Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21-27 Mart Haftalık Burç Yorumlarım

21-27 Mart Haftalık Burç Yorumları ve Kanlı Ay Tutulmasının etkileri

KOÇ: Gökyüzü bu hafta ruhsal anlamda yaşanacak dalgalanmalara işaret etmekte. Hüzün mutluluk isyan hafta boyu iniş çıkışları ile sizleri duygusal bir hale sokabilir. Başkalarının sebep olduğu acıları depreştirmeyin ve anı yaşayın. Sevilip sevilmenin huzurunu yaşayın ve bu sizleri güçlendirsin. Şöyle size sunulanları bir gözden geçirin ve ilahi adaletin daima haklıdan yana olduğunun farkına varın. Özel yaşamınızda da eş ve çocuğunuzla keyifli bir hafta sizleri karşılamakta. 23 Mart 2016 Yılın ilk Kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de karşıt burcunuz Terazi burcunda gerçekleşecek. Evlilik hayatınız ve ortaklıklarla ilgili sorunlar gün yüzüne çıkabilir yada tam tersi sıkıntılarınız çözüme kavuşabilir. Her iki nokta da da çaba göstermeniz gereken hassas bir dönemdesiniz. Bekar Koçlar tutulma enerjisi ile kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Dikkatsizlik sonucu kaza ve yaralanmalara dikkat etmeli özel yaşamınızda ise haksız davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Evli Koç’lar uzlaşmacı davranır sevginizi sınırsızca gösterirseniz AŞK kazanır. Tutulma enerjisi ile mide problemleri, çocukların kişisel memnuniyetsizlikleri ile ilgili bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta duygularınızla hareket etmeniz için sizleri desteklemekte. Ailenizle sevdiklerinizle iletişime önem verin ve sezgilerinizin sizi yönlendirdiği şekilde hareket edin. Bu hafta sağlığınızı ihmal etmeyin son derece yoğun ve tempolu bir hafta sizleri bekliyor. Sağlığınızı ihmal edersiniz ilerleyen problemler yaşayabilirsiniz. Bu hafta zihninizi boşaltın ve ruhunuzu dinlendirip enerjinizi yükseltecek aktivitelerde bulunun. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Ruh ve beden sağlığınıza önem vermeli sizi siz yapan değerlerinize sahip çıkmalısınız. Tutulma enerjisi ile ev hayatı anne ile ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve aynı zamanda duygusal tatminsizlik ve bazı beklenmedik kariyer tıkanıklıkları söz konusu olabilir. Daha sabırlı ve mücadeleci yaklaşımlar içinde olmalısınız.

İKİZLER: Gökyüzü iş ve aşk hayatınızda daha cesur adımlar atmanız için destekliyor sizleri. Özel yaşamınızda ise hızlı gelişmelere hazır olun. Bitirmekte zorlandığınız bir ilişki içindeyseniz gökyüzü tüm gücü ile desteklerken bitirmeli yeni başlangıçlara doğru yol almalısınız. Bu süre içinde kendinize zaman ayırın ruhunuzu dinlendirin ve yüreğinizi özgürleştirin. Bekar İkizler eski bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Korkmadan aşkın rüzgarına kapılabilirsiniz. Kalp kırıklıklarınızı unutturacak ruh eşi her an kalbinizin kapısından içeri girebilir. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile Maddi manevi şans sizden yana ilahi adalet yerini buluyor ve sizlerde sıkıntılarınızdan beraat ederek başarıya doğru yol almaya hazırsınız. Kendinize güvenin ve zamanı akıllıca değerlendirip kalıcı başarılara imza atın. Tutulma enerjisi aynı zamanda cesaret ve kararlılığınızı arttıracak, Dikkatli olun bu durum hırslarınızı yükseltmesin aksi takdirde duygusal gerginlikler kontrolünüz dışında gelişmelere neden olacaktır.

YENGEÇLER: Gökyüzü iş ve arkadaşlık ilişkilerinizle ilgili konularda huzursuz bir ruh hali içinde olabileceğinize işaret etmekte. Siz işinizden ayrılık aşamasında iseniz ve zoraki bir şekilde bu durumu sürdürme durumunda iseniz iki kere dikkatli olmalı kendinizi zarara uğratacak davranışlar içinde olmamaya tartışmalardan uzak durmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde ciddi anlamda zor olaylarla karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızda ise lerdir yaşanan olumsuzluklar sona eriyor ve rahat bir nefes alarak olumlu gelişmelerle huzur buluyorsunuz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Korku ve kaygılarınız sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir duygusal patlamalar zayıflıklarınızın ön plana çıkmasına ve suiistimal edilmesine neden olabilir dikkatli davranın ve kendinizi sevin ki hayatı sevebilin.
Huzur ve parasal konularda tutulma enerjisi bazı sorunlara neden olabilir. İlerleyen günlerle finansal anlamda adeta ödüllendirileceksiniz. Fakat bu durum mali kayıp korkunuzu yükseltecektir.

ASLAN: Gökler bu hafta yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi özel hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz sayesinde yakınlarınızın da desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Uzun süredir devam eden birliktelikleri olan Aslan’lar süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir desiniz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Hayat yönünüz ilişki ve ortaklarınız ile sorunlar yaşayabilir öfke kaygı ve belirsizliklerle uğraşabilirsiniz. Bencilce yaklaşımlardan uzak durmalı haklılığınızı ispatlamak için aynı dili konuşamadığınız insanlara enerjinizi harcamamalısınız.

BAŞAK: Bu hafta; Gökler bu hafta yüksek enerjinizin davranışlarınıza olumlu bir şekilde yansıyacağına işaret etmekte. Bu güzel etkiyi iş hayatında fazlasıyla kullanabilirsiniz olumlu enerjiniz birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayacak ve ilgilendiğiniz konularda onlarında desteğini alacaksınız. Yeniliklere alışmaya başladığınız bu süreçte taşlar yerli yerine oturmaya başlayacak ve sizler kendinizi daha da güvende hissedeceksiniz. Özel yaşamda süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir haftadasınız, Birlikteliği olmayan Başak’lar sizler arkadaşınız olan biriyle özel bir ilişkiye adım atabilirsiniz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Finansal konularda dikkatli olmalı risk gerektiren her türlü iş ve yatırımdan uzak durmalı tutulma enerjisi ile kazanımlarınız artmaya başlarken bildiğiniz işlere yönelerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda sağlıklı kararlar alabilmek için kendinize de birlikte olduğunuz insana da adil davranmalısınız.

TERAZİ: Bu hafta; Özel yaşamınızda ise özgürlük ihtiyacınız yükselerek ilişkinizi sorgulayabilirsiniz. Anlık kararlar daha sonrası için büyük pişmanlıklar yaşamanıza neden olabilir. Bu süreçte kendinizi daha da geliştirecek yeni girişimlere açık olmalı bu şansı çok iyi değerlendirmelisiniz. Bekar Terazi’ler ise ilgi duyduğunuz birinin sevecen yaklaşımlarıyla yeni bir ilişkiye başlangıç yapabilirsiniz bu konuda sezgilerinize güvenmeniz yeterlidir. Size doğruyu işaret edeceğinden emin olabilirsiniz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de burcunuzda gerçekleşecek. Finansal kazançlar çok ta güvenli olmayabilir sizler için dikkatli olmalı ve popülerliğinizin yükselmesi ile çevrenizde birikecek sahte dostluklara dikkat etmeli güvenme duygunuzu kontrol altında tutmalısınız. Beklentiler ve yaşadıklarınızı birbirine karıştırmamalı ve hırsınızı kontrol altına almalısınız. Sizler sevginin temsilcileriniz hırs size de sevdiklerinize de zarardan başka bir şey getirmez. Yeni bir sayfa açılırken yaşamınızda hassasiyetinizi ortaya koymalı seçimlerinizi gerçekçi bir şekilde yaparak tepeden tırnağa yenilenmeyi tercih etmelisiniz.

AKREP: Hafta boyunca değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabul ederek değişim enerjisine ayak uydurmalısınız. Yaptığınız işte ne kadar çok kendinize güvenir ve gelişime eleştirilere açık olursanız o denli kazançlı çıkarsınız. Ruhsal tekamülünüzün fazlasıyla yoğun olacağı bu süreçte kendinizi yeniden keşfedecek ve dünyayı farklı değerlendirerek yaklaşımlarınızı bu doğrultuda geliştireceksiniz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Tutulma enerjisi ile Aşk hayatınızda ise bitiş ve başlangıçlar söz konusu olabilir. Hastalıklı bir hal almış, sizi size yabancılaştıran, umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteği ile bitebilir. Bırakın bitsin, korkularınızın ve kaygılarınızın esiri olmadan yitirdiğiniz umutlarınıza sarılın ve yeni başlangıçlara sağlıklı bir ruhun güçlü enerjisi ile yürüyün. Ayrıca anne ev ve sağlık sorunları kariyer hayatınızda zorluklar ve sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz

YAY: Yeni insanlarla tanışmalar yeni başlangıçları da beraberinde getirecek. Uzun zamandır gerçekleşmesini istediğiniz maddi manevi şanslarla karşılaşacaksınız. Maddi konularda emeğinizin karşılığını fazlasıyla alacak uzun zamandır istediğiniz yatırımlarınızı gerçekleştirebilecek imkanlarla karşılaşacaksınız. Özel yaşamınıza gelince sizler Aşk’la beslenen insanlarsınız değiştiremeyeceğine inandığınız bir ilişkiyi daha fazla zorlamak sadece üzülmenize neden olacaktır. Her bitiş yeni bir başlangıçtır sizler için. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. İş hayatınızda baskı ve haksızlıklar yaşanabilir. Siz kişilere değil yapmanız gerekenlere odaklanın ve şunu aklınızdan çıkarmayın emek verdiğiniz mücadele ettiğiniz her şeyin mükafatını ilerleyen lerle birlikte olacaksınız.

OĞLAK: Hafta boyunca kişisel gelişiminize fazlasıyla önem verecek ve iç dünyanızda keşfedilmeyi bekleyen özelliklerinizi dış dünyaya yansıtacaksınız. belirlediğiniz doğrultuda girişimler yapmayı denerseniz olumlu sonuçlar alacaksınız. Özel yaşamınızda ise yaşadığınız sarsıcı olaylar sizleri olgunlaştırdı anlık öfkelerin getirdiği zararların bilincindesiniz ve huzur arıyorsunuz, Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı evren engin bir deniz sizde bu yolun kaptanısınız şimdi sizlere düşen gerek ilişkilerinizde gerek iş hayatınızda yolunuzu net bir şekilde tayin edip rotanızı belirlemek olacaktır. Yaşanmışlıkların verdiği ruhsal yorgunluklara bağlı sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz kendinize her zamankinden daha fazla özen göstermeyi ihmal etmeyin. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. İş hayatınızda da uzun zamandır, belki yıllardır devam eden olumsuzluklar silsilesi sizleri bir hayli yordu, belki tembel ve boş vermiş bir ruh hali içine girdiniz. Bırakın bu hal dünde kalsın ve siz gökyüzünün güçlü zorlayıcı enerjisini derin bir nefesle yüreğinize çekip ün getirdiği güzelliklerin farkına varın. İş ve aşk hayatınızda yapıcı davranışlarda bulunun kazanın. İş hayatınızda zenginlik elde edebileceğiniz gelişmeler söz konusu. Özel yaşamınız da kendi yakınlarınızdan kaynaklanan gizli şeylerin ortaya çıkması ile zor durumda kalabilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile mirasla ilgili konularda gündeminizde yer alacak.

KOVA: Bu hafta seçimlerinizi çok iyi yapmalısınız. Aynı anda birden fazla konu ile ilgileniyorsanız ruhunuzu yansıttığınız ve sezgilerinizin de işaret ettiği baskın gelecek tarafı seçerek yola devam kararı almalısınız. Kalıplaşmış düşüncelerinizden uzaklaşarak yeni fikir ve önerilerinizle kariyer hayatınızı yeniden şekillendirebileceğiniz özel bir dönemdesiniz. Özel hayatınıza gelince başkalarının sorumluluklarını taşımaktan yoruldunuz. Yakın çevrenizin üzerinizde kurduğu baskıdan özgürleşme isteğiniz ön plana çıkıyor kendinizi doğru sözlerle ifade ederek sizin de bir hayatınız olduğunu buna saygı duymaları gerektiğini hatırlatarak bunu sağlayabileceksiniz. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. İş ve özel yaşamınızda sakin davranmalı yıllardır birlikte yol aldığınız sevdiğiniz insanların boş vermişliği ve uzaklaşmaları hayal kırıklıkları yaşamanıza neden olabilir. İlişkilerinizde memnun etmek için çabalasanız da karşınızda ki kişileri memnun etmek imkansız olacak gibi görünüyor.

BALIK: Gökyüzü; Bu hafta olayları kendi bakış açınıza göre değerlendirip yanlış aksettirmemeniz konusunda uyarıyor sizleri. Özellikle Balık burcunun ilk 10 ünde doğanlar bir anlık öfkenize yenilerek yaşadıklarınızı abartarak ifade etmemelisiniz. Daha sonra anlattıklarınız doğrultusunda başkalarının da işin içine katılıp tepkilerini şiddetli bir şekilde ortaya koymasından şikayetçi olmanız pek fayda etmeyecektir. Özel yaşamınızda ise ruhunuzda dışarıya yansıyan müthiş enerjiniz karşı cinsi size yakınlaştırıyor. Yeni tanıştığınız bir insanla enerjiniz öylesine uyuşabilir ki KALICI bir AŞK başlayabilir hayatınızda. 23 Martta yılın ilk kanlı ay tutulması İstanbul saati ile tutulma 13:47 de Terazi burcunda gerçekleşecek. Tutulma ile birlikte önümüzdeki dokuz ay boyunca küçük sağlık sorunları sıkıntılar ve beklenmedik masraflar söz konusu olabilir. Aşk hayatınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar yine bu dönem içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz.

NOT: Haftalık burç yorumlarınızı yükselen ve ay burcunuzla birlikte okuyunuz.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık