Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Yıllık Burç Yorumlarım

2016 BURÇLAR HAKKINDA GENEL ÖNGÖRÜLER

Koç 2016 Genel
Bu yıl Koçlar için oldukça ilginç bir yıl olacak. Geçtiğimiz yılın belirsizliklerinden sonra 2016 siz Koçların ağırlıklı olarak iş hayatlarına odaklanarak ilerlemenizi sağlayacak özellikle Nisan, Temmuz ve Aralık Aylarının sonunda para kazanmanızı sağlayacak gelirlerinizi arttıracak işinizle ilgili terfi ve kazançlarla dolu fırsatlarla karşılaşabileceksiniz. İlişkileriniz de de, aile hayatınızda da geçtiğimiz yıla nazaran olumlu etkiler söz konusu Bu yıl, Eylül ayının sonlarına kadar ufukta yeni bir ilişki görünmüyor, Bu sürece kadar ilişkilerle ilgili konular zihninizi karıştırıcı bir hal alabilir ancak Eylül ayının sonundan itibaren bu anlamda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. 2016 siz Koç’ların kendinizi yeniden keşfedeceğiniz yenilikçi enerjilerin peşinden giderek önemli değişiklikler yapabileceğiniz bir yıl olacak. Değerlerinizin değişip gelişeceği keşif gücünüzün yükselerek sizi farklı alanlara yönlendirebileceği farklı bir süreç. Yılın ilk yarısı işinizle ilgili konularda sert yaklaşımlardan sabit fikirli yaklaşımlardan uzak durmanız yararınıza olacaktır. Tevazu ve sakinlikle pek çok şeyin üstesinden gelebilir aleyhinize olan konuları lehinize çevirebilirsiniz. Farklı bakış açıları ve iyimserlik sizlere pek çok kapının aralanmasını sağlayacaktır.
Finansal konularda kaynaklarınızı ve olanaklarınızı değerlendirirken başkalarının yönlendirmelerine temkinli olmalı riskli yatırımlarda bulunmamalısınız. Yılın son aylarında önemli ve yeni işbirlikleri gerçekleştirebilir kendi işinizi kurma hayaliniz varsa bunu başarı ile hayata geçirebilirsiniz.

Koç 2016
Aşk ve İlişkiler
2015 sizler için duygusal konularda son derece yoğun zorlu ve öğretici geçti. Koç burcunun ilk 10 gününde doğanlar Ocak Şubat ve Mart aylarında kişisel gelişimle ilgili konularda kazanacakları farkındalıkla ilişkilerini yeniden yapılandırabilecekler. Sosyal olmanın yeni fikirlere sıcak bakmanın avantajları mutlu olup mutlu etmenin sırrını keşfetmenizi sağlayacak. Temmuz ve Eylül ayları ilişkiler açısından önemli zamanlar duygusal bir beraberlik hayatınızın akışını kökünden bir değişime uğratabilir kalıcı bir beraberlik belki de evlilik kararı. Sürprizlere gebe bir yaz ve sonbahar sizleri karşılamakta. Evli Koçlar için ise Temmuz ve Ağustos ayları duyguları yoğunlaştıran tutkunun heyecanın yoğun ve güçlü olacağı aylar ilişkinizi yeniden yapılandırabilir daha önce olmadığı kadar özel zamanlar geçirebilirsiniz eşinizle. Eylül 2016 dan itibaren aşkta tam anlamı ile aradığınızı bulacağınızı söyleyebiliriz. Karmaşık ilişkiler belirsizlikler yorucu her şey çıkıp gidiyor hayatınızdan.
Koç 2016 Sağlık
Sevgili Koçlar Ağustos sonuna kadar mide, hazımsızlık, cinsel sorunlar, eklemlerle ilgili ağrılar pankreas ve cinsel organlarla ilişkili komplikasyonlara karşı dikkatli olmalısınız. çarptı alabilirsiniz gövde. Yılın 2nci yarısından itibaren sağlıkla ilgili sorunlar azalacaktır.

KOÇ burçları için dikkatli olunması gereken tarihler.
14 Mart, 16 Nisan, 1 Eylül, 28 Ekim, 10 Kasım, 28 Aralık.

Koç 2016
Kariyer ve Finans

Kariyer evinizde büyük iyilik Jüpiter yılın ilk sekiz ayı girişimci ruhunuzu harekete geçirip iş hayatınızda üzerinize serpilmiş ölü toprağından silkelenmenizi sağlayacak kendi yeteneklerinizin hakkını vererek yeniden yapılanacağınız özel ve güçlü dönem. Ocak Şubat sürecinde Merkür ‘’R’’ hareketi gecikme ve ufak tefek aksaklıklara neden olsa da iş birlikleri içinde olup ayrıntılara önem verdiğiniz sürece her sorun aşılabilir olacak sizler için. İletişimin efendisi Merkür geri hareketi sizleri eski bir projenin gelişmiş halini getirebilir içinize sinen bir işse kişilere takılmadan mutlaka bu fırsatı kazanca çevirmek için harekete geçmelisiniz. Ağustos ve Eylül aylarında Merkür 2nci ‘’R’’ geri hareketini gerçekleştirecek ve sizleri iletişim, hesaplamalar, resmi belgeler ile ilgili konularda uğraştıracak başkalarından kaynaklanan hatalara karşı dikkatli olmalısınız. Eylül ayının 2nci yarısı ile birlikte ortaklıklar ve karlı ittifaklar, finansal iyileşmeler söz konusu olurken her türlü ayrıntıya önem vermeli bilmediğiniz her hangi bir iş dalına yatırım yapmadan önce kar zarar hesabını çok iyi yaparak hareket etmelisiniz. Aksi halde kazanmaya başlarken göremedikleriniz ayrıntılar yüzünden büyük kayıplar yaşayabilirsiniz.
Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr.Astrolog Şenay DEVİ

Boğa: Bu sene Boğa burcu insanlarını yoğun bir çalışma temposu bekliyor. Aslında, daha çok sizin ya da eşinizin iş hayatına odaklanacaksınız. Kariyer hayatı iyi görünüyor ancak ev ve aile hayatı heyecan verici, hummalı ve bunaltıcı bir hal alabilir. Kalp bölgenizde ortaya çıkabilecek sağlık sorunları konusunda tedbirli olmalısınız. Bu sene dinlenmek için kendinize vakit ayırmanız şart, çünkü maddi durumunuzu güçlendirmek için sarf edeceğiniz çabalar, sağlığınızı tehdit edebilir. Mart ayındaki tutulmalar bu burcun kariyerinin kısa süreli sektelere uğramasına yol açabilir.Aşk hayatınızda ise 27 Nisan ve sonrasında şahane etkiler söz konusu.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

İkizler: Bu sene İkizler 2015 yılına nazaran daha iyi bir yıl geçirecekler; 2016’nın şubat ayından itibaren, özellikle de sağlık söz konusu olduğunda. İkizler, kariyer anlamında büyük bir atılım yapacaklar fakat bu atılımın onlara sağlayacağı şöhret, Eylül ayı boyunca artış gösterecekse de, maddi anlamdaki meyvelerini sene sonundan itibaren toplamaya başlayacaklar. Ayrıca, İkizler bu seneyi çoğunlukla bir içsel huzursuzluk içerisinde geçirebilirler ve bekâr İkizler Eylül ayına kadar hem iş, hem de özel hayatlarında birçok ilişki geliştirebilecek olsalar dahi bunlara bel bağlamamaları gerektiğini belirtelim. Ayrıca İkizlerin enerji seviyelerinin biraz düşük olmaya devam edeceği konusunda sizleri uyaralım.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Yengeç: Sevgili Yengeçler, Eylül ayına kadar artan maddi imkânlardan faydalanabilecek olsalar da ipin ucunu da kaçırmamalı harcamalarınızı kontrol altında tutmalısınız; Eylül ve Aralık ayları arasında seyahat etmeniz ve yeni sorumluluklar üstlenmeniz söz konusu olabilecektir. Yengeçler aynı zamanda yaptıkları işler için takdir edilme konusunda sıkıntı yaşayabilir ve tanınırlık elde etmek için çok fazla çaba sarf etmeleri gerekebilir. Parasal konularda en şanslı olacakları dönem Ağustos ve Eylül ayları. İlişkileri yolunda gidecek gibi görünüyor ancak Ocak, Temmuz ve Aralık aylarında normalde olduğundan daha fazla tartışmak zorunda kalabilirler.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Aslan: Bu sene, Aslanların çok fazla dikkat çekecek olmalarına rağmen daha da fazla göz önünde olmayı arzulayacaklarını görüyoruz. Ev ve iş hayatı onlara tekdüze gelecek ve bu burcun insanlarının ilişki içerisinde bulundukları kişinin davranışlarıyla tatmin olmayarak onları eleştirmeye yönelecekleri görünüyor. İş ya da eğitim hayatlarına odaklanmaları yahut maceralara atılmaları için elverişli bir sene olsa da uzun süreli birlikteler bitirmek ya da yenilerine adım atmak için iyi bir sene olduğu söylenemez. Maddi durumları, Eylül ayından itibaren düzelme gösterecek ve bu burcun insanlarının söylediklerine daha çok kulak verilmeye başlanacak. Zaten bu konuda da ısrarcı olacaklar! Ancak şikâyet etmeye başlayacaksınız lütfen bunu iyi bir sebebe dayandırarak yapın, öyle söylenip durmayın, hele ki Eylül ayından sonra.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Başak: Bu burç da, bu sene Aslanlarınkine benzer tecrübeler yaşayacaklar ancak Aslanlar kadar agresif bir tutum sergilemeyecekler. Eylül ayına kadar kariyer hayatlarında bazı engellemelerle karışılacaklar ancak bu iş hayatları anlamında perde arkasında iyi bağlantılar kurmak için gayet elverişli bir zaman olacak. Başaklar bu sene çok rekabet edecekler ancak bu çabalarının kariyer başarısına dönüştüğünü görmek için Eylül ayını beklemeleri gerekecek. 2014 senesinin ortasından beri Başakları bunaltmış olan ilişkilerdeki sıkıntılar, Şubat ayından itibaren yok olmaya başlayacak ve Eylül ayından sonra karşılarına hem kariyer hem de ilişkiler anlamında fırsatlar çıkacak.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Terazi: Bu burcun insanları birçok farklı nedenden ötürü son birkaç yıldır çok zorlandılar ancak Şubat ve Eylül ayları arasında birçok kısa dönemli iş imkânları olacak, Eylül ayından sonra da öğretmenlik ve kariyer fırsatları doğacak. Teraziler tek tük ilişki fırsatlarıyla karşılaşmış olsalar da, bu anlamda Şubat ayından itibaren daha sağlam ilişkilere adım atabilecekler. Şubat ve Temmuz ayları arasında Teraziler iyi gün dostu ve samimi olmayan fırsatçı arkadaşlara dikkat etmeliler. Genel anlamda, uzun vadede maddiyat konusunda tam olarak rahatlayacakları söylenemez ancak sene ilerledikçe bu alanda gelişme kaydediyor olacaklar.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Akrep: Bu burcun insanları son bir buçuk yıldır olağanüstü miktarda sorumluluklar yüklenmek zorunda kaldılar. Bu durum, 2016 yılında da devam edecek ancak Eylül’den sonra en azından kariyer hayatlarında bir iyileşme söz konusu olacak. Maddi imkânları Eylül ayıyla birlikte artmaya başlayacak ve maddi istikrarları artacak. Ev ve özel hayatlarında daha fazla sorumluluk almaları gerekecek ve Mayıs’la Haziran ayları arasında ilişkiler anlamında Akreplere bir pencere açılacak olsa da, daha çok iş ve öğrenim hayatına yoğunlaşmaları gerekecek.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Yay: Bu burcun insanları gelir ve kariyer anlamında geçen sene engellemelerle karşılaşmışlardı. Bu durum Şubat ayından sonra epey bir düzelmeye ve 2016’nın Eylül ayından itibaren çok daha iyi bir hal almaya başlayacak. Eylül ayına kadar ailevi meseleler konusunda endişeleri olabilirler ancak Eylül ayıyla birlikte bu sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkmaya başlayacak. Bu burcun insanları, ilişkiler konusunda, şayet hali hazırda bir ilişki içerisindeyseler büyük bir değişiklik yaşamayacaklar ancak 2016’nın başlarında maddiyat hususunda bazı tartışmalar söz konusu olabilir. Bu sene rakipleri elemek konusunda aşama kaydedilmeye başlanacak.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Oğlak: Bu burcun insanları bu sene başkalarının parasını idare etmek konusunda nispeten iyi olacaklar ve her ne kadar yavaş ancak tutarlı bir şekilde ilerleme görülse de iş hayatında başarı kaydedecekler. İlişkiler konusunda bazı iniş çıkışlarla karşılaşıp, ufak tefek meselelerin sorun haline geldiğini görebilirler ancak genel anlamda bu sene Eylül ayından sonra mutluluğu ve şansı yakalayabilecekler. Ayrıca, Oğlaklar normalde almayacakları bazı riskleri alıp, birilerine bazı şanslar tanıyabilecekler. Oğlakların hızlı bir yükseliş beklememeleri gerektiğinin ancak yavaş da olsa ilerleme kaydedeceklerinin altını çizmek lazım.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Kova: Normalde bu burç çekingen ve biraz eksantrik insanların burcudur; Şubat’la Eylül ayları arasında alışık olmadıkları bir popülerlik deneyimleyecekler. Bu süreç, kariyer anlamında ilerleme kaydetme ve atılımlar yapmalarına, hatta şayet istedikleri buysa özel hayatlarında ilişkiler kurmalarına olanak verecek fırsatlar yakalamaları için iyi bir zamandır. Fakat iş hayatında da, romantik anlamda da, bu ilişkilerden bir ikisi hariç diğerlerinin fazla uzun ömürlü olmasını beklememeleri yerinde olacaktır. Ancak, Eylül ayından sonra Kovalar insanlığa hizmet etmelerini sağlayacak işlere yönelebilir ya da bağışlarda bulunabilirler veyahut bağış toplayabilirler, ne de olsa bunlar başkalarının parasının idaresi için uygun dönemlerdir. Ayrıca, Şubat ayından sonra biraz dalgın olacakları için Kovaların kazalara karşı da dikkatli olması gerekmektedir.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

Balık: Bu burcun insanları 2014’ün ortalarından beri ciddi anlamda bir dizi sınavdan geçtiler. Şansı nadiren de olsa yakalasalar, da talihlerini döndürecek fırsatların ellerine geçtiği söylenemez. Bu durum, 2016 yılında da sürecek ancak ilişkileri vasıtasıyla yakalayacakları şans Eylül ayından sonra bariz bir şekilde düzelmeye başlayacak. Eylül ayından önceyse, bu burcun insanları rekabet etmeye ve kendileri adına seslerini yükseltmeye geçtiğimiz bir buçuk senede olduğundan daha hazır olacaklar. Ayrıca, bu sene dostluklarınızın arttığını ve ileride yıllar boyunca size yardım elini uzatmaktan çekinmeyecek gerçek dostlarınızın olduğunu göreceksiniz.
NOT: Devamı detaylandırılarak 31 Aralık gününe kadar yayınlanmaya devam edecektir.

NOT:Her Burcun Devamı her ay detaylandırılarak yayınlanmaya devam edecektir.
Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık