artması ile rahatlayacaksınız.

Bununla birlikte, önemli karar ve planlarınızın uygulanabilir olması için takipçi olmalısınız. Bu hafta evlilik de dahil olmak üzere, uzun vadeli ve kapsamlı kararlarınızı şimdilik ertelemelisiniz. Bu hafta boyunca gelirlerinizi kazanımlarınızı arttırabileceksiniz. Bu hafta uzun vadeli yatırımlar yapmak gelecekte kesinlikle size iyi şans getirecektir. Kararsız kalırsanız mutlaka işinin uzmanlarından tavsiyeler alın ve plansız hareket etmeyin. Yurt dışı bağlantılı oldukça prestijli kurumlar ile  ortak girişimlerde bulunmayı planlıyorsanız, bu, hafta görüşmeleri başlatmak için doğru zamandır. Erken terfi istiyorsanız, çalışmalarınızı hızlandırmalısınız fark edilmenin tek yolu bu sizler için!

Yengeç Burcu

Gökyüzü bu hafta İş hayatınızda istikrarlı gelişmeleri müjdeliyor sizlere. Kendi işinizin sahibiyseniz Uzun vadeli, kârlı bir anlaşma gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, anlaşma ya da iş birlikleri ile ilgili  herhangi bir nedenle, görüşmelerin neticelenmesi beklediğinizden daha uzun sürebilir. Endişelenmeyin ve biraz sabırla hareket edin  finansla  ilgili olarak biraz zor bir zaman anlamını taşımakta. Bu sebeple, mümkün olduğunca, finansal kararları alırken çok dikkatli davranın. Önemli yatırım planlarınızı yapmak yerine birikimlerinizi arttırmaya odaklanın bu hafta.  Aileniz ile ilgili konularda dikkat edilmesi gerekebilir; Diyabet sorunları olan Yengeç’ler  bu hafta zorlanabilirler.

Yüksek şeker içeriğine sahip yemeklerden kesinlikle kaçınmanız faydanıza olacaktır. Sindirim sisteminde asidik reflü fazlalığı da sizi zorlayabilir bu hafta. Özel yaşamınızda ise bekar Yengeçler arzu ettiğiniz istediğiniz uzun süreli ciddi bir ilişki görüşünüzü gökyüzü bu hafta pekte  destekleyici görünmüyor. Kozmosun olumlu sinyaller göndermesini bekleyin ve yeni bir ilişkiye adım atmak için acele kararlar almamaya özen gösterin.  Evli ve ilişkisi devam eden Yengeçler, barış ve uyumu koruyacağınız keyifli enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Aslan Burcu

Bu hafta Kariyer önceliğinizde daha iyi noktalara erişmek zor olanı başarmak k isteyebilirsiniz. Elde edilemeyen şeyler bir gün ulaşılabilir hale gelir; Her şey zamanlama ve kendinizi geliştirmeniz  ile ilgili. İçinizdeki heyecanın bu kadar çabuk dışarı yansımasına izin vermeyin. Özel yaşamınızda süre gelen birlikteliğinizi evliliğe taşıma kararı aldıysanız  bu kararınızı ifade etmekten korkmamalısınız bir bedende tek ruh olabileceğiniz romantik duyguların yoğun ve etkili olduğu özel bir haftadasınız. Kıymetini bilerek her anınızı güzelleştirin.

Evli ve ilişkisi devam eden Aslan’lar sizde sevginizi ifade etmeli korkularınızın sizi sert bir tutum içine büründürmesine bir son vermelisiniz. Sağlığınızla ilgili ise hassasiyetler söz konusu "Virüs" sözcüğünü duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Tabii ki hasta olma korkusu olabilir. Bu korkuyu önlemek istiyorsanız, viral enfeksiyonlardan kaçının. Ellerinizi sık sık yıkamak, gözlerinize ağzınıza dokunmaktan türlü enfeksiyonla hasta olan insanlardan derhal uzaklaşarak hareket etmek sizi diğer komplikasyonlardan kurtarmak gibi önleyici tedbirler almalısınız.

Başak Burcu

Fırsatlar bu hafta  kendilerini saklanıp aramanızı bekliyor gibi görünmekte. Gözünüzü dört açın!  Haftanın başında kârlı bir anlaşmayı kaçırabilirsiniz, ancak hayal kırıklığına izin vermeyin çünkü azimli hareket ettiğiniz takdirde yine bir anlaşma yakında karşınıza çıkabilir, ancak bir önceki kadar iyi şartlara sahip olmayabilir. Bu hafta boyunca işinizle ilgili konularda her ayrıntıya önem verin gözünüzden kaçan şeyler sorunlara neden olabilir. Patron yönetici ya da çalışma arkadaşlarınızın sizi  sürekli takip ediyor olması sizi zaman zaman rahatsız edebilir ve hatta kızdırabilir; Ne olursa olsun kendinizi frenlemelisiniz.

Özel yaşamınızda ise evli ya da beraberliği devam eden Başaklar kıskançlıklarınız kurgulamanız ilişkinizi yıpratmasın kendinize yapılmasını istemediğiniz şeyleri sevdiğiniz insana yapmayın. Bunu yaptığınız anda, Güzel romantik anlarınız olacak ve aşk hayatınıza ışıltı katacak. Bekarlar, ortak arkadaşlarınız aracılığı ile tanıyacağınız bir kişi ile kalpten samimi bir yaklaşımla fazlası ile etkilenebilirsiniz. Sağlığınızda ise sindirim sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Diyet yapıyorsanız lif açısından zengin sebzeleri ve meyveleri tüketerek başarılı sonuçlar almaya başlayabilirsiniz.

Terazi Burcu

Kova burcundaki  Güneş ve Venüs'le birlikte, Özel yaşamınız önem kazanıyor karşılıklı beklentiler farklılaşabilir inatlaşmalar sevginizi gölgeleyebilir keskin kararlar almamaya dikkat edin. Bunun yanı sıra sevdikleriniz veya iş ortak ya da ortaklarınız ile ilgili  farklılıklar aranızda ciddi mesafelere yol açabilir. Yakın arkadaşlarınızdan birinin iş ve eğitim hayatınızda ki başarılı ilerlemenizi mali durumunuzu kıskanmasını ve söylediği hoş olmayan sözleri öğrenmekten dolayı üzüntü duyabilirsiniz. Sakın üzüntüye teslim olmayın Bunun yerine, gerçeği ortaya çıkaran göksel geçişi ortaya çıkaran Yüce Yaradan’a  teşekkür edin. Kişisel yaşamdaki stres sağlığınızı etkileyebilir ve zayıf bağışıklık sisteminiz le viral bir rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Mutlaka Tıbbi yardım almalı ihmalkar olmamalısınız. Aksi takdirde  sorun artabilir. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar bu hafta uyuşma zorluğu, bu hafta mutsuzluğunuzun nedenlerinden biri ciddi uzun vadeli bir ilişki biçiminden ısrarla kaçan sevgilinizin yaklaşımları olabilir.

Akrep Burcu

Haftanın başında özellikle iş hayatınızda yorucu enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatınızda sizden istenilen beklenilenler daha da artabilir buda sizleri yorgun ve gergin kılabilir. Bu hafta özellikle salı ve çarşamba günü iş hayatınızda risk almamalı  a planınızın yanı sıra bir b planı da hazırlamalısınız her hangi bir aksaklığa karşı. Bu iki gün zorlu bir performansın üstesinden gelebilir kendi işinizin sahibi ortaklık ya da yeni iş olanakları gibi olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Kendinizi her türlü dikkat dağıtan şeylerden uzak tutmalı ve profesyonel bir saygınlık kazanmalısınız. Zorlu enerjiler kalıcı başarıların habercisi sizler için.

Bu hafta uzun zamandır görüşmediğiniz eski arkadaşlarınızla sosyal paylaşım siteleri üzerinden bağlantılar kurabilirsiniz.  harika bir fikir olacaktır. Özel yaşamınızda ise Aşkın temsilcisi  Venüs ün Kova burcunda ki geçişi  şu anda sevgi ile ilişkili konularda olumlu enerjileri barındırmamakta aşık olanlar için bu hafta  evlenmek için doğru bir zaman olmayabilir. Evli ve ilişkisi devam eden Akrepler de bu hafta Venüs adeta alev topuna dönmüş bir yangının içindeyken  eş ya da sevgilinize üstün gelme çabası içine girmeden anlayışlı olmalısınız  kıskançlık ve güvensizlik, eşinizin duygularını fazlası ile incitebilir ve sizden uzaklaşmasına nasılsa yapmaz yapamaz dediğiniz şeyleri yapabilir bunu yapmasının sebebi de sizin baskın davranışlarınız olabilir dikkatli olmalısınız. İşiniz ile ilgili kısa gezi ya da seyahatler yaşanabilir eşinizi de yanınıza alın bu her ikinize de iyi gelecektir.

Yay Burcu

Bu hafta hızlı gelişmeler telaşlı bir ruh haline büründürebilir sizleri önemli bir değişiklik olmasa bile geçtiğimiz haftalara nazaran daha pozitif hissedecek çevrenize de hissettireceksiniz. Eğer siz bir işadamı ya da iş kadınıysanız, kısa yolculuklar ile iş ve kazanç potansiyelinizi genişletip arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise,  siz bekarsanız anlık etkileşimler ile hayatımın aşkını buldum ZANNEDEREK hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.  Evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar başkalarının telkinleri ile ilişkiniz de ki sorunlardan kaçmak ilişkiyi bitirmek gitmek kolay bir çözüm gelebilir sizlere fakat madalyonun diğer tarafından dan bakmalı herkesin çok iyi niyetli telkinlerde bulunmayacağını görmelisiniz. Pişman olacak kararlar almadan önce. Özellikle evli Yay’lar anlık dürtüler ile yanlış yakınlaşmalar fazlası ile üzücü durumlara neden olabilir sizler için.

Oğlak Burcu

Bu hafta sorunlarınız azalmaya başlayabilir ve çok zor görünen sizi fazlası ile üzen pek çok şey  büyük ölçek şemasında önemini kaybetmeye başlayabilir. Genel olarak, maddi veya kariyer hayatınızda somut bir değişiklik ile karşılaşmayacağınız bir haftadasınız. Hafta boyunca içinde bulunduğunuz yaşam yolculuğunun tadını çıkarabileceğiniz bir konumdasınız  yolunuza çıkan her şeyi inanç ve şükranla kabul edin. Her şeye rağmen bu hafta çıkarcı kişilerin sizi finansal olarak suiistimal etmelerine karşı  çok dikkatli olmalısınız.

Bu hafta zorlukların azalması sürekli sorun çıkartan arkadaşlar ve akrabalarınızı rahatsız edebilir ve bir anda seslerin yükselmesi ile kafanız karışabilir bu kişilerin sinsi oyunlarına karşı dikkatli olmaya gayret etmelisiniz.  Bu nedenle çevrenizde bulunan bu enerji vampirlerine güvenmeyin. İşyerinizde çalışma arkadaşlarınıza ortağınıza akrabalarınıza borç vermeden önce temkinli olun bir anda düşünmeden verilen kararlar yüzünden ilerleyen günlerde büyük finansal krizler yaşayabilirsiniz . Sağlığınız ile ilgili hassasiyetler bu hafta da devam ediyor belki de son birkaç haftadan beri süre gelen hastalığınız  halen devam ediyor. Şimdi kendinize zaman ayırmalı ruhunuzu bedeninizi dinlendirmeli sağlığınız ile  ilgili her konuda başkalarına değil doktorunuza danışarak hareket etmelisiniz.

Özel yaşamınızda ise Evli ve ilişkisi devam eden Oğlak’lar "Dünyanın En Sevimli Çiftleri" listesine girmek için çok istekli değilseniz bile "Dünyanın En Zengin & En Başarılı" insanı unvanını kazanma planlarınız var olabilir değil mi? Aşk sizin için kesinlikle önemli, fakat bu dönemde sırtınızda adeta kambur olmuş kişilerin isteklerini yerine getirmek için mali konumunuzu güçlendirme yönünde daha fazla dikkat ediyor gibisiniz ve AŞK’ ı oldukça gerinizde bıraktığınızın farkında değilsiniz. Ayrıca eşinizle daha az zaman geçiriyor ve sürekli aranıza görünmez duvarlar örüyorsunuz karşı tarafın sabrını da sevgisini de daha fazla sınamadan aklınızı başınıza almalı sahip olduğunuz en büyük zenginliğin sağlığınız ve sizi her koşulda seven o özel insanın sevgisi olduğunu geç olmadan kaybetmeden anlamalısınız. Bekar Oğlaklar bu hafta uzun vadeli bir ilişki kurmakta tereddüt ediyorsanız. Endişelenmeyin karşınızda ki kişinin duygularını ortaya koymasına izin verin ve karşılıklı güvenin oluşması için zaman tanıyarak hareket edin.

Kova Burcu

Bu haftada parasal konularda büyük gayretler ile başarılı olabilirsiniz. Burcunuzda ilerleyen Güneş ve Venüs'e ve ayrıca büyük iyilik Jüpiter'e teşekkür etmeyi unutmayın. Gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak doğru yönde ilerlemeler ile istikrarı yakalayacaksınız. Bununla birlikte, daha fazla çalışmaya hazır olun. Ev hanımı ve öğrenciler için ekstra faaliyetler olası hafta boyunca.  Ani gelişmelere ayak uydurun şükredin dua edin meditasyon yapın ve rahatlayın. Bu hafta Elektronik cihazların kullanımını, özellikle de yatmadan önce sınırlandırın. Bu, uykusuzluk için de önemli sizler için.

Güneş burcunuzda ilerlerken mistik bir deneyim yaşayabilir hayata bakış açınızda köklü bir değişim sürecinin içine girebilirsiniz. Özel yaşamınız bu hafta sürprizler ile dolu olabilir! Bekar Kovalar uzun süre sonra ilk kez  birisi gülümsemenizin nedeni olabilir mutluluğunuzun nedeni  Aşkın varlığını hissettirecek birisi varlığınızın özüne idrak etmenizi sağlayabilir.  ve bu hafta özel biriyle yollarınız kesişebilir ve özel bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Gökyüzü, evli çiftler için, barışa huzura  ulaşmak için ekstra çaba sarf etmelerini gerektiren durumlar olabileceğini gösteriyor. Yaşanan zorlukları arkanızda bırakabilmek için biraz daha  samimi bir çaba gösterdiğinizde  romantizm anlarını yeniden canlandırdığınızda uyumluluk yavaş yavaş dengelenir ve mutlu olmayı başarabilirsiniz.

Balık Burcu

Bu hafta hobi ve tutkularınızı gerçekçi bir şekilde yeniden düzenleyerek kendinize gelirler elde edeceğiniz ek işler oluşturabilirsiniz.  Yaratıcı bir etkinliği yeniden başlatmak için bu haftayı iyi değerlendirin. Dans, sanat, müzik ya da bu tür çalışmalar ruhunuzu  yenileyecektir. Bu hafta işle ilgili konularda ise kontrollü olduğunuz takdirde  tanıştığınız yeni insanlardan faydalar görebilirsiniz. Ama yine de hemen güvenmemeli karşınızda ki kişileri test etmelisiniz kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyen kişilerin oyununa düşmemeye özen gösterin.

Bir anda hızlı gelişmeler sosyal çevrenizde gösterişli bir duruşun keyfini çıkarmanıza neden olurken kişisel hayatınız da gerçek dostlarınızın sizden uzaklaşması ile düşten gerçeğe dönüşü nahoş durumlar yaşayarak fark ettirebilir sizlere dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları  gergin enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir haftadasınız.  Şimdi durup düşünün ilişkiniz neden bu hale geldi? En kötü şey nedir ?  Sizi seven birinin sizin yüzünüzden gözlerinde yaşlar var. En iyi şey nedir peki? Birinin sizin gözlerinizde gözyaşlarına neden olduğu. Bir dakika içinde mutlu ya da üzüntülü olduğunuz  hissettiğiniz duyguları dile getiren bu durum, evliliğin bir parçasıdır. Eşinizi rahat hissettirmek ve aidiyet duygusunu arttırmak için onunla daha fazla zaman geçirmeye çalışın elini tutun ve onu sevdiğinizi içtenlikle söyleyin söyleyin ki gözyaşlarınız mutluluktan AŞK ile birbirine karışsın.

Bekar Balıklar ise biten ilişkinizin yasını tutmaktan vazgeçmenizin zamanı geldi aynı insan tekrar şans isterse kimsenin size tanımadığı şansı ona vererek kendinize haksızlık etmeyin sosyal olun ve yeni insanlar tanımaktan korkmadan hareket edin. Sağlığınız ise bu hafta önem kazanmakta. Toksinlere bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Doğum haritalarınızda Ay düğümleri Ketu ve Rahu sağlıkla ilgili hassasiyetlere karşı uyarıcı enerjileri barındırmakta. En ufak semptomları bile yaşarsanız, iyileştirici tedbirleri öğrenmek ve uygulamak için mutlaka  doktorunuza başvurun.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık