Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2020 Mars Koç Burcunda

Mars “KARTİKA” bir savaşçıdır. Eril bir gezegen olan Mars eylemi temsil eder.  Koç ve Akrep burcunun yönetici gezegenidir.

Niteliği cesaret ve sağlamlıktır. Doğum haritamızda güçlü bir Kartika erkek kardeşlerle uyumlu ilişkileri engelleri aşmamızı ve amaçlarımıza kolaylıkla ulaşmamızı sağlar. Zayıf konumda bir kartika ise enerjinin çabuk tükenerek kendimizi yetersiz hissetmemize mücadele edecek gücü bulamamıza neden olur. yaralanma, kaza ve kontrolsüz tutkular yıkıcı bir güç haline gelebilir.

MARS KOÇ BURCUNDA 

‘’SAVAŞLAR ERKEK CESARET KAHRAMANLIK YANGINLAR BASKILAR’’

Mars Yönetici olduğu Koç burcunda seyrinde, Arzular seksüel enerji savaşçı yönümüz kuvvet mücadele savaşlar kazalar kesici ve yanıcı maddeler ölüm zorbalıkları temsil eder. Doğum haritamızda Mars hangi evde bulunuyorsa orada enerjimiz en yüksek seviyededir. Mars Koç burcunda ilerlerken sakinliği korumalı enerjimizi yapıcı yönde pozitif şekilde kullanmaya odaklanmalıyız.

Mars'ın Koç burcunda ki seyrinin bizlere mesajı: Bir şeyi gerçekten istersen, onu gerçekleştirmek için bütün evren senin için işbirliği yapar. Paulo Coelho 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık