Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2021 Türkiye Gökyüzü Enerjileri

Gökyüzü 2021 Nisan sonuna kadar pandemi ile zorlu mücadelemizin hız kesmeden devam edeceğini vurguluyor. Yıl sonuna kadar covid 19 ve farklı virüslerin ortaya çıkması insan ve hayvanların salgın hastalıklarla sınanacağının göstergesi farklı tedavi yöntemlerinin gelişmesi mücadelede daha istikrarlı gelişmeleri de beraberinde getirebilir.  Aşılar ile ilgili beklenen sonuçların alınması 2022 nin kasım ayını bulabilir.

Özgürce seyahat edebileceğiniz günler ve zaman aralıklarını öğrenebilir miyiz?
Bahar aylarından önce seyahatler zorunlu olmadıkça keyif için yapılacak gibi görünmüyor yıl boyunca havalimanları uçuşlar ile ilgili pek çok değişiklikle karşı karşıya kalabiliriz. Seyahatler eskisi gibi olmayacak. Aylardır evde olmak, çoğu insanı 2021'de bastırılmış bir seyahat dürtüsüne yöneltecek. Yeni  uygulamalar seyahat pasaportları veya sağlık pasaportunun etkili olmasını sağlayacak. Ülkeler, seyahat edenlerin test veya aşı durumunu gösteren yeni seyahat kartları düzenlemeye başlayabilir. COVID-19 seyahat kartları,  ticari binalar ve ulaşım merkezlerinde daha hızlı check-in yapmak için kullanılabilir küresel seyahat için ve hatta şehir dışı gezilerinde bile istenebilir. Testler, yeni güvenlik önlemi olacak.Herkes için riskleri azaltmak adına havalimanları, tren istasyonları ve büyük etkinlikler gibi birçok alanda hızlı testler yaygın hale gelecektir. 2021 de doğanın içinde sağlık kamp merkezleri daha popüler bir hale gelebilir. Yurt dışı seyahatlerinden ziya de her ülke kendi içinde ki doğal yapıları tatil ve sağlık merkezleri olarak yeniden yapılandırabilir. Deniz seyahatleri ve Karavan seyahatleri 2021 de en çok tercih edilecekler arasında olacak gibi görünüyor.

2021’de en çok ilgi görecek tatil yöreleri
Kıymetini pek te bilemediğimiz doğaya yönelik geziler kısa tatil planları kısa seyahatler 2021 in en çok tercih edilenleri arasında olacak gibi görünüyor. Denizin ve Ormanın bütünlüğünü koruyan her yer daha da önem kazanacak. Butik oteller ve sağlık kampları dağcılık dağ kampları bundan sonra en popüler seyahat tercihleri arasında yerini alacak.

2021’de en çok ilgi görecek ülkeler
Türkiye
Endonezya
Meksika
Yeni Zelanda
Peru
Yugoslavya
Balkan ülkeleri

Restoran, kafe gibi yerler ne zaman açılacak?
2020 de insanlık için diriliş ateşi son tutulma ile başladı 2021 boyunca bu harmanlanacak. Hep bana hep benim demeyenler biz olma bilincine erişen başkalarının haklarına saygılı olanlar iyilik çemberinin sorumluluğun yüksek bilincinde yer alanlar ile zorluklar ile mücadele daha etkili olacak. Restoran kafe spor salonları ve pek çok aktivite de yeni yapılanmalar söz konusu eski özgür günlerimizi arayacağız gibi görünüyor. Belirli saat ve zamanlar yeni kurallar ile 27 Nisan 2021 den sonrası daha umut verici görünüyor.

Yeni çalışma düzeni home ofis yazlık yörelerin ilgisini arttıracak mı? Bu tür çalışma düzeni özellikle gençleri nasıl etkileyecek?
Kesinlikle arttıracak haksızlık ettiğimiz doğanın önemini daha iyi kavrayıp yaşamsal alanlarımızı bu tarz yerlere yönlendireceğiz. Gençler teknoloji ve doğayı iş ve eğitim hayatlarında uzunca bir süre kullanmaya odaklanacaklar istesekte istemesekte.

Okullar, üniversiteler 2021’de artık yüz yüze eğitime geçecek mi?
Eğitim ve çalışma hayatlarımızda yıl sonuna kadar yüz yüze fiziki eğitimler ile ilgili kararlar alınıp  değişkenlikler ve kısıtlamalar deneyimleyebiliriz. Tüm insanlık olarak teknolojinin büyülü dünyasında kaybettiğimiz benliğimizi teknolojiyi doğru kullanarak hayatımızı idame ettirmek noktasında geliştirip kazanımlarımızı eğitimimizi sürdürmek için kullanacağımız bir döngüdeyiz.

Burçlara göre kısa kısa seyahat yorumu alabilir miyiz? (Koç, Boğa, İkizler gibi…)

Ateş grupları Koç Aslan ve Yay lar deniz ve kara seyahatlerini kısa ve uzun seyahatleri tercih edecekler yıl boyunca. Kendi içsel dönüşümlerini sağlamak hayata daha sıkı bağlanmak için ihtiyaçları olan enerjiyi doğa da bulacaklar.

Toprak grupları Boğa Başak ve Oğlaklar, Karavan seyahatleri onlara oldukça cezbedici gelecektir. Keşfedilmemiş pek çok şeyin farkına varacakları sağlık ve detoks kamplarını tercih edecekleri tatil planlarını gerçekleştirebilirler.

Su grupları Yengeç Akrep ve Balıklar, Ruhsal olarak kendilerini bulma yolculuklarında tapınaklar kutsal mekanlar ve dağ gezilerine yönelik aktivitelerin içinde olacakları tatil planlarını tercih edebilirler.

Hava grupları İkizler Terazi ve Kovalar, Organik tarım ve hayvancılık ile  ilgilenebilme imkanı olan tatil tercihlerinde bulunabilirler. Doğa nın bir parçası olabilecekleri kısa seyahatler hava gruplarına oldukça cezbedici gelebilir. Doğanın içinde üretmek hava gruplarının en çok tercih edeceği tatil seçenekleri arasında yer alacaktır.

2021 için gökyüzünün bizlere mesajı: “Ümitsizlik köyüne gitme, ümitler var. Karanlığa doğru yürüme, güneşler var.” Mevlana

Bu ilke ile hareket ettiğimizde hayatta şükredilecek ne denli güzellikler olduğunu fark ederek zorluklar karşısında daha duyarlı ve bilinçli bir şekilde mücadele edebileceğiz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık